Dátum pridania inzerátu!

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Trafo77
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.05.2011 16:14
Zdieľať na Facebook

Dátum pridania inzerátu!

Príspevok od používateľa Trafo77 »

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť ak by to bolo možné, aby bol v inzerátoch uvedený aj DÁTUM PRIDANIA inzerátu, nie len dátum jeho aktualizácie. Pevne verím, že nie som prvý kto to už niekde rozoberal a že viac ľudí by s tým súhlasilo. Podľa mňa to napovie niečo viac o konkrétnom inzeráte. Môj názor, ďakujem. Majte sa
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keby majiteľovi išlo o to, aby kupujúci vedeli ako dlho tu dotyčný inzerát svieti tak by tam ten dátum pridania dal od začiatku namiesto ničnehovoriacehodátumu aktualizácie, ktorý je úplne zbytočný. A keby ho tam aj dal čo bráni predávajúcemu inzerát zmazať a nahodiť ho nanovo? Okrem tých troch eúr, bazárnici majú aj tak paušál takže im je to jedno...

Na Bazoši máš dátum pridania a čo z toho?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No z toho potom vyjde že nájdeš celú postupnosť inzerátu,dátum sa zvyšuje a cena znižuje.Inak áno,má to istú výpovednú hodnotu,ale určite má cicmanec pravdu že šikovnejší to úplne elegantne obíde
Trafo77
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.05.2011 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Trafo77 »

No na bazoši nemáš možnosť aktualizovať, preto som myslel, že by to bolo celkom dobré keby tu bol aj jeden aj druhý dátum...no a neverím že sa bude dakomu chcieť nahadzovať napr. každý mesiac znova inzeráty
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Prečo by si nevereil? Ja napr. nahadzujem manželke na Bazoši 5 inzerátov minimálne raz za týždeň, inak tam upadne do zabudnutia a prezretia nepribúdajú. A to sú eurové položky takže pri aute za pár tisíc by som si tú námahu určite dal tiež...
Trafo77
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.05.2011 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Trafo77 »

OK, ja napr. nie...keď dakto fakt chce, tak ten inzerát nájde tak či tak
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Určite. Hlavne na tom Bazoši s jeho možnosťami rozšíreného vyhľadávania a triedenia výsledkov... :d :D
magnetique
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 07.12.2007 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magnetique »

o veku inzeratu co to napoveda jeho ID, cim mensie cislo, tym je inzerat starsi, bez ohladu na datum aktualizacie...

napriklad dnesne inzeraty maju ID 38xxxxx
septembrove - oktobrove maju ID 36xxxxx-37xxxxx
rocne inzeraty, cize november 2011 maju ID cca 29xxxxx
[URL=https://www.spritmonitor.de/en/detail/1210186.html] [img]https://images.spritmonitor.de/1210186_6.png[/img] [/URL]
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ešte lepšie by bolo keby tam svietili iba aktuálne inzeráty,lebo ja na starší napr za svet nezavolám lebo je garantovane neaktuálny.A vôbec v krajine kde ešte nájdeš Mečiarove alebo Ficove zadnice/ bilbordy aj dnes,zato žiadnu firmu podla sídla je všetko tak vzorne mimo realitu
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní