Dacia logan CV- TPMR

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

shornet
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.12.2012 10:57
Zdieľať na Facebook

Dacia logan CV- TPMR

Príspevok od používateľa shornet »

Som telesne postihnutý a hľadám niečo podobné ako je toto auto Dacia logan CV- TPMR ,žiaľ nikde neviem nájsť aká je cena tohto vozidla a či je uvedené vôbec na trh. Nevie mi niekto poradiť ako kúpiť hoci aj ojazdené podobné auto akejkoľvek značky za primeranú cenu aspoň do 9000 €. Pripájam k tomu aj video

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CNEqWyE15o
juro1717
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 13.12.2012 13:07
Zdieľať na Facebook

Dacia logan CV- TPMR

Príspevok od používateľa juro1717 »

Ahoj! Najlepsie bude asi priamo zavolat do Dacie. Ale nemyslim, ze do 9000 zozenies nove s upravou. Uz tu bola podobna tema, ale neviem ci ti pomoze http://forum.autobazar.eu/kde-kupi-auto ... 41134.html
shornet
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.12.2012 10:57
Zdieľať na Facebook

Dacia logan CV- TPMR

Príspevok od používateľa shornet »

Vďaka za radu,určite sa skúsim najprv telefonický spojiť so zástupcami Dacia tu na Slovensku.
Ten link som si prečítal už skôr. Ono je to tak,že občas sa nájdu inzeráty takéhoto tipu a je len šťastím na ne naraziť.Lebo suma tak okolo tých 5000 až 10 000 € je ešte prijateľná. Ale ak nové auto bez technickej úpravy pre vozíček stojí 12 000 € a po prerobení je jeho cena 21 000 € tak to už je silná káva.
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

Zdravím pán zakladateľ ja by som poradil síce úplne iný automobil ako je dacia ale budiš Cena automobilu bude dosť záležať od výbavy a od upravenia - riešil by som to radšej variantou nejakého 3 ročného automobilu po prvom majiteľovi v tip top stave a vo výbave aby sa v tom človek cítil pohodlne prvé tri roky auto stráca najväčšie množstvo z pôvodnej ceny ale ak chceš nové tak by som Radšej poškupoval po Opel Insignia alebo Citroen C5 v ktorom sa cíti človek bezpečnejšie a pohodlnejšie a nehovoriac o kvalite automobilu v porovnaní s Dacia ale sto ľudí sto chutí ... mimochodom Dacia strašne stráca na cene možno ešte viac ako Škoda (percentuálne)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

jergus, ona ta dacia ma vzadu taku upravu s plosinou pre nastup vozickara... neviem, ci to same mozes mat v C5 alebo v insignii...

juro 1717 linkoval temu - dotycny pan Brmbolcek kupil tusim VW Caddy, dovoz odniekial z Nemecka
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sarusian »

peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

jergusd mozes mi povedat co presne si nepochopil na hlavne prvej vete zadavatala??
Som telesne postihnutý a hľadám niečo podobné ako je toto auto Dacia logan CV- TPMR
prepac, ale zda sa mi "scestne" odporucat auta ako Opel Insignia ci Citroen C5 pre telesne postihnuteho cloveka..
pozeral si to video ktore k tomu pridal, ze co asi si predstavuje??? myslim ze nie.. bo inak by si nieco taketo nenapisal.. :41c2:
shornet
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.12.2012 10:57
Zdieľať na Facebook

Dacia logan CV- TPMR

Príspevok od používateľa shornet »

...no presne preto som tam dal to video,aby bolo jasné o čo mi ide , aj sarusian dal presne to čo potrebujem,len ma zaskočila tá posledná veta Ceny oboch vozidiel budú dostupné do konca roka. Známe je však to, že pre slovenský trh vozidlá homologované nebudú .
Najlepšie je zrejme stále striehnuť na dáky inzerát. Ale volal som už do Dacie,tak mi majú poslať predbežnú kalkuláciu s úpravou pre vozík.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

no mozno by sa dalo akekolvek z vozidiel typu Kangoo, Partner, Berlingo podobne prerobit.
Skus zistit kto preraba to vozidlo pre Daciu. Ak to robi priamo v Rumunsku v Dacii tak by som mohol skusit napisat tam pripadne nieco zistit. Nejake tie zaklady ruunciny mam aby som sa dohovoril, no a mozno aj niektori zo znamich tam by vedeli nieco zistit.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
shornet
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.12.2012 10:57
Zdieľať na Facebook

Dacia logan CV- TPMR

Príspevok od používateľa shornet »

Andrej tie autá prerába AMC Martin a cena je príliš vysoká. Zatiaľ neviem o žiadnej inej firme ktorá má licenciu na servisné prispôsobenie auta pre vozičkára,je to škoda lebo chýba konkurencia. Zatiaľ čakám na tú predbežnú kalkuláciu s firmy Dacia tu na Slovensku. Ak by sa mi neozvali,tak možnože potom by som Ťa požiadal o pomoc.
Skúsim ešte osloviť dovozcov.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

No viem ze jeden znamy mal prisposobene auto ale to nebolo nic tak velke ako to co si chcel ty. Avsak ak by som vedel byt napomocny tak rad. Len napis pripadne aj SS aby som to neprehliadol. Viem ze Citan je drahe auto ale cisto teoreticky sa mozem v MB opytat ci take nieco na Sk vobec budu mat.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

štát ti neprispeje žiadnou sumou na mobilitu? Ak máš peniaze na auto, tak by ti mohli prispieť aspoň na tu prerabku. Skús napísať čo všetko si podnikol a s akým vysledkom, aby sme poniektorí nepátrali po tom, čo už vieš.
shornet
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.12.2012 10:57
Zdieľať na Facebook

Dacia logan CV- TPMR

Príspevok od používateľa shornet »

...štát mi príspevok na auto nedá to už som sa pýtal,tam by som musel spĺňať určité kritéria a na prerábku,to sa skúsim spýtať zajtra a dám vedieť
shornet
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.12.2012 10:57
Zdieľať na Facebook

Dacia logan CV- TPMR

Príspevok od používateľa shornet »

Včera mi prišla odpoveď s Dacie a ak môžem konkrétne citovať
"Uvedenú prestavbu bohužiaľ na Slovensko nedovážame kvôli komplikovaným zákonom o prestavbách "
Na sociálnom úrade som tiež dostal zamietavú odpoveď,jedine ak by som chodil do školy,alebo do zamestnania.
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

fuu,čiže len kúpiť shválené auto.
Ešte sa skús listom informovať na Ministerstve vnútra s radou o pomoc,ako by ti to doporučili riešiť. Lebo mne sa na tej prestavbe nezdalo byť ničnad rámes zákona, ale nie som v tom odborník a úradnícka kua vymyslí aj nevymyslitielné.
Pokiaľ by nevideli problém v tej vnútornej úprave, trebanapísať oficiálny list na importéra Dácie, nech ti poradia v ktorej krajine to montujú.
Ak by ani to nepomohlo, ostáva TV relácia auto moto revue-alebopodobná a určite tento problém zverejnia. Vtedy sa všetci snažia preznetovať ústretovo.
Prajemzatiaľ pevné nervy a odhodlanie. Všetko čo budeš kde komunikovať rob písomne.
Priebežne tu píš čo kde ako si pochodil a budeme špekulovať ďalej.

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných