Daruje niekto vrak !?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Daruje niekto vrak !?

Príspevok od používateľa d-link »

KTO by mi daroval auto na stavbu malotraktora alebo lacno predal NAPR.GAZ ... ARO 10. napravy .. motor .. prevodovka aj cele auta .. v pripade ze by niekto chcel sa toho zbaviť pište mi na e-meil tommy5656@azet.sk

- Téma presunutá, nakoľko sekcia "Darujem" slúži prednostne pre ľudí, ktorý sa chcú niečoho zbaviť a nie pre ľudí, ktorý niečo zháňajú
- Myslím, že som bol celkom zhovievavý, nakoľko tvoje predchádzajúce témy z niekokých týždňov o tomto istom boli zmazané... Ale rozhodol som sa tému ponechať. Snáď ti to auto či jeho súčasti už konečne niekto daruje ;-)
- attatlas
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ahoj,

koľká to už je... Tretia téma, v ktorej sa pýtaš, či ti niekto daruje auto?? (predchádzajúce boli zmazané, ešteže slúži pamäť) :d :D

Nič v zlom, nech sa ti darí a kiež by sa niekto našiel.. No ružovo to nevidím... :4012:
d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa d-link »

ked nemas zaujem tak sa ani neozyvaj a tvoje blbe reči si nechaj !!!
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Fíha, fíha... Pánko vystrkuje rožky... Prečítaj si, čo som ti napísal do zadania...

Príspevky typu kúpim idú okamžite do koša... Založil si tu už tretiu... Rozhodol som sa nechať ti priestor.. Takže namiesto urazeného ega by si mohol prezentovať trocha porozumenia...
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

rudi, klĂ­dek...

Mám to pod kontrolou ;-)

- attatlas
d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa d-link »

no tak lebo každy ma niečo do toho ked napišem niečo ale vyskušať možem prečo nie ... a to že si mi dal priestor to ri važim šefe
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

d-link..,moderator ti vysiel v ustrety,mal by si to ocenit a nie este pi.covat....Ozaj,chcfes na nu...?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Zaobídem sa aj bez toho šéfe.. Dúfam všetko vyjasnené, začíname teda odznova OK?

Poprosím ostatných aby aj napriek nie vydarenému začiatku prispievali iba ak majú na koho zadávateľa nasmerovať...

Ďakujeme...
d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa d-link »

Ďakujem vam velmi pekne-
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..a po nejakych vrakoviskach si pochodil?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aby si to videl v inom svetle.Niet auto pod 1000 kg a bavíme sa o Gaze,to je medzi bratmi v kovošrote 200 e aj v prípade že si lenivý sa babrať z hliníkom.
Takže je to v podstate ako otázka,nedaruje mi niekto 200e ? čo Ti teda prajem aby sa stalo,ja ho mať už je Tvoj.Ale vidím to tak isto ako atattlas,že to jednoduché nebude a Tvoja reakcia je minimálne neslušná
d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa d-link »

no ja by sa učim za automechanika a chcel by som sa to učiť skladať rozoberať a tak ... a preto som to tu aj dal a neviete poradit kde by som zohnal do akeho fora to mam dať
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nuz vraky GAZ-ov mozu stat aj okolo tisicovky,predsa len maju nejaku hodnotu...skor to ARO...A na malotraktore domacej vyroby co sa chces ucit?A pri dnesnej auto mechanike kde vsetko je na pocitac,snimac,elektrika,itd...,no neviem.ale ako ucna by som ta zo slusnosti nakopal do kostrce za tie vyjadrenia.... :342a:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Tak z mojej strany takto...

Učíš sa za automechanika.. Pokiaľ chceš z toho profitovať a ideš pevne za tým, budeš musieť do tohto remesla najprv niečo vraziť... Naučiť sa na vlastných chybách... Úplne úprimne bez rýpania ti píšem, že aby ti niekto len tak daroval vrak, ktorého cena aspoň za materiál na šrotoviskách sa pohybuje možno v stovkách EUR je z pekla šťastie...

Najjednoduchšie riešenie v tomto prípade je ísť po vrakoviskách a nájsť si "slušnejší" vrak.. Dohodnúť cenu a za menšiu investíciu sa v tom doma vŕtať...

Čakať, až sa nájde dobrák, čo ti to dá zadarmo je očividne zbytočné, nakoľko ani po niekoľkých týždňoch (mesiacoch) si nič nezohnal...
d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa d-link »

a neviete mi poradit prosim vas niake vrakovisko alebo niaku stranku kde by som ho kupil

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní