Dacie Sandero 1.4 - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

december
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 04.07.2007 09:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa december »

no ja by som sa ani tak nebal poruch ako to ze mi o cca 3 - 4 - 5 rokov zakvitne ako luka v lete, ak ti ide iba!!! o cenu tak radsej Renault Thalia - podla reklamy že vraj nova 199 000.- (neviem či je to pravda), a tam by som sa nebal ze zakvitne - ked aj za 3 roky - ved za tu cenu.
mbrs
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.08.2007 10:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mbrs »

Ked chceš nový stroj tak do toho určite chod . Motory sú stará klasika nič sa na nich nekur.í a to dielenské vyhotovenie interiéru :?: Ale za tie koruny je to POHODA ! Prajem ti vela KM bez ........................................!
mosin
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 22.01.2007 18:26
Bydlisko: ZV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mosin »

No chlapci však sa chodte pozriet do Rumunska -ved tie autá
sa tam používajú skoro ako terenne autá,chcel by som
vydiet ako by ste sa tam j...i na nejakej škodovke...poviem
iba tolko,že by ste sa čudovali kolko tam tie autá vydržia ... :shock:
jaco251
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 14.09.2008 12:00
Bydlisko: ZC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaco251 »

čitam čitam, DAcia?? oco mi vravel že v 70 r to boli dobre auta ved čo bolo v Cssr ? 120ka a Lada ,, je to nove auto , je pravda že auta stracaju na hodnote, len pri niektorich modeloch je to dosť rýchle skušal som porovnať Fabia 1,4 mpi 2003 vs Dacia Logan 1,4i 2006

Fabia 138 tis elegance
Dacia Logan 2006 142 tis vybava neviem presne aleniečo tam je kladiem si otazku prečo ??? cena skoro robnaka a FAbia bez korozie , kamarat ma 2000 r Fabiu ani naznak hrdze neviem ako je na tom Dacia ale myslim že za tie peniažky to nebude ktovie čo ..moj nazor :b:
ombas
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.09.2008 19:27
Zdieľať na Facebook

Dacia Sander -Ano

Príspevok od používateľa ombas »

:42f9:
Ja mám Sandero uz 3-mes. a som spokojný. Vozenie je o.k. Doteraz som mal Audi 80. Sandero je vysoké vozidlo, dobre sa správa na ceste. Spotrebe je tiež o.k (6,4)
Ja som velmi spokojný
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Sander -Ano

Príspevok od používateľa petyy »

ombas napísal::42f9:
Ja mám Sandero uz 3-mes. a som spokojný. Vozenie je o.k. Doteraz som mal Audi 80. Sandero je vysoké vozidlo, dobre sa správa na ceste. Spotrebe je tiež o.k (6,4)
Ja som velmi spokojný

vieš, po 3 mesiacoch sa spolahlivosť auta nedá hodnotiť. uvidí sa časom :300f:
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

pozri sa,ak sa ti to auto paci,tak si ho urcite kup. Ale skus si vybrat este aspon 2 auta a dohodni si testovaciu jazdu,porovnaj spotrebu,zaruku atd.a potom sa rozhodni pre to najlepsie! Urcite si ale kup nove auto!!ak sa on budes starat,nebudes mat problemy a starosti. Kamo hovorim to z vlastnej skusenosti!!!az moje terajsie v poradi uz stvrte auto som kupil nove,lebo som si po tych troch jazdenkach povedal dost!boli kadejak maskovane chyby,stocene km atd. Ano mozno nebudes frajer v 5 roc. Bmw,ale nevies co ma taky 5 rocny bawor za sebou!nove je vzdy nove!
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa Dacie Sandero

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

tocn napísal:Zdravim vsetkych. Uz dlhsie premyslam nad kupou tochto auta s motorom 1.4b a v plnej vybave,pretoze je cenovo velmi priatelne a dovolim si povedat ze sa da porovnavat s fabiou v nizsiej vybave,alebo ktoroukolvek znackou nizsiej strednej triedy.na takych 8-9 rokov by malo byt schopne odviest pracu ako kazde ine,co myslite?

zalezi na cene a na tom, ako dlho sa chces na tom vlacit..

Pozeral som ich stranky a v plnej vybave to stoji cca: 9750€ (293K). Myslim, ze za podobnu cen clovek dostane o hodne lepsie auto - napr. stary Megane stoji teraz v ICE vybave 319K.., rovnako Skodka ma akcie na Fabky..

Myslim, ze s to neoplati. A pokles ceny... Katastrofa. A nielen to - skodlku predas lahko, Daciu? Kto by to chcel..

Aby to bol trhak, musela by stat v planej vybave tak 5000€ - takto je to sunt
striko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 03.07.2007 10:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa striko »

Na mojom Sandere som najazdil 3000 km, mam 1,4 ...
Mozem povedat len tolko, ze za co si zaplatite, to mate, nic viac, nic menej netreba ocakavat. Cas overi kvalitu - ale co je dolezite, ak niekto chce nove lacne auto, je to dobra volba. (Mozno by som sa dnes blizsie pozrel na novu Thaliu, ale chcel som hatchback) A debaty o ojazdenych BMW, alebo Audi su nekonecne, ja mam len jednu pripomienku k tomuto - ktory z tychto vyrobcov dava zaruku nad 150 000 najazdenych km? Ci je vyssia poruchovost po tychto km uz ocakavana? Lebo pod tuto hodnotu asi Audinu ani BMW za 250 000 Sk nekupite, ak ano, gratulujem!
4006
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 13.08.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 4006 »

no tu neni čo dodat :3906: :3906: :3906:
raidmax
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 28.02.2006 13:25
Zdieľať na Facebook

sandero

Príspevok od používateľa raidmax »

Ja mam tiež zálusk na sandéro a myslím si že to je celkom dobre auto no nieje to žiaden trhač asfaltu a ani niaky krasny kúsok zo stajne pinnifarinny alebo giugara ale je to obyčajné medzimestské vozítko za solídne peniaze ktoré ma Záruku !!! a nemusím sa báť že kúpim nejaké bmw ci audi a odíde my turbo ci nebodaj motor a oprava ma vyjde 100 000sk. Sandéro je pre nenáročných a svojou jednoduchosťou je proste zaujímavé.
Povedzme si na rovinu za cca 250 tis nemôžme očakávať žiadne zázraky.No v dnešnej dobe si postaviť pred barák auto za 1 melon je priveľký luxus. Ja si dovolím povedať jednu vec i zo sanderom dôjdem do ríma tak ako z bmw za 1melon.

Môj názor je taký to že to je dacia neznamená že je to šrot a myslím si že renault by nestrčil svoje úsilie do vetra. Mozno sa budeme všetci čudovať keď na našich cestách budú jazdiť aj o par 10 rokov .



A ešte jedna perla pre tento rok od dácie chytá sa výroba LOGAN SUV
lecmar8
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.11.2008 09:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lecmar8 »

herin napísal:pozri sa,ak sa ti to auto paci,tak si ho urcite kup. Ale skus si vybrat este aspon 2 auta a dohodni si testovaciu jazdu,porovnaj spotrebu,zaruku atd.a potom sa rozhodni pre to najlepsie! Urcite si ale kup nove auto!!ak sa on budes starat,nebudes mat problemy a starosti. Kamo hovorim to z vlastnej skusenosti!!!az moje terajsie v poradi uz stvrte auto som kupil nove,lebo som si po tych troch jazdenkach povedal dost!boli kadejak maskovane chyby,stocene km atd. Ano mozno nebudes frajer v 5 roc. Bmw,ale nevies co ma taky 5 rocny bawor za sebou!nove je vzdy nove!
ono pravda je aj taká,že pred mesiacom vravel nejaký maník v jednej relácii ,že už aj na nových autách sú stáčané KM.Môj názor na kúpu nového auta je taký ,že kým nemám aspoň milión naviac tak je blbosť kupovať nove auto a potom počítať či budem mať na druhý mesiac na chlieb alebo to dám na lízing. Preto ak nekupujete jazdenky,lebo maju veľa kilometrov tak sa nebojte aj nad 150000 km.Hlavne japonské auta.
striko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 03.07.2007 10:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa striko »

No, co dodat? Jazdene auto je kazdeho osobna volba. Viem, ze ceny novych aut nezodpovedaju realite a zapadu ALE - ked kupim nove auto v zaruke mam 99 percentnu istotu ze: nebolo burane, kilometre nemaju dovod byt stacane, auto je v zaruke, kazdu jamu a obrubnik si pamatam osobne, rovnako servis a starostlivost.... A frajirek, co si kupi audi, bmw, alebo japoncika (mnou uznavanu hondu napr.) nech je akokolvek skvely vodic, ak auto po 150 000 km predava, vie preco to robi! Tak znova, vsetkym vyznavacom ojazdenych starych aut vela zdaru a hlavne stastia, ktore som ja mnohokrat nemal :) A rozpravajme sa znova o novych autach do 9 000 Euro, a nieze trosku pridam a mam nieco super, po niekom neznamom, co sa toho potreboval zbavit... WAW, co?
emanuel5
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 24.12.2005 11:07
Zdieľať na Facebook

BMW

Príspevok od používateľa emanuel5 »

Sice mate pravdu ze to asi viac vydrzi ale ked to supnes do servisu a na tom BMW sa Ti nieco riadne p...ie zaplatis za opravu stvrtinu ceny Rumuna len taka riadiaca jednotka nove je nove.Kamosovi som robil drobny servis na Thalii naj,100 000 km bez problemov bez hrdze vymena platniciek lanka a tak inak 100 % spolahlivost.
halu
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 16.08.2007 15:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa halu »

Ja mám Mégana 1.4b r.97 naj.orig.130 000km a našťastie to auto slúži.

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných