855 104
inzerátov
Pridať inzerát

Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas

Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Leo44
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 30 január 2009
Nabehané: 3 hod 46 min
Predmet: Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas PríspevokZaslal: 23.08.2018 13:34   
Zákazník Vášho portálu som v podstate od jeho založenia no to ako sa začal Vás portál chovať dúfame že neostane bez odozvy..rovnako ako ostatne inzertne portály ste dlho boli bezplatný potom ste služby spoplatnili na 3e napriek tomu že konkurencia (bazos,autbazar sk a.p.) sú stále bezplatne no bez akýchkoľvek dôvodov zvýšiť cenu o dalších 100% na 6e a ešte aj o polovicu ukrátiť dobu inzercie z dvoch mesiacov na mesiac sa už nedá nazvať inak ako to je..typická Slovenska nenažratosť..Ja osobne a další známi u Vás s tohoto dôvodu končíme a prechádzame ku konkurencii nie z lakomosťi ale z princípu a pobúrenia nad Vašimi obchodnými praktikami a dufame že tak urobí čo najviac vašich klientov..
Citovať
LOCHNESS
Obľúbený člen - Bawo (83)
moderátor fóra
Založený: 01 december 2007
Nabehané: 18 dní 15 hod 36 min
PríspevokZaslal: 23.08.2018 13:53   
Ahoj

síce ma do toho nič nieje ale nechápem tieto Vaše témy o zdražovaní .

Veď bud to akceptuješ ako predajca alebo nie , je to jednoduché
Založený: 06 december 2011
Nabehané: 20 hod 8 min
Predmet: Re: Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas PríspevokZaslal: 23.08.2018 14:04   
Leo44 napísal:
Zákazník Vášho portálu som v podstate od jeho založenia no to ako sa začal Vás portál chovať dúfame že neostane bez odozvy..rovnako ako ostatne inzertne portály ste dlho boli bezplatný potom ste služby spoplatnili na 3e napriek tomu že konkurencia (bazos,autbazar sk a.p.) sú stále bezplatne no bez akýchkoľvek dôvodov zvýšiť cenu o dalších 100% na 6e a ešte aj o polovicu ukrátiť dobu inzercie z dvoch mesiacov na mesiac sa už nedá nazvať inak ako to je..typická Slovenska nenažratosť..Ja osobne a další známi u Vás s tohoto dôvodu končíme a prechádzame ku konkurencii nie z lakomosťi ale z princípu a pobúrenia nad Vašimi obchodnými praktikami a dufame že tak urobí čo najviac vašich klientov..

Ahoj Leo,

Chcel by som sa spýtať ku akej konkurencii ? Keďže autobazar.sk autovia.sk aj autobazar.eu je jeden majitel ?

Ostáva jedine neprehľadný bazos ktorý ťaží z toho že je zadarmo aj keď tam zdraželo Topovanie.

DP

Naposledy upravil davidp dňa 23.08.2018 15:21, celkom upravené 1 krát.
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (907)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 4 mes 7 dní 0 hod
PríspevokZaslal: 23.08.2018 14:55   
Clapci načo tu nadskakujete , ved si pridajte 30 evri do ceny ako manipulačný poplatok a ste v suchu.
Vážený člen - Gallardo (203)
Založený: 03 december 2005
Nabehané: 19 dní 10 hod 18 min
PríspevokZaslal: 23.08.2018 18:19   
Zatiaľ inzercia cez AB EÚ mi nepriniesla ovocie. Po stiahnutí inzerátu z AB EÚ a následne uverejnený na bazosi o 25%drahšie som inzerovany predmet predal. Takže, zatiaľ zostávam na fóre, ale inzercia za peňáze na AB EÚ nie.
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 30 január 2009
Nabehané: 3 hod 46 min
PríspevokZaslal: 23.08.2018 18:48   
Skúsim to ešte raz..tu nejde o 6euri alebo skrátenie času inzerátu na polovicu inak povedané za dvojmesačný inzerát si zaplatil v júli 3e a od augusta zaplatíš za to iste 12e ale o to neopodstatnene až drzé zdraženie tej istej služby pre inzerenta!Ak ma napr.bazar 10 inzerátov doteraz zaplatil 30e a po novom za to iste 120e bez akejkoľvek zmeny k lepšiemu či horšiemu chápeme sa?Samozrejme akceptujem že sú ľudia ktorý to neriešia ja som iba napísal svoj názor že ja ako aj veľa známych prechádza napr.k Bazosu práve kvôli drzosti tohoto portálu..a blby Slovák sklopí zrak ak tak ponadáva žene a zmieri sa aj s tým ak by mu chomut narazili na hlavu..mimochodom uznavam že bazos je proti AB EU primitívny no ak som predal auto 80%kupcov prišlo práve z toho zatracovaného Bazosu..Čím to asi bude?
Citovať
lilipo
Založený: 23 február 2018
Nabehané: 1 dní 17 hod 18 min
PríspevokZaslal: 24.08.2018 17:28   
na facebooku je marketplace a je zadarmo pouzivaj ten ked sa ti nepaci autobazar.eu
Citovať
cicmanec
Legenda - Ford T (1122)
Založený: 15 október 2008
Nabehané: 3 mes 24 dní 18 hod
Predmet: Re: Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas PríspevokZaslal: 12.09.2018 10:09   
davidp napísal:

Chcel by som sa spýtať ku akej konkurencii ? Keďže autobazar.sk autovia.sk aj autobazar.eu je jeden majitel ?

Na to si ako prišiel?! angry
VIP člen - Veyron (321)
moderátor fóra
Založený: 21 máj 2012
Nabehané: 2 mes 7 dní 22 hod
PríspevokZaslal: 14.09.2018 08:48   
staci si pozriet finstat ;)

www.povedzmitodooci.sk
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Témy týkajúce sa Autobazar.EU