Ďaľší rozruch okolo nemeckého autoklubu ADAC

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Ďaľší rozruch okolo nemeckého autoklubu ADAC

Príspevok od používateľa sherdog »

www.auto.cz napísal:Německý autoklub řeší novou aféru, cesty svého šéfa vrtulníkem
www.auto.cz

byznys.ihned.cz napísal:Úřady zkoumají byznys největšího evropského autoklubu. ADAC by mohl jako spolek skončit
byznys.ihned.cz
www.spiegel.de
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Možno áno, možno nie...v každom prípade ADAC je ten ktorý musí vysvetľovať a Spiegel len konštatuje...

ADAC-Führungsriege: Auch Ambulanz-Jet wurde privat genutzt

Erst ging es um Rettungshubschrauber, nun kommt heraus: Auch ein Ambulanz-Jet des ADAC wurde zweckentfremdet. Vereinschef Meyer gibt zu, dass der Verwandte eines Clubmanagers das Flugzeug für eine private Reise nutzte.


www.spiegel.de
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

V čom je to akože pre nás užitočné? Prečo by mne ako SK motoristovi nemal byť ukradnutý nejaký nemecký klub?
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Acon..,problem jne trochu zlozitejsi...V tejto chvili boli zrusene 2 najpopularnejsie ankety v D...Zostala anketa...Auto Roku a tu je tiez problem.Vitaz bol totiz znamy uz dopredu.A tu vystava otazka,kto,komu platil.ake honorare a komu isli.Vitaz,ma totiz zaruceny odbyt,export,ophromne miliardy...Nemci totiz anketam veria a kupuju to,co im odporucaju.VW preziva uz piaty skandal co sa tyka korupcie a necistej hry na rynku...Hovori sa v zakulisi o dalsich automobilkách...Boli spochybnene testy kvality,bezpecnosti,pneu...itd.Takze ADAC si narazil v tejto chvili hlavne vlastnych clenov a to pri Nemcoch,pri ich dokladnosti a pedancii,je fakt Velky skandal co sa tyka ich dovery...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

..Nemci totiz anketam veria a kupuju to,co im odporucaju...
A o to ide Rudo. Nemci. A mne je naozaj fuk, čo si Nemec kúpi. Ak nebude ADAC s jeho anketami, tak si konečne kúpi niečo podľa vlastného uváženia. No aj tak mi je to šumafuk, ja som Slovák, pracujem a žijem na SK. Čo si nejaký nemec kúpi, má na mňa a moju rodinu nulový dopad. A mne je úplne jedno, kto získa titul Auto roka. Aj tak si ho preto nekúpim ;-)
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Oleg..,kamarat moj nedotrtkany ako ja..., :-\ ono sa to netyka len Nemecka...Ak kupis auto a potom sa prevali skandal,ze ta Tvoja znacka bola kupena vlastne hlasmi a falosnymi testami,tak isty pocit sklamania budes mat...To som si isty... :3035:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

cvirik..,trafil si hlavicku po klinci... :3035:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Keby nemecký ADAC krmil len domácich nemcov, ale všade v europe vrátane SK bol ADAC vnímaný ako hodnoverná organizácia a naše motoristické media odkazovali na ich výsledky, tak isto predajcovia áut sa ohánali výsledkami rôznych nemeckých ankiet...


Ja som sa tomu len smial, kolko hádky bolo ohladne pneumatík a zrazu sa zistí že sa podvádzalo , ked som tvrdil že medzi značkovými pneu je smiešny rozdiel tak som bol ako keby za hlupáka...
Hlupák je ale ten kto nevidí ako nemci manipulujú celú východnú EU vo svoj prospech
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

tiez som nikdy neveril testom,verim len tomu,s cim som spokojny...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

rudolfo63 napísal:...Ak kupis auto a potom sa prevali skandal,ze ta Tvoja znacka bola kupena vlastne hlasmi a falosnymi testami,tak isty pocit sklamania budes mat...To som si isty... :3035:
Rudo, nikd som nekúpil auto, ktoré nejaký test označil za najlepšie. A vlastne ani testy nesledujem. Kupujem si to čo chcem a výsledok? Roky som preferoval údajne najnespolahlivejšie autá = Talianske a dodnes na ne nedám dopustiť. Teraz sedlám Anglické, vraj tiež nespolahlivé, nedám na ne dopustiť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných