Ďalší arogantný vodič POVOLANIE SYN

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Ďalší arogantný vodič POVOLANIE SYN

Príspevok od používateľa trucker694 »

http://www.tvnoviny.sk/domace/1940945_d ... ivny-vodic
Mladý vodič povolaním SYN, dostal dve výchovné a sú toho plné média. Synáčik známeho moderátora v audinke pred frajerkou sa chcel vytiahnuť ako vyblokuje malinký Peugeot, a trafil na pána vo veku staršieho brata jeho tatka a ten mu strelil dve výchovné. Chlap z audiny sa v priamom prenose pred kamerou TV narkozy rozplakal a bez rontgenu tvrdil že ma dvojitú faktúru čeluste. Zlomená čeľusť nedovolí suvisle rozprávať, takže znovu jeden ufňukaný chlapček bez výchovy, a školy života.
Môže sa hanbiť, takto sa verejne poníżiť.
menonque
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 08.12.2012 19:18
Bydlisko: okres VK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa menonque »

No na mieste mladého by som by som ubral plyn, prípadne pribrzdil a potom zišiel do pravého pruhu a odbočil. Načo komplikovať situáciu tým, že sa napchám pred pežot a následne brzdím a odbočujem.
Citroen C5 2.0hdi, 120kw, C5 tourer 2,0hdi ,133kw
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

...odbocil som z laveho pruhu doprava, 4metre pred nim a nic som mu nesposobil..., pokusam sito predstavit v 50km/h :::, chmulo soplavy ! na mieste toho pana, by som pravdepodobne vyskocil z koze, zedol ho a potom bych mu volal zachranku

sopliak ani nevie v svojej sprostej hlave, ze sa priznal ! 50km/h je nieco kolo 14 metrov za sekundu, pri odboceni vpravo mal na manever minimalne sekundu a dalsiu sekundu priznava zakon reakcnu dobu vodicovi, to znamena ze na taketo "cosi" potrebuje bajoko 30m !!!! v nemocnici je chmulo zo sankou, miesto svojej rozstipenej fifleny, mozme byt radi, jej makovicke to dojde za 20 rokov, to je vedlajsie, cele by som bral ako jednanie v sebeobrane, kedze spacifikoval utocnika na svoju osobu + zabranil v pokracovani agresivnemu vodicovi, ktory cinil vseobecne ohrozenie, iste bola pobliz skola, skolka kam chodia susedove male deti :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Starý pán aspoň na chvílu nahradil tatu.Hovorí sa že škoda každej facky ktorá netrafí...snáď to splní účel.Ale dva krát zlomená sánka vyzerá úplne inak.Urobilo mi to už zopár vodičov a bolo o štastí a dobrých reakciách že to dobre dopadlo.Preto sa na sekundu nečudujem reakcii toho pána.Lebo sú ľudia ktorých napraví iba hrdzavá gulka alebo už ani to,arogantných ľudí sú plné cesty a vždy je lepšia výchovná po papuli,snáď prišla včas.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak ešte je dosť dôležité, aký policajt to bude riešiť, aj policajti sú ľudia a každý sme nejaký, no a tiež aký bude na neho tlak zo strany rodičov toho sopliaka.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

menonque napísal:No na mieste mladého by som by som ubral plyn, prípadne pribrzdil a potom zišiel do pravého pruhu a odbočil. Načo komplikovať situáciu tým, že sa napchám pred pežot a následne brzdím a odbočujem.
Take poníženie pred frajerkou ? Také poníženie na aaavdinke ? Chlapec bude mať ponaučenie do života, že na každého chlapa existuje väčší chlap a neradno provokovať.

Týpek sa vyjadril, že dal smerovku 4 metre pred križovatkou. Neuveriteľne ! Veď to nie je ani dlzka auta. Druhému typkovi praskli nervy, priznal sa, nečudujem sa, keď ten mladík ich skoro pozabijal. Samozrejme, že v prípade nehody Audi versus Peugeot vieme sa dohadovať, kto by prežil a kto by obišiel s ľahkými zraneniami.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Dep, určite máš nejaký ten meter odjazdené, a vpáliť v päťdesiatke keď aj peugeotom 206 do pravých predných dverí avdinky, tak to škrabanec na mieste spolujazdca v avdinke nebude, bude to určite hlbší zárez do pravého ramena spomínanej frajerky frajera, ale na to synáčik ,keď mu vták stuhol a mozog zmäkol, nemyslel. :4012:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nechces dostat v ziadnom aute pusinku zboku ato ani v meste, na skodovkarskom forume maju na vystave jak s Fabiu prekotil nabok q7 ci hamer ci keru opachu :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Stary mohol byt tiez vypatlanec, to neviete. Mlady moze byt fajn chalan, tiez neviete. Stary ho prenasledoval a az potom konal, takze mal dost casu na vychladnutie, co ak by mal zbran v aute.
A co ze je syn moderatora. Ak z toho nieco vyvodzujete, tak len vytvarate chory obraz, ze to nieco znamena.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Nevieme síce, ako to naozaj bolo, ale prikláňam sa skôr k verzií toho pána, lebo sa mi to zdá pravdepodobnejšie. Verzia, že by si starší pán na P206 len tak bezdôvodne dovolil na mladého v drahšom aute mi nejak nesedí.

A zaraďovať sa z ľavého pruhu do pravého a hneď na to odbočiť tiež nie je tak, ako by sa patrilo. Prečo zrýchlil a zaradil sa? Logickejšie by bolo, keby pustil nohu z plynu a zaradil sa skôr, aby P206 mohol pred ním pokojne pokračovať rovno a on odbočovať.

Ale myslím si, že mladý šofér sa preto sťažuje, lebo ani netuší za čo dostal po hube.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
filipio
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21.08.2018 12:08
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa filipio »

je otazne ako to realne bolo, ale myslim, ze mlady si zasluzil, lebo takychto vodicov je coraz viac :41c2:
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Pred dvoma tyzdnami pri vyjazdne z parkoviska na safku som siel opatrne von a a na rohu filozofickej vchadzal mladik na dodavke, videl som ze mu to nevyde tak som cuvol..a s otvorenym oknom hovorim ze ma skoro zobral nech dava pozor lebo to bolo natesno... sopliacik ze ci sa hrame na ,, skoro,,ne? A ukazal mi ze mi .... bol som so zenou tak nic.Ona nema rada ked vystupim z auta. Takze vychovne si zasluzil isto aj tento audinkar
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni a preboha -čo sa čudujeme - veď sa pozrite v akom svete žijeme. Otvorím si AZET a prvé čo vidím "psovi pred obchodom niekto odrezal ucho" ,hneď ďalší článok ako v británii 12 rokov moslimský gang znásilňoval mladú ženu. :3c90:
Ja som sa bil v BA po križovatkách už 25 rokov dozadu, a čo??? Chlapi si dajú po papuli a vec je vybavená. Mladý mu mal vrátiť , inak je u mňa posera. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

a tatko tiez keby bol co k comu, tak mu mal pridat navrch, ze robi ostudu po svete :342a:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pár faciek je výtržnosť a za to je 30 evri, ale vieš ako sa človeku ulaví :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných