Diagnostika VAG - rozvody

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Diagnostika VAG - rozvody

Príspevok od používateľa tudzo »

Zdravím.

Menil som rozvody na Seate Toledo III. Hľadám niekoho z KE a okolia, čo by vedel cez VAG skontrolovať ich nastavenie, prípadne ich doladiť.

Ak máte nejaké kontakty tak sme s nimi.

Vďaka
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

v motorovej jednotke (cislo 01) si spusti funkciu Bloky meranych hodnot (Adv. measurement blocks, cislo ma tusim 08). Tam si zvol kanal cislo 004, pozeras posledny stlpec uplne vpravo... musi tam byt cislo co najblizsie 0.0

0.5 alebo -0.5 je akotak pripustne.

cokolvek nad 1.0 alebo pod -1.0 znamena zle nastavene rozvody, vyssiu spotrebu, trochu mensi vykon atd. Ta spotreba moze kludne uletiet o liter a pol, to sa nezda. Ide o nastavenie predvstreku atd. Snazte sa dosiahnut cistu nulu, su to tri sroby.
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

Dík turbo, to už som si zistil v nejakej z tvojych starších tém. Problém je ten, že nikoho kto ma VAG nepoznám. Môj známy má akurát nejakú Texu (alebo ako sa to volá) a tam nič také nenašiel. Preto hľadám niekoho z VAGom.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Mám licencovaný VAG, kontakt na mňa cez profil, dohodni si telefonicky termín, som dosť rozlietaný, príp. ti to čeknem niekedy večer po práci, aby to vyhovovalo nám obom. Ak si AUB pozitív - grátisovka :3dcline:
Som z KE aj z okolia, ako sa ti to hodí :d :D
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
milansilvia
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 06.01.2008 09:39
Zdieľať na Facebook

re

Príspevok od používateľa milansilvia »

Ahoj.
Môžem Ti z vlastnej skusenosti odporučiť chlapíka zo sečoviec mne tiež nastavoval rozvody aj ti to naloguje. Na www.dieselpower.cz je pod menom TDITECH a mobil čislo je 0905 364 337. Nie je to môj znamy ani rodina je to človek ,ktorého som spoznal na fore a je to fakt MACHER na TDI. Môžeš mu povedať že som Ti ja nanho poslal kontakt milansilvia z dieselpower.

AHoj.
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných