Daewoo Nubira r.v.98 - zateka voda pod vodicove nohy

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7883
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

zase pravidla-ludi nezaujima citat 3 hodiny veci ktorym ani nechapu a dopracuje sa kam.nikam.a to ze je vsetko rozhadzane to trebalo riesit od zaciatku.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Áno, bolo, 2 roky som na to upozorňoval a bol som každému za bl.bca...
zase pravidla-ludi nezaujima citat 3 hodiny veci ktorym ani nechapu
Je to pár viet, ktorých prečítanie zaberie max. 5 minút! To, že to niekto nie je schopný pochopiť (aj keď je to celkom logické a väčšina sa tým riadi aj bez toho, aby to bolo niekde napísané), je už druhý problém. Ale je to presne o tom čo vidíme každý deň okolo seba - JA, JA, JA, nemám čas..., potrebujem..., všetci sa poserte, lebo JA!!!
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

a preco je to rozhadzane? Prave pre hlupost a lenivost ludi, ktory nemaju cast citat a zakladaju kazdy den rovnake temy lebo su lenivy si pozriet, ci sa dnes, vcera, pred tyzdnom niekto nepytal to iste. Potom je tu presne x rovnakych rovnakych tem a v kazdej je nieco napisane. Takze zase sme sa dopracovali k rovnakemu zaveru, ze keby neboli ludia lenivi tak by si vedeli vsetko najst a precitat rychlejsie a jednoduchsie.
Lenze ludia su hlupi a lenivi a potom to tu aj tak vyzera... ale vzdy je chyba v nas, lebo nechceme chudakovi co nema cas, nevie hladat, nechce sa mu, nerozumie sa poradit.....
Este raz pripomynam- ked nieco potrebujem od druheho, tak musim nieco pre to aj spravit a nie cakat ako tela, ze to dostanem rovno pod nos, lebo nemam cas si to niekde najst atd. Hlavne ked to chcem zadarmo.
Ked mi budu ludia za rady platit, tak nemam problem pisat kazdy den aj 5x tu istu odpoved na rovnaku otazku.
Pochopili konecne????
seven549
Príspevky: 7883
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

aha.vse jasne.uz nemam nic proti.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Predpokladám, že po svojom a chytil si sa iba toho platenia...

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných