dalsia sekcia na fore

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

dalsia sekcia na fore

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

Urcite sa vam niekedy stalo,že vas zaujala tema a chceli ste si ju prečitať celu,no neboli ste dva dni na pocitači,chceli ste ju najsť a nedokazali ste to(kvoli tym ktori nevedia normalne zaradiť temu)a tak sa pytam či by sa nedala spraviť nova,dalsia sekcia,v ktorej budu vsetky temy zoradene podla ich aktualnosti. Popripade by to este mohlo byť tak,že na tej hlavnej liste by nebolo 30aktualnych tem ale 60 až viac...Som zvedavy ci len ja mam takyto problem,alebo ho mate aj vy.Dzuri :3906:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

tiez som nad tym uz davnejsie rozmyslal, ze tam dam take sipky a povedzme na dalsie 3 strany to nalistujeme na starsie temy...

lebo ta uvodna strana sa minie tak za den...
t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

admin napísal:tiez som nad tym uz davnejsie rozmyslal, ze tam dam take sipky a povedzme na dalsie 3 strany to nalistujeme na starsie temy...

lebo ta uvodna strana sa minie tak za den...

ano,to som mal na mysli,dalo by sa to nejak spraviť Pane?
homer33
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 20.01.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

tip

Príspevok od používateľa homer33 »

mne by stacilo, keby bolo vo fore nejake vyhladavanie (mozno ze aj je ale nevidel som ho)...napr. hladam nieco ohladne zederu-napisem ZEDER a mohlo by mi vyhodit vsetky temy kde bol spominany zeder.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

sak search tam je...


ohladne tych viac stranok, podporte ma nech sa nakopnem a urobim to...;-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja som to vravel dávno, že to hľadanie treba urobiť výraznejšie...

http://files.myopera.com/cicmanec/album ... /forum.jpg
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja mám ďalšie 2 návrhy, teda jeden je taký pozmeňujúci toho tvojho:

urobiť sekciu Všetko, v ktorej by bolo vidieť prehľad všetkých tém zoradených podľa dátumu/času posledného príspevku - tak, ako je to doteraz v každej sekcii zvlášť. Aby nebolo treba napr. kontrolovať zvlášť Všeobecnú, zvlášť Značky, zvlášť Oleje... Alebo urobiť spoločnú aspoň pre značky, aby nebolo treba pozerať každú značku zvlášť.

A druhá je tá, čo som ti už bol býval onehdá písal - možnosť sledovania=emailovej notifikácie aj témy, do ktorej som nenapísal príspevok (aj keď tam, je ako si vravel, technické obmedzenie).
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Tiez by som privital aby boli temy zoradene podla datumu pridania ako je to na hlavnej stranke ... ale tiez by nebole zle aby sa na vrch posuvali temy kde niekto niecim novym prispel
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

...alebo možnosť voľby zoradenia - podľa času prvého príspevku=založenie témy / podľa času posledného príspevku.
t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

elephant napísal:Tiez by som privital aby boli temy zoradene podla datumu pridania ako je to na hlavnej stranke ... ale tiez by nebole zle aby sa na vrch posuvali temy kde niekto niecim novym prispel
nie to neni dobre!To tu už bolo a je to upne neprehliadne...!!!vtedy to bolo strasne o nicom,tak dufam že to opať takto nebude...myslim že tou dalsou sekciou by sa to vyriesilo paradne...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ešte keď sme pri tých zmenách - možno by nebolo odveci pouvažovať o presune tlačidla Odpovedať k tlačidlu Citovať, pretože veľa ľuďom robí problém ho nájsť/olíšiť význam a potom je tu kopa úplne zbytočných citovačiek siedmych predchádzajúcich príspevkov.

A Nová Téma asi by tiež nemusela byť v každej téme, lebo na to už tiež pár ľudí kliklo, stačí v každej sekcii...
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

Ohľadom pridania tlačidla Odpovedať vedľa Citovať, tak to neviem či pôjde. Fórum beží na phpBB a neviem, či táto vec sa dá adminom fóra zmeniť (?)...
Privítal by som to listovanie v tých posledných témach, rýchlo to ide dole:)
Ešte mám taký návrh pre vyhľadávanie na fóre. Že by bola možnosť vyhľadávať slovo nielen v príspevkoch, ale iba v názvoch tém. Teda aby bola možnosť vyhľadať všetky témy, ktoré majú v názve dané slovo. Myslím, že v mnohých prípadoch by to prinieslo relevantnejšie výsledky, ako keď mi vyhodí xxx príspevkov v xxx témach, ktoré sa vôbec nemusia týkať toho čo hľadám...
semirr96
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 11.03.2009 15:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa semirr96 »

hlavne to vyhladavanie by seklo ozaj niekedy nieco najst da zabrat a aj kvoli tomu sa tu vela tem opakuje
ujoblej
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2006 09:49
Bydlisko: PO
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ujoblej »

aj ja by som privital to rozsirenie na par stran tak admin do toho :28b7:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

budeme instalovat nove forum phpbb, to ma daleko viac funkcii ako toto 2kove, je to firemny script a dost zle sa tu dorabaju zmeny...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní