DOBRY ELEKRIKAR LANCIA THESIS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

DOBRY ELEKRIKAR LANCIA THESIS

Príspevok od používateľa murio1 »

MAM LANCIU THESIS A CHCEL BY SOM ODPOJIT VYPNUTIE TV SIGNALI PRI POHNUTI AUTA ,IDU TAM AJ DVD ALE IBA ZA STATIA VIE TO NIEKTO ODPOJIT?
caesar221
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 19.03.2009 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa caesar221 »

hmmm...no to ja by som potreboval človeka, ktorý by mi dokázal v Tčku rozbehať viac vecí...napr navi, telku, zmeniť jazyk, CD mám len mi ho nechce načítať....samo že to nechcem zadarmo....dajte prosím vedieť....
dlzen1
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 28.10.2009 10:57
Zdieľať na Facebook

Lancia

Príspevok od používateľa dlzen1 »

Neviem odkial ste, ale v Trencianskej Turnej jak je pumpa Agip robi jeden chlapik Lancie. Chodte priamo na pumpu a tam vam povedia..
murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

hadfam sa niekto najde

Príspevok od používateľa murio1 »

urcite sa niekto najde co to uz robil a potreboval by som aj cd slovensko a cechy ak by to niekto mal a vedel napalit ,,,budem len rad takych ako mi co maju thesis je malo sme iny :3906:
murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Lancia

Príspevok od používateľa murio1 »

dlzen1 napísal:Neviem odkial ste, ale v Trencianskej Turnej jak je pumpa Agip robi jeden chlapik Lancie. Chodte priamo na pumpu a tam vam povedia..

ja som zo ziliny asi sa tam stavim a dufam ze budem mat stastie je malo cool mechanikov a hlavne ohladom elektriky co do toho vidia
dlzen1
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 28.10.2009 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dlzen1 »

myslim ze ked robia lancie tak urcite aj elektroniku.. ked si zo Ziliny pojdes po dialnici neodbocis na prvom privadzaci na TN ale pojdes dalej a odbocis na Exite Chocholna , smer BB, ZV a stale rovno pojdes asi 5km a po lavej strane uvidis Agipku :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Neviem ako to má riešené toto auto, ale kopec iných to má riešené cez spínač ručnej brzdy (brzda zatiahnutá = pozeráš TV) takže by to teoreticky nemusel byť až taký odborník výhradne na Lancie...
dlzen1
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 28.10.2009 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dlzen1 »

robi len Lancie a este aj Fiaty tusim.. tatkov znamy, bohuzial cislo nemam..
caesar221
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 19.03.2009 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa caesar221 »

murio1 daj potom vedieť čo a ako... :) ...budeš taký testpilot...potom by som tam zašiel aj ja...a k tým CD - veľa mi pomohol MP3...mne to nechcelo čítať ale myslím že to bolo iba kôli mechanike...tie CD by mali byť v poriadku....mohli by sme sa niekde stretnúť a nejako to u teba skúsiť...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no viac nepomohol ako pomohol lebo furt nemas problem vyrieseny - snaha bola ale...

:(
caesar221
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 19.03.2009 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa caesar221 »

:3035: ....je to síce pravda....takže v podstate si sa na mňa vykašľal... :) ...a vieš ty čo???,....všetko je to tvoja vina.....tak to dáš tento týždeň opraviť na tvoje náklady... :)

....teraz vážne...už iba to, koľko námahy si si dal aby si pomohol stojí minimálne za poďakovanie....a to som ti tuším sľúbil že skočíme na pivko keď to doriešim... :) ....ale to iba "tuším"... :)
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

brácho mal dve lancie thesiss. teraz má alfu166 2,4jtd 129kw r.v.2005 t alfa sa mi síce pači viac,lebo som trošku viac na športovejší design, ale ta thessis je vynimočný design, to treba uznať. On si totv sam spojazdnil aj tak, aby hralo počas jazdy. Ak maš zaujem ho kontaktovať, napiš mi SS a pošlem ti jeho číslo. Je z BA.Nebudem ti to písať sam odseba, lebo neviem či ho chceš, ale do SS ti to napíšem. Maj sa
murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa murio1 »

cicmanec napísal:Neviem ako to má riešené toto auto, ale kopec iných to má riešené cez spínač ručnej brzdy (brzda zatiahnutá = pozeráš TV) takže by to teoreticky nemusel byť až taký odborník výhradne na Lancie...
thesis ma elektronicku parkovaciu brzdu
murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murio1 »

petyy napísal:brácho mal dve lancie thesiss. teraz má alfu166 2,4jtd 129kw r.v.2005 t alfa sa mi síce pači viac,lebo som trošku viac na športovejší design, ale ta thessis je vynimočný design, to treba uznať. On si totv sam spojazdnil aj tak, aby hralo počas jazdy. Ak maš zaujem ho kontaktovať, napiš mi SS a pošlem ti jeho číslo. Je z BA.Nebudem ti to písať sam odseba, lebo neviem či ho chceš, ale do SS ti to napíšem. Maj sa
na mna cislo je 911952959 murio budem ti vdacny napis mi sms alebo ss alebo do mailu
mp.studio@post.sk dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní