Darujem úplne nové pr. svetlo Š.Octavia 2

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Darujem úplne nové pr. svetlo Š.Octavia 2

Príspevok od používateľa herin »

Ahojte,
Darujem úplne nové predné pravé svetlo/ čo je pred spolujazdcom/ značky HELLA v krabici, nepoužité..na škodu Octaviu 2 pred faceliftom..som z BA...
kajlo5
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 06.06.2007 18:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kajlo5 »

Ahoj mal by som zaujem, budem ti vdacny, das mi cislo prosim
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

kajlo5- A ty mas aj Octaviu 2 popri F HTP???
Zadavatel to skor mal na mysli darovat niekomu, kto to potrebuje na svoje auto, mam dojem...
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa romysisa »

Ked ,to je zadarmo, no neber to ..... :40bd: :40bd:
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Toto by som podmienil asi tým, aby si prišiel po to človek na Octavii s viditeľne poškodeným svetlom. Inak by som to asi hodil kdesi na skládku ak by mi to zavadzalo, nech z toho nikto nič nemá. Lebo tu už vidno okamžite podnikateľské zámery ostatných.
Originálku Hella len tak darovať...to musím len :300f:
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

mastik29 napísal:kajlo5- A ty mas aj Octaviu 2 popri F HTP???
Zadavatel to skor mal na mysli darovat niekomu, kto to potrebuje na svoje auto, mam dojem...
Tak, tak..no opäť som sa presvedčil že tu na SVK je možné všetko..čakal som že sa mi niekto ozve kto má menej prachov a trebárs ťukol auto že by sa mu to hodilo a nie že si to zobere niekto kto to mieni posunúť dalej..no comment fakt...
Inak to svetlo ked om tu mal na v inzeráte za poondených 20 eur tak sa neozval nikto...
PS: Už je to vyriešené..cez SS
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Herin,si evidentne fajn chlap.Vysvetlím Ti tú nelogičnosť prečo si ho za 20 nepredal.Ja som šialené množstvá nádherných vecí tiež rozbil do kontajnera lebo som zbytočne inzeroval za 5-10 e.-
Ak si prejdeš inzerované diely,tak to začína cenami 1,- 3,- alebo inou hlúposťou a tak nájdeš hoci vstrekovacie čerpadlo za desinku,no proste hlúposť ľudí nemá medze.Ak nájdem diel aký potrebujem,tak mi v telef. zahlási predávajúci že nie za tú cenu to predáva,no proste volať na niečo čo je lacné je dopredu zabité.A že predám z dohodou,no to už je čistá výhra,akoby bulo nevedel akú hodnotu čo má.Na taký inzerát sa nevolá.Preto sa časť inzercie kde sú príp nízke ceny preskakuje.Ak ťa niekto ukecá a zabalíš mu to a pošleš za 5 e.- čo teda hlboko kopeš vlastný gól lebo to musíš podať a zaplatiť poštovné.To Ti chrapúň nepreberie zásielku a zaplatíš poštovné ešte raz.Čistá výhra,dobré ráno,si na Slovensku.Už ma tá darovacia dobromyselnosť dávno prešla,rozbiť v kontajnery je riešenie.Vždy to mrzí,ale už si zvykám neľutovať a dokážem vyhodiť aj novú vec.Zo slovenskom neobchodujem,ani tak ani onak.S týmto národom to proste nejde a treba si chrániť vlastnú duševnú pohodu.Aj Tebe doporučujem iba to isté,daruj jedine ak vieš komu a prečo.Radšej rozmláť v kontajnery.
A ešte maličkosť.Vždy keď sa likvidoval nejaký ten autiak,dal som vedieť známym..máte taký voz,podte si pobrať čo myslíte že sa časom zíde.Zbytočne,ale po pol roku prišli či nemám smerovku alebo zadné ramienko stierača.proste sklad im mám držať ja,bordel ma byť u mňa,oni prídu keď to bude treba.Oni bordel v dome nepotrebujú.Hold takto sa to vyvíja básnici prichádzajú o ilúzie
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

mhlavatý..kámo...asi v tom bola chyba že som vtedy v inzeráte dal nízku cenu, ked píšeš tieto skúsenosti :)
Dostane to človek ktorý ťukol auto a má ulomený držiak toho svetla a poisťovňa mu nechce uznať výmenu..
Pred rokmi som sa tu pomaly zadarmo nevedel zbaviť dveri na mazdu 626 rok 1994..aj so zrkadlami+som k tomu dával aj komplet elektriku na sťahovanie okien všetkých dverí..
no holt skončilo to v kýbli a v šrote...
Česť všetkým ľudom ktorích dúfam ešte zopár na slovensku zostalo..
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Hovor mi aký zlý pocit je vyhodiť komplet dvere zo Scenika,tak ako sa vyvesia tj komplet.10 e.- je asi veľa v tomto štáte kde majú ľudia bez problémov na prémiovky a SUV a novodobé transformery,a to sa vyhodilo mraky ozaj vzácnych vecí.Už som poučený a imúnny,ale kedykoľvek dobrému človeku dám zadarmo aj za úsmev
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Predávať takéto diely znamená že človek musí mať obrovskú trpezlivosť, je to presne tak ako hovorí pán hlavaty, mne však príde ako veľké plytvanie ničiť ich hádzať do kontajnera... to ich radšej treba vyložiť ku smetiaku alebo darovať - niekomu kto má väčšiu trpezlivosť. Ozvali sa tu kritické hlasy na niekoho kto to svetlo chcel posunúť ďalej... ono ak ho chce niekto darovať , nemalo by ho trápiť čo s tým nikto iný urobí... to už by bolo ako v rámci akejsi závisti - ja z toho nebudem mať nič tak nech ani iný.... a tak to netreba robiť... buď treba mať obrovskú trpezlivosť...alebo aspoň s dobrým pocitom darovať.... hoci zase chápem že napr. mhlavaty tých dielov nemá málo..a skladovať také niečo je ozaj skoro na plný úväzok nehovoriac o priestoroch a frflajúcej manželke....bohužiaľ na SR je to ozaj tak že je tu plno špekulantov a odrbávačov.... nájsť niekoho seriózneho je ozaj ako nájsť na ulici 20€....ale sú aj takí....
Naposledy upravil/-a 66QUATTRO v 09.09.2014 13:43, upravené celkom 1 krát.
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

suhlasim s QUATROM aj mhlavatym zaroven

ak chces darovat, neries co s tym niekto urobi a za kolko preda dalej, ved vysledne ty sa zbavis, ostane ti dobry pocit, ten chudak co je odkazany reagovat na taketo ponuky z fora asi inak zarobit nevie (nechce) a tak mu pomozes ako Second Handy mali pomahat chudobnym krajinam a chudakom ale medzitym pomahaju o nieco mensim chudakom na Slovensku a balia si vrecka bohati...

lepsie darovat ako vyhodit uz aj z eticko - ekologickeho hladiska (ak ten fesak nepricestuje 100km na starom vraku bez kat.)

inak je skoro ziadna pravdepodobnost ze tvoju vyzvu precita majitel auta kt. ma rozbite presne to svetlo - tieto temy na titulke su o den prec.

verim ze si to myslel dobre a ze naozaj si mal plan darovat.

mhlavaty - existuju nemenovane stranky kde sa lepsie predavaju veci ako tu (zial) lebo ani ja nemam pocit velkych ohlasov z AB.eu co sa tyka ND. Ale pracuju na tom, tak casom mozno vylepsia skore ale ludi nezmenia (Slovakov).
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Autokomplet: "nepríde na starom vraku" - teraz riešime dlhšiu cestu , náhodou celá rodinka (6ludí), Dolu na dvore stoja tri autá , max mesiac po STK .Manželka si berie svojho Opla , ale ja keď si mám vybrať medzi 2002 Lanciou a 1992 AXkom tak frantík vyhráva na celej čiare. Viem že pôjdem o pol hodinu dlhšie ale to auto nie je kopa plechu , to auto má "dušu". A to je niečo s čím sa už u moderných vozov nestretneš.
K tým dielom - z opla sa nám pri zmene majitelov nejako stratilo zadné plato , na obvolávanie som minul najmenej 15 eur a potom mi pár ludí čo ho nezahodilo zahlási cenu 35eur?? To som si ho radšej vyrobil doma , potiahol koženkou a náklady som mal 0,0. Bohužial aj tu aj na Bazoši aj na Autovii okupujú väčšinu priestoru priekupníci(bez urážky , aj tesco je priekupník), ktorí sú celkom mimo reality s cenami. Dosť často sa motám po vrakoviskách na juhu slovenska a pri opakovaných návštevách vidím stále tie isté veci za nenormálne (90%nových) ceny. Ovela lepšie je zájsť na český bazoš a vyjde to lacnejšie aj s dopravou. Fakt nepreženiem ak poviem , že súčiastku za ktorú tu pýtajú 200 eur v CZ kúpim za 600czk teda asi 20 eur.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

a takto koncia dobre diely v kosi.ja som koli somarine za 20 euro na stareho forda precestoval 400km pokutu som nafasoval za 150 euro,pretoze majitel tu suciastku co drzia 2 srobky praca na 5 min no on to nevedel vymontovat.tak som uz pobral z auta co slo do srotu vsetko co ma napadlo kedze som prisiel aj z vercajchom.ten chlap len pozeral ako mu vravim clovece take vzacnosti drobnosti ides pochovat a nove sa uz neda kupit.potom sa ho pytam no kolko povedz si cenu a on z hrozov 50 euro date?dal som mu 80 za ochotu ze na mna pockal tyzden.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

66QUATTRO...píšeš ...to ich radšej treba vyložiť ku smetiaku alebo darovať - niekomu kto má väčšiu trpezlivosť.

Áno,malo by to logiku.Tá ale končí tam,že sa nahrnú počernejší,urobia neporiadok,čo im nepasuje rozflákajú,a to riskuješ,že v tej chorej hlave vznikne chuť pozrieť sa či aj za plotom ho nečaká čosi zpeňažitelné.
Všetko si treba tak trocha zaslúžiť.Ale ono sú práve obdarovaný najnespolahlivejší a najmenej vďačný.Je to istá cesta k výchove cudzopasníkov čo sa zajtra obslúžia aj sami
Ja som nie raz napísal práve tu na fóre niekomu že ..mám,pridi si zadara zobrať lebo už nie som ochotný posielať,baliť,podávať,ale zadara dám. No,veľa toho nepobrali.
Núkal som Infinity reprá,ostali tu.Ťažká téma,každý má čosi tej svojej pravdy.Rozhodne človeka pri takej likvidácii chytá amok,že ľudia frflú,poukazujú na seba ako chudobnejšiu odnož EU,ale na druhej strane sa správajú ako by peniaze sadili na zahrade.A neurobia krok...chcú aby som ho urobil ja.Tresnem o beton,a potom to ide na skládku z menšími výčitkami.SVK je nesmierne bohaté,nesmiete sa nechať oklamať zdaním
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Áno, to s tými počernejšími máte pravdu, to chápem. Ono sú príslovia - za dobrotu na žobrotu, prípadne pomôž 9 žobrákom staneš sa 10 ...(africké príslovie). Takže potom sa už ostáva len spoľahnúť že nie všetci Vaši známi sú takí.... nuž je škoda že ľudia sa chovajú ako by ozaj oberali €€ na stromoch.... pre mňa je také niečo smutné najmä z hľadiska ekológie... že sa niečo vyrobí a následne bez úžitku sa vyhodí...a čo je ešte horšie vytvorí to odpad. Ale toto plne chápem že nato nemáte nervy ... asi málokto by mal... Čo som si však na SR všimol je aj poriadna závisť.... doteraz som to tak nevnímal keďže niekomu nezávidím a naivne som si myslel že ani ostatok nie... a to je pravý opak... ľudia nechcú napr. nič darovať a radšej to vyhodia alebo naschvál pokazia/rozbijú.....lebo sa boja že niekto iný by z toho mal úžitok...a to som spomenul len % vecí...

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní