Daewoo Kalos - zvuk po nastartovani

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

murcinko
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 31.10.2009 14:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murcinko »

Myslím, že niečo podobné robí aj Matiz, nikdy som to neriešil. Ani na tvojom mieste by som to neriešil, ak štartuje a funguje ako má, tak načo niečo meniť. Myslím, že to je skôr vlastnosť ,ako chyba.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ako, že keď vypneš kľúčik zo štartovacej polohy a počuješ ako keby štartér ešte dobiehal zotrvačnosťou po tom ako sa zasunie pastorok nazad do štartéra zo záberu a kotva sa odlahčí ale zotrvačnosťou sa ešte točí, To môže byť.... v niektorých štartéroch bývajú na konci také trecie podložky ktoré by mali kotvu zabrzdiť...ale môže sa stať že už sú zodraté a preto to robí ,na funkciu to vplyv nemá-tak to nerieš....
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

mne osobne by to vadilo... len tak pre zaujimavost si mozes zistit, co stoji repas startera, mozno to nebude az taka horibilna suma
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

VLADY napísal:Ako, že keď vypneš kľúčik zo štartovacej polohy a počuješ ako keby štartér ešte dobiehal zotrvačnosťou po tom ako sa zasunie pastorok nazad do štartéra zo záberu a kotva sa odlahčí ale zotrvačnosťou sa ešte točí, To môže byť.... v niektorých štartéroch bývajú na konci také trecie podložky ktoré by mali kotvu zabrzdiť...ale môže sa stať že už sú zodraté a preto to robí ,na funkciu to vplyv nemá-tak to nerieš....
Presne na toto to typujem aj ja. Často je to vec volnobežky v pastorku.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hlavne nezabudni ešte 3x poďakovať aj s citovaním...
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných