Daihatsu Cuore 1.0i Twin-cam(automat)

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Daihatsu Cuore 1.0i Twin-cam(automat)

Príspevok od používateľa laura »

poprosil by som o rady a poznatky ohladne tohoto auta.(spolahlivost/poruchovost,dostupnost nahradnych dielov atd...)Chcem kupit manzelke male auto, maly obsah,80-85% mestska prevadzka, najradsej japonskej vyroby(Yaris), alebo aj Saxo,KA, ale japonec je japonec, neviem sa rozhodnut...Mam dilemu, zbadal som Cuore, aj zene sa paci, ale nepoznam tuto znacku, je ich tu pramálo...Vdaka za nazory.
tommy1
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 07.06.2007 09:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommy1 »

Mám na predaj saxo 1,4 benzin vo výbave , má najazdene poctivych 70000 km je po vymene oleja a filtrov, vymenené bzdy, auto je bez investícii
http://citroen-saxo.autobazar.eu/14i-fi ... 43747.html
na cene sa mozeme este dohodnut
autokuna
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 16.10.2005 05:13
Zdieľať na Facebook

fiesta

Príspevok od používateľa autokuna »

ja mam napredaj fiestu..pozri velmi pekna na cena sa este da dohodnut
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=769166
inac to daihatsu je dost pekne auticko ale ND velmi u nas na to nekupis ..akurat tak skor v polsku..
BBtunerBB
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 23.12.2008 22:18
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Re: Daihatsu Cuore 1.0i Twin-cam(automat)

Príspevok od používateľa BBtunerBB »

laura napísal:poprosil by som o rady a poznatky ohladne tohoto auta.(spolahlivost/poruchovost,dostupnost nahradnych dielov atd...)Chcem kupit manzelke male auto, maly obsah,80-85% mestska prevadzka, najradsej japonskej vyroby(Yaris), alebo aj Saxo,KA, ale japonec je japonec, neviem sa rozhodnut...Mam dilemu, zbadal som Cuore, aj zene sa paci, ale nepoznam tuto znacku, je ich tu pramálo...Vdaka za nazory.
Aj ja ti mozem vrelo odporucit Daihatsu,,, mal som svojho casu Daihatsu Charmant (Na SK mozno 2 kusy) A nemal som problem na to zohnat diely, niektore diely pasuju aj od toyoty... To moje Daihatsu malo na budiku najazdene 472 000 Ked sa zasekol tachac (asi jediny problem :40bd: ) a jazdilo ako drak... Fakt odporucam Daihatsu :2f93:
brio1@pobox.sk
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.12.2006 15:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

mám jedno na predaj

Príspevok od používateľa brio1@pobox.sk »

ahoj,neviem o aký ročník máš záujem,ale ja mám jedno na predaj:
http://daihatsu-cuore.autobazar.eu/10i- ... 83887.html
tú cenu ber ako orientačnú...
je to naozaj tak,ako tu bolo napísané-mám ho asi dva roky,najazdil som na ňom kopec kilometrov a doteraz som na ňom menil iba rozvody a olej.
do mesta je super,svižnejšie auto s lepšou spotrebou za tie peniaze asi nenájdeš
najlepšie je to,že sa na ňom nemá čo pokaziť
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných