Dacia Logan 2021

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vpeto
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 20.11.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa vpeto »

Vacsinou to je o prkotinach ako o niecom zasadnom
Je to o takych nedotiahnutych a az prilis viditelnych veciach ako su plasty, plechovy zvuk pri zatvarani dveri, ovladanie okien na stredovej konzole. Take veci kazia dojem...ale na mna robia dojem ine auta v inom veku cize toto neriesim. ....
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa autolaik »

A ja ze si to auto uz kupil :) . Totiz u mna ked prislo rozhodnutie ze treba kupit auto tak som pozrel ponuku dostupnych bez cakania a kupil. Co okolo toho tolko rozmyslat 0-1 ...kupim-nekupim.
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa MEC0032 »

Už som kontaktoval predajcu a majú sa mi ozvať ohľadom skladových vozidiel, lebo na internete som to nenašiel. Tak isto sa chcem ísť aj odviezť, lebo konkrétne v logane som ešte nesedel, tak to chcem skúsiť. Ale v prípade objednania budem musieť čakať 6-8 mesiacov. Takže uvidíme čo majú na sklade a potom sa rozhodnem, či budem radšej čakať alebo si niečo vyberiem.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa autolaik »

Co k tomu uz len dodat..vela stastnych kilometrov.
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa MEC0032 »

No na sklade majú vraj len jednu predvadzacku a zrovna takú akú by som nechcel. Tak budem musieť čakať vraj odhadom 5-6 mesiacov. Tsk kilometre začnú nabiehať až neskor :..: ale ďakujem pekne :)
vpeto
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 20.11.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa vpeto »

Alebo vezmi nejaku r.v.2019 -2020 po prvej servisnej prehliadke, dajme tomu do 30 tis km, ...cakat netreba, usetris na nakupnej cene , idealne este v zaruke... bude uz "zabehnute".. a co malo vrzgat uz vrzga tak budes vediet na com si 😀
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa martincichy »

Teraz ma napadlo, pred nedavnom som bol v michalovskom renaulte, mali tam este skladove lodgy posledny kus za staru cenu a neviem, ci tam nebol aj logan. Ja som bol pozerat nastupcu za dokkery.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa lorak777 »

neviem to ani docitat, aj pan milan vidim,ze len sporadicky sa k tak strasnej teme vyjadri. Neviem, co ine ti poradit, lebo dacia je ako nove auto strasna loteria, len mas aku-taku zaruku. Ja by som urcite nejaku normalnejsiu jazdenku, v com sa dobre citim a v ziadnej dacii som sa dobre necitil, len v dacii 1300 pred mnozstvom desatroci, ked prisli prve kusy s origo motorom renault....ale to je tu irelevantne,nakolko jazdim autami z opacneho konca usecky, tak ti prajem vela stastia pri vybere...napr.mna len jedna dost starsia x5 stoji na udrzbe rocne do 2tis.euro a najazd 3-5tis.km, takze tuto inak nedokazem poradit...
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa MEC0032 »

Mám na vás páni ešte jednu otazku ak môžem. Čo hovoríte na elektronickú parkovaciu brzdu ? Je lepšie mať klasickú alebo elektronickú ? ...je mi jasné že elektronická je asi potom zložitejšia na opravu keby náhodou... Ale stojí to za to ? Ma to nejaké výhody, nevýhody ?
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa gnagy »

Keby som si mal vybrať, tak klasickú. V jednoduchosti je krása. Ale pri dnešných autách už veľmi na výber nie je.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa lorak777 »

asi kvoli veku inklinujem ku klasickej, ale je mi to vo vseobecnosti fuk....nie vzdy je oprava tej elektronickej drahsia...
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa achada »

Pri klasickej moze byt aka najhorsia porucha? A pri elektrickej? treba sa spytat majitelov Passatov ake je prijemne ked sa na nej pokazi len blbe tlacidlo a auto sa neda odbrzdit. Vyhoda je napr. Auto Holde, ale tak hadam kazdy normalny vodic sa vie v kopci pohnut aj s klasickou.
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa pacho17 »

ja zasa nedám dopustiť na elktronikú ručnú brzdu. Mal som ju 6 rokov na predchádzajúcom aute, mám ju aj teraz. Je to pohodlné, človek nič neriešiš. Poruchy žiadne, pri mechanickéj sa mi stalo, že zamrzol bowden. Raz som mal problém, keď mi zamrzla nafta, auto išlo len vnudzaku, tak som zastal naštastie na slniečku, po chvíli som vypol motor, samozrejme ručná sa zatiahla. baterka bola na hrane, tak ju odpojilo, resp nedovolilo naštartovať auto, no a čo teraz. Ručná zatiahnutá, auto nejde naštartovať, ani odtiahnuť!! Naštastie som otvoril kapotu a slniečko trocha rozmrazilo motor, a asi po pol hodinke som normálne naštartoval. Druhá vec je, že elektronická brzda priamo nesúvisi s auto holde, lebo väčšinou je to riešené zadržaním tlaku v hydraulickej sústave brzd, nie ručnou brzdou. Proste pre auto hold, nie je podmienka elektronická ručná brzda. Ešte ba som poznamenal že namám hitlewagen.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa lorak777 »

moje deti obcas auto holde vyuzivaju, ja nikdy, ani ma to nenapadne, lebo ked som ja bol v autoskole, tak o takom niecom sa nam ani nesnivalo....mozno by mal na to nejaky nazor mhlavaty,alebo oco....
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Logan 2021

Príspevok od používateľa xentry »

Pouzivam SBC Hold mozno je to celkom dobre pre tych co na krizovatke stoja za mnou a nesvietia im brzdove svetla do oci, auto je zabrzdene ale brzda vtedy nesvieti.

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní