Dialničná známka rada

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Kde si vzal, ze platnost je az po potvrdeni??? Kde?
Vzhladom na to, ze zjavne si cital eDZ podmienky, tak nechapem, preco to pises?

"nenažratému malochu, ktorý je chamtivý aj na tich 10€, a bude sa zrejme vykrúcať a aj súdiť, aby pri svojích milionových ziskoch o ne neprišiel"

No, urazas, ale treba si vstupit do svedomia a zacat u seba...

Este raz sa pytam, kde si nabral, ze platnost eDZ je az od opravy udajov, potvrdeni opravy udajov???

Oni totiz, v tych podmienkach (co si aj ty cital koli oprave udajov) maju napisane:

" typ ani platnosť samotnej uhradenej diaľničnej známky sa nemení"

Takze nezavadzaj ludi, ze eDZ zacne platit az po potvrdeni zmeny.
Naposledy upravil/-a mastik29 v 06.10.2019 16:50, upravené celkom 1 krát.
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacho17 »

ty hádam neveríš ani vlastným gatiam a nosíš opasok aj traky , že :-)

čítaj @ až do konca.
Vážený Zákazník,

poskytovateľ služby výberu a evidencie úhrady diaľničných známok za užívanie vymedzených úsekov diaľnic a rýchlostných ciest v Slovenskej republike, Vám prostredníctvom tejto automaticky vygenerovanej e-mailovej správy predovšetkým v zmysle ustanovenia článku VI. „Zmena v evidencii úhrady Diaľničnej známky“ Všeobecných obchodných podmienok Správcu výberu úhrady diaľničnej známky zasiela nasledovné stanovisko Poskytovateľa služby o vybavení Vašej žiadosti o zmenu v evidencii úhrady diaľničnej známky zo dňa 03.10.2019 s prideleným s referenčným číslom EV-052057/19:

Požiadali ste nás o opravu/zmenu
údajov v evidencii úhrady Diaľničnej známky. Na základe Vašej žiadosti ako
aj predložených dokladov, boli údaje zmenené/opravené.
Upozorňujeme, že Diaľničná známka je
platná s novými údajmi až od okamihu vykonania opravy/zmeny.
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacho17 »

ešte mi nedá, lebo keď niekto uráža tak si to ty, skús prosím Ťa čítať s porozumením a potom reaguj, lebo takto si ....

No, urazas, ale treba si vstupit do svedomia a zacat u seba...

vieš, ja len konštatujem skutkový stav, nikoho neurážam. Už pri kúpe známky som začal od seba ako radíš, chcel som byť fér, aby som cestoval s platnou známkou, čo ešte viac by si chcel??:



" typ ani platnosť samotnej uhradenej diaľničnej známky sa nemení"

Takze nezavadzaj ludi, ze eDZ zacne platit az po potvrdeni zmeny.[/quote]

nikoho nezávadzam, len ty hladáš problém, a snažíš sa zo mňa robyť hlupáka, fakt nechápem prečo?? Keby si sa trocha zamyslel, oni mi typ (vozík) ani platnosť (10dní), nezmenili, ale posunuli dátum . Dúfam, že je ti to už jasné.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Mily pacho17...

Ospravedlnujem sa, ano, mas pravdu. Technicky je mozne, ze platnost zakupenej dialnicnej znamky sa moze zmenit, zkratit az o 48 hodin, koli oprave udajov.

:300f:

To co som pisal vyssie sa vztahuje na zmeny v evidencii, kedze eDZ je zakupena na vozidlo, a pri zmene v evidencii, napriklad ked dojde k zmene SPZ, eDZ je mozne zmenit na nove SPZ.

No hold, za chyby sa proste plati.
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacho17 »

mastik PEACE.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

myslim, ze je dobre, ze to sem dal... opakuje sa to dost casto a denne, len vacsina ludi nema cas, alebo sa hanbi s tym priznat... ludia sa ponahlaju, su chori,problemy v rodine, praci a omyl je na svete... stastie ked je to "len" 10 euro, aj ked uznam, ze je to pre niekoho dost... aspon si to takto ludia precitaju a budu pozornejsi...ja za seba, len, ze na vsetky auta kupujem v jan. rocne zn., ale niektore z nich za rok aj dva na dialnicu nevyjdu???....ale tak pre mna je istota istota, potrebujem mysliet na ine....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja si zase vždy pri plánovaní trasy kliknem na "vynechať dialnice a mýto" a vždy zistím , že je to menej km. Len človek nesmie byť hnilý a treba si privstať. Jazdím tak hlavne cz, lebo na českom bazoši sú veci za tretinu slovenských cien. Teraz v sobotu ideme aj so synom pre hoblovačku do Ostravy. 3k Czk , na Slovensku idú po 400 evri. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A keď poviem , že slováci sú blbí,chamtiví a nenažraní - tak sa urážate. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

plne s tou poslednou vetou suhlasim a este aj strasne zavistlivi... a stale sa "malo umyvaju" - chapes....
parazit-
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 14.12.2011 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa parazit- »

Pacho podaj normálne oficiálne písomnú reklamáciu, kde vysetlíš, prečo si bol nútený kúpiť aj druhú známku. Treba vyskúšať, ako sa zachovajú. Na portáli eznamky máš elektronický formulár, cez ktorý to môžeš urobiť. Do 30 dní sa musia vyjadriť. ....Ale systém ťa mal upozorniť, že pre to EČ je už známka kúpená. Neviem, či to urobil.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veď čítaj - tú prvú zadal zle tak ako ho mal systém upozorniť?! :::
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Spôsobíš si to tvojou chybou a ideš tu ešte vyplakávať kvôli 10 eurám?
Ja ked každý rok kupujem ročnú tak si zadám ŠPZ a 3 krát pozriem či je správne a až potom to potvrdím..to je jedna vec a druhá vec že keď ideš niekam náhodou večer von tak minieš určite aj 20 eur a za tým ti ľúto určite nie je...
Nelamentuj nad 10 eurami..navyše si mohol ísť ja po okreske..
parazit-
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 14.12.2011 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa parazit- »

Veď čítam. Citujem: " Pri zadávaní koncového kódu EZ, som miesto YH zadal ZH." Tak zadal zlé posledné dve písmená Evidenčného Čísla a nie kód. To je jedno. Napísanie reklamácie mu zaberie pár minút času. A zistí, či Skytoll zmenil prístup k reklamáciam zákazníkov, alebo nie. Najlepšie by bolo, keby to sem potom napísal, že ako pochodil. Aj keď spolupráca Skytoll + štátny úrad + NDS neveští nič dobré. A ešte im dať bezdôvodne desať éčiek, ktoré skončia v čiernej diere. To naštve. Aj keď pre vlastnú nepozornosť. Či dostaneš tých desať eur naspäť ti tu asi nikto nenapíše. To sa dozvieš iba od Skytollu, aké nariadenie má jeho reklamačné oddelenie.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ty o čom točíš, môj? Lebo ja netočím s tebou...
parazit-
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 14.12.2011 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa parazit- »

To nevadí. Ani nemusíš. To nie je pre teba, ale pre zadávateľa témy. Takže si nad tým nelám zbytočne hlavu. Založ si vlastnú tému a tam budú prispievať aj tebe (možno). :pa:
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacho17 »

herin napísal:Spôsobíš si to tvojou chybou a ideš tu ešte vyplakávať kvôli 10 eurám?
Ja ked každý rok kupujem ročnú tak si zadám ŠPZ a 3 krát pozriem či je správne a až potom to potvrdím..to je jedna vec a druhá vec že keď ideš niekam náhodou večer von tak minieš určite aj 20 eur a za tým ti ľúto určite nie je...
Nelamentuj nad 10 eurami..navyše si mohol ísť ja po okreske..
zasa, jeden múdri a bezchybný človek, čo v živote nespravil chybu, gratulujem. Netrap sa 10€ ma nezrujinuje.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 94 neregistrovaných