Dobrá spotreba na dialnici

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Za PC sa práveže vybija ten stres zo života... lol
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Cicmanca treba ignorovat, je to niktos, netreba nanho vibec reagovat!
Prosim vsetkych, ignorujte Cicmanca!
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...čiča poznam osobne,v reale je uplne iny....,Milana osobne nepoznam,ale ako autoritu ho uznavam, je prinosom pre toto forum.A teraz sa vas oboch spytam,tak normalne ludsky...,ktory chce ako prvy z Vas dostat na piču...?Ved to sa uz neda čitat...!!!
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ja osobne poznam mhlavateho. V pohode chlap.
Cicmanec je zakomplexovany chuj- psychotik, aspon tak tu posobi. Tu robi bordel
Ale, super, ze je v sukromi pohodak, ked sa tu vybija :-)
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja by som len dodal tak všeobecne :

Tým ,že poukážeš na niečiu chybu,nestaneš sa týmpádom automaticky lepším človekom. :4012:
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ignoruj ho...
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Suhlasim
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Prebudenie ? To je najskôr vtip. Moderátor tu a teraz nemá vonkoncom žiadne právomoci.Má jednu...udeliť výstrahu.Fulymu som udelil 13 a nikoho to nezaujíma.Treba si pozrieť zoznam moderátorov...koho tu ešte vidíte okrem mňa a LOCHNESSa ? Policajti "ozbrojený" max tak ceruzkou a notesom. Keď začnete robiť poriadky,maximálne zbavia vás z administrátorských.Takto dopadol avelmak a ja tiež.Mne ich potom síde dali späť,ale výstrahu som dostal že niektorý sú pod ochranou a teda nemal by som.
Takže takto spia moderátori... Tu príde jeden jeden čo sa zadrapuje do všetkého,nakydá na vás a bude to robiť kým vám neprasknú nervy a nepoužijete slovník akému jedinému rozumie (ale skôr nie) Princím je triviálne jednoduchý...rob zle a obviň z toho druhého.V tom sa potom už ozaj nik nevyzná že kto je kto,majú to dobre zmáknuté
Jedna vec v živote platí...čím viac chcete vyčistiť chliev,tým bude viac zasvinený.A ak by sa mu aj podarilo,sám bude ako sviňa.Každý sa občas tvári že nerozumie základným ludským zákonom.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No bolo to práve pre večný boj z tebou že som dostal kartu a neskôr mi obmedzili moderovanie všetkých odborných sekcií a na posmech mi nechali tie pre ženy a pod. Aj vtedy ale aj teraz by bol sväťtý pokoj keby ťa tu nebolo,alebo by si nevyrýval a nezapáral či do mňa či druhých.Neviem načo sem chodíš,radu si nepýtaš,kedže si mimo profesie nevieš ani poradiť.Celá tvoja prítomnosť je liesť neikomu na nervy,hladať kde sa dá zapároť,zhovaďovať,spochybňovať.Si hazlík aký nemá páru.Na nikoho nepoukazujem mimo teba čo robíš zle,mimo nejakého fulyho čo robí to isté iba inak. Mám snáď ja prejsť celú tvoju pôsobnosť ? Zbytočné,kvantum ľudí už už vysvetlilo aký je názor o tvojej činnosti. Znova...za akým účelom sem chodíš ?
Ty si tak velký idiot,že si ešte aj odporuješ....ja vyplakávam lebo som neuznaný (jedine aktebou) ale hneď zase že moje slovo je tu písmo sväté atd atd. Choď sa spláchnuť,tam patríš !
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa Atlas »

:attrape:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa ivko1 »

Bohužial na iných forach sa ale ani nestáva aby tam boli stupidné témy (napríklad aké LED miesto H7), lebo sa to okamžite upratuje do koša a tu sa prestalo upratovať aj vyše 5 rokov dozadu...

Výborne sa tomu venoval za svojho času "cicmanec" aj čo sa týkalo duplicitných tém - nevidím dôvod aby niekto radil každý týžden to isté, len preto že dotyčný nemá čas čítať, alebo napríklad usmernovanie základačov tém, na každú otázku nová téma a pritom sa stačilo pýtať v tej prvej pretože sa týkala toho istého auta.

Potom bola doba palčekov a tam stačilo že sa niekomu nepáčila tvoja odpoved a už ti súkal červené palčeky o 100 šesť, rekord som mal tuším 53 palcov behom 1hod a všetko od práve takých zmrdov čo si za svoje stupidné otázky pýtali okamžite LOCK, BAN, DELETE
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa fastcharge »

miroslav114 napísal: 20.09.2022 11:35 Tak od žiadnych Tdi nečakaj dobrú spotrebu na diaľnici . Minulý týždeň som bol na Fabii kombi 1.9TDi v Norimbergu a priemer mi vyšiel na 6.6 l na to malé auto a tie jazdné vlastnosti katastrofa Octaviu som mal dávno predtým a tam bola cez 7 povolrnymi rýchlosťami. Na Mondeo 2.0tdci
Čo mam už 12 rokov mávam cca 6l . Mám viac LPG áut a ani s jedným niesu problémy , LPG autá mám už vyše 20 rokov a za 20 rokov som s LPG žiaden problém nemal , momentálne jazdím na Megane 2 cc s LPG a priemer vychádza cca na 8l na diaľniciach a týždenne Bavorsko 120 tisíc km bez problémov . Neviem aké auto chces alebo akú značku mal som ich dosť ale najviac kazive boli Vw group a Peugeot 307,1.6hdi break
TDIcka nemaju dobru spotrebu, lebo si v nejakej starej vykopavke v bohvieakom stave jazdil za 7 ? :)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa Acon »

Ešte stále je to o spotrebe na dialnici, či už sme inde? Sa v tom strácam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: rastislavgregor695, speedmann a 13 neregistrovaných