Dohralo.

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rot13
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27.10.2013 12:45
Zdieľať na Facebook

Dohralo.

Príspevok od používateľa rot13 »

Zdravím.

Názov témy je taký nepresný, ale po pár riadkov Vam to ozrejmím. Kúpil som si radio do novokupeného ojazdeného autícka, až týžden to hralo. Hralo a zrazu sa vyplo. Šiel som do predajne, radio vyskúšali ide. Pozrel som poistky, prevenzívne som ju aj vymenil. Avšak stale sa nerozsvieti. Čo mi poradíte dalej?
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Skús ho zapnúť.

Šak zmeraj či ti ide napätie do káblikov ,keď tam išlo a tam nejde ,je jasné ,že tam chýba niečo ,čo tam je. V prípade rádia elektrický pohon ,tam začni.
rot13
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27.10.2013 12:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rot13 »

Cauko,

No je tam štava. Až po konektor radia. Keď si pozriem schému zapojenia k rádiu , v ISO konektore ich je veľa tak do radia mi ide len 12V, Zem, Osvetleni, Aut anténa, nič viac
milann
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 28.11.2014 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milann »

no zvlastny problem toto :D vsetko ide zvlast ale spolu nie. mozno tam skusit dat nejake ine radio z ineho auta pozicat a uvidis ci ti to pojde alebo nie. mozno si proste len auto s radiom nesadli :D treba poskusat kadeco a az nic nepomoze tak to uz len risknut a mozno kupit druhe a dufat ze pojde dlhsie
zlobor
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25.11.2014 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zlobor »

jak si dopadol ak by som chcel vediet skusal si aj ine radio ci ani nie ale mna tiez napadlo ze asi muselo prdnut celkovo radio
monkey255
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 31.05.2017 13:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa monkey255 »

ja som mal kedysi tiez podobny problem, normalne mi radio zacalo vypalovat kable, az jedneho krasneho dna dohralo, tak som ho vymenil a zatial sa zda, ze toto sa celkom drzi
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní