Dacia Sandero 2008 - dorobenie alarmu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

oco, môže sa to volať aj domýšľavosť. Čo keď mu ho nechceli Ukradnúť, ale VYkradnúť?
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano ,ale ja to beriem ako jedno - alarm má slúžiť na odradenie - aj psíka čo by chcel ocikať koleso. Samozrejme možno sa mýlim, lebo s touto stránkou ludského života nemám vôbec skúsenosti.
Ak by som to potreboval tak to riešim individualne. Napríklad pyton na zadné sedadlá ,alebo pripojenie auta do 400V siete a nulak na železnú platňu k vodičovým dverám. Ani C4 pod sedadlo a odpálenie mobilom by nebolo od veci.
Vlastne ja by som aj bol rád keby mi niekto niečo ukradol. Manželku totiž stále presviedčam ,že aj rotwajler vie stopovať, len nemám ako to vyskúšať.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na zadávatelovi je mi velmi sympatický jeho vzťah k postaršej rumunke. Nie nadarmo sa hovorí, že stará láska nezhrdzavie. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Kde tam čítaš, že chceli ukradnúť auto?

pravda, zobral som to nejako tak automaticky. Okej ale ani sedem alarmov neochrani pred zlodejom ktory prehodi tehlu cez okno, otvori si dvere, vybere bednu s naradim, skoci do pristaveho nastartovaneho auta a fujáááázd prec - cela tato aktivita trva asi tak styri sekundy... a alarm si moze vrestat kolko chce. A ked sme uz pri tom tak prihoda :

U nas pod panelakom mal chlapcisko na Oktavke doondeny alarm, pistalo to asi hodinu od tretej v noci, polovicka okien zapnutych jak ludia boli hore - len on ma svina spalnu na druhu stranu. Uz som bol dole s basou s naradim, 5kg kladivko, desiatka kluc na odpojenie baterie, take tie veci ved viete, a akurat som bol takych 10 metrov od toho auta ze vyriesim nemoznost chrapat ked spoza rohu vyleteli policajti :) aj ma vyzvali na identifikaciu, kukli bednu, prehrabali sa, ze naco mi to je v noci a ze kam s tym idem :) nemal som doklady nic, tak reku chlapci idem si nalozit naradie do auta aby som rano mohol ist do roboty. Preco nakladam teraz. Kukajte chalani, hento tu vrieska, spat sa neda pozrite sa styridsat okien je zaznutych, nemozem spat ani ja, tak reku usetrim cas rano ked pojdem do roboty, nemusim si veci nosit. Ze doklady predlozte a tak, reku nemam, aha v tomto vchode byvam od 1999, ked chcete, podte so mnou ukazem vam.

Ze ci to auto nehuka kvoli mne, nejaki obcania volali ze sa volaco deje s autom - chlapi masina je neposkodena, pozrite si celu, nafotte si, volal som aj ja, hore mam telefon ukazem vam ze som ja osobne volal na policiu a mimochodom bolo to pred hodinou. To som ich nasral :) tak ze podte tie doklady ukazat. No ked to musi byt...

Dojdeme hore, otvorim dvere, stara vyplesti oci na dve uniformy ze "ty debil vravela som ti ze nemas to okno rozbijat, teraz to zaplatis a este ta aj do basy zoberu". Henti dvaja kukli na seba jak Bud Spencer a Terence Hill a hned sa ujebavali na plne kolo - ani doklady nevideli jak sa sulali dole schodmi. Reku nezabudnite zavolat majitelovi nech si to ide odpojit, ked uz mam to naradie dole tak mu aj pomozem ked bude chciet...
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Prosím ťa, kto by ti kradol 10 ročnú Dáciu... To neber ako hejt.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Feliciu netreba zamykat aby ti ju nikto neukradol, ale aby sa tam nikto nevy.ral, pripadne nieco ine. Tuto mudrost, som raz pocul z debaty dvoch robosov... nieco na tom moze byt
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

oco13 napísal:Nikdy v živote som filcky nezamykal, ale čo ma naozaj prekvapilo ,pred časom som nechal 48 hodín otvorené zadné dvojkrídlové dvere na dodávke. Auto plné náradia a spojovacieho materialu a nezmizol ani šroubik.
trebalo skusit na luniku 9 v kosicoch...tam este aj hasici zamykaju vehikle pri zasahu. vyberu co treba a ostatne zamknu. :40bd:

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní