Dacia Logan 1,2 , 2015 - autorádio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tt600re@post.sk
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.12.2007 21:30
Zdieľať na Facebook

Dacia Logan 1,2 , 2015 - autorádio

Príspevok od používateľa tt600re@post.sk »

Dobrý deň,mám problém s autorádiom originál namontovanom výrobcom v Dacii Logane. Keď naštartujem auto rádio hrá celkom potichu a na každú jazdu musím pridávať hlasitosť na páčke pod volantom.Po vypnutí a opätovnom štarte zasa hrá potichu. Moja otázka je či sa nedá nejako prednastaviť hlasitosť na rádovo väčšiu ...tak aby som nemusel každú jazdu to riešiť...
Ďakujem Vám pekne za rady.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Skus sa pohrabať v nastaveniach rádia, hlasitosť pri zapnutí

je tam taka položka....

Na paneli stlačíš tlačidlo CONFIG , vyberieš Nastavenia radia , a nastavíš...
diskyke
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 18.09.2014 20:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diskyke »

No hlavne by to malo byť v záruke, či? V Servise Ti to hádam nastavia.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

prečo by mal hneď utekať do servisu,

nastavenie rádia

patri do pravomoci majiteĺa -uživateľa rovnako ako posunutie, či spustenie sedačiek...
djdg
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 28.12.2012 17:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djdg »

Kedže Dácia prebrala technológiu z firmy Renault ktorá využíva pre audio špecifické nastavenie, v tomto prípade je to funkcia ktorá vždycky pri opätovnom naštartovaní vozidla zvolí predvolenú hlasitosť a v menu to nezmeníš. Má to svoje opodstatnenie pretože pokiaľ prídeš do cieľa a budeš mať nastavenú vysokú hlasitosť tak pri opätovnom naštartovaní ti hlasitosť nespôsobí šok :) Bohužiaľ v nastaveniach sa to nedá zmeniť
tt600re@post.sk
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.12.2007 21:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tt600re@post.sk »

Mne pôsobí šok stále pridávanie hlasitosti na rádie po naštartovaní!!!! Pri vybavovaní v meste teda riadny!! Raz takú technológiu šlahnem o múr a kúpim iné rádio!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To nie je samotným radiom , je to dané konfiguráciou repro,radio, ovladanie pod volantom. Nemá to len renault majú to aj iné značky.Mne sa takto stišuje Sony...... , zvykol som si lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Zaujímavé že mám CLIO a to je tiež Renault a mne to nerobí jak si nastavím tak mám celý čas. Ale je pravda že ja rádio nevypínam skrátka je furt zapnuté nie že zaparkujem vypnem rádio a vypnem motor že by preto?
Skus nevypinať radio predtym než vypneš motor.
Ale ja mám aj nastavovanie hlasitosti podla rýchlosti možno je to vec rádia toho ktorého typu a modelu. Skus sa pohrať s tým nastavením v menu . A v prvom rade kuk návod od rádia .
tt600re@post.sk
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.12.2007 21:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tt600re@post.sk »

Tak chlapi mám originál návod ku rádiu od Dácie.Kniha tučná,veľa jazykových variant,no v každom jazyku len základný popis a zbytok si vycucaj z prsta! O nastavení nič.....A keď ho zapnem,všetko v angličtine......paráda. A o nejakom nastavení iného jazyka vôbec nič!
Napísať odpoveď

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných