Dodatočné zaplatenie dialničnej známky

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hawox
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.04.2015 17:53
Zdieľať na Facebook

Dodatočné zaplatenie dialničnej známky

Príspevok od používateľa hawox »

Nazdar, predom sa ospravedlňujem ak som založil duplicitnú tému, ale tlačí ma čas.

Dnes nadránom som išiel po rýchlostnej ceste (úsek Kriváň-Pstruša) s prepadnutou diaľničnou. Mám pocit že tam sú kamery, chcel by som sa opýtať či sa to nedá vyriešiť dodatočným zakúpením diaľničnej.
Niekde som videl článok, že záznam sa vraj vyhodnocuje až na ďalší deň, takže vraj keby som kúpil diaľničnú ešte dnes, vyhol by som sa pokute. Veľmi tomu neverím, ale aspoň skúsim ... nemáte s tým niekto skúsenosť?

Vďaka.
jarka1979
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 22.11.2010 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarka1979 »

Ano je to tak. system sa uzatvara o plonoci a ked dovtedy kupis dialnicnu znamku bude platna odo dnes 00:01 hod (cize spatne)
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Nie je to možné...Jarka máš zlé info. http://www.zive.sk/clanok/112196/pokuty ... uje-system
Tam stačí pohľadať. Systém vyhodnocuje v REALNOM čase, nie o polnoci. Pekný deň
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Článok je z 10.2.2016 teda z doby keď systém začínal. Vzhladom na obrovské množstvo pokút (vyše miliona) ktoré mali byť zaslané vodičom, boli nútení naši posranci spolu s NDS systém prehodnotiť a zmeniť pravidlá. Aké platia dnes alebo zajtra zrejme netuší ani samotná NDS. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jarka1979
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 22.11.2010 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarka1979 »

marco98 napísal:Nie je to možné...Jarka máš zlé info. http://www.zive.sk/clanok/112196/pokuty ... uje-system
Tam stačí pohľadať. Systém vyhodnocuje v REALNOM čase, nie o polnoci. Pekný deň
Tak len pre tvoje info,tuto informaciu mam potvrdenu z NDS nakolko system ta sice vyhodnoti ako cierneho uzivatela dialnice,ale pravne nieje mozne tuto pokutu vymahat,nakolko ta ista spolocnost ti posle potvrdenie,ze tvoja dialnicna znamka je platna pre cely den odo dna zakupenia. Cize system je NEDOKONALY. Proste ,ak by ti prisla pokuta,odvolas sa a prilozis doklad o zaplateni dialnicneho poplatku v dany den a NDS je v prdeli.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

bolo to aj v TV, ako písali predomnou až o pol noci, takže kup si e- znamku a kľudne spávaj.
misolm01
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.06.2016 08:45
Zdieľať na Facebook

cerstvejsie info

Príspevok od používateľa misolm01 »

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zaujimavejšia cesta je :
odbočiť na Podkriváň , ďalej po ceste 526 pokračovať na Piešť I, potom Piešť II, potom "Hitlerova križovatka"
odbočiť doprava po ceste 591 smerom na Slatinské Lazy dalej dolu do Vígľaša ,
pri zahradkarstve vo Vígľaši sa napojiš na E 58 smerom na Zvolensku Slatinu a Zvolen

Ja davam prednost TEJTO ceste aj predtým, ked spomínaná R2 bola vo vystavbe a na tomto useku sa tvorili zápchy
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tak to je ina skratka Lacike lol
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných