Dacia Logan 1.6 - palivový filter

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Dacia Logan 1.6 - palivový filter

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Dobrý deň.

Chcel som vymeniť palivový filer na Dacii Logan 1.6 benzin, 64 kW, r.v. 2006, kód motoru K7M 710 a filter som nikde nenašiel.
Išiel som po palivovej sústave - od motoru až po podávacie čerpadlo v nádrži a nič - jednoducho som tam ten filter neobjavil.
Myslel som si že filter sa bude nachádzať niekde v okolí nádrže ale bohužial nie.
Chcel by som sa preto opýtať majitelov týchto vozidiel alebo mechnikov či by mi nevedeli poradiť kde tento filter hladať.

Za vaše odpovede vopred ďakujem.
Obrázok
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mozno ze jedine co ti benzin filtruje je sitko v kosi plavaku v nadrzi
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Renolty ho mávajú zväčša priamo v nádrži ...povedľa čerpadla ...takže vybrať vonka celý pakšamet z nádrže a tam ho máš ...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Le Baroon, napíšem ti zoznam vecí, ktoré má Elit alebo Kelly v ponuke na moje auto a nenájdeš ich ani za týždeň?
jurkyLE
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 18.12.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurkyLE »

Veru, v ponuke maju palivovy filter ale on tam nie je. :3020:
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Pridam sem čo som sa dičítal na jednom Dacia autoklube kde sa takisto zaoberali kde je pal. filter na Dacii Logan.
Hujer píše:
Špatně jsi hledal Musíš sundat nádrž, je v takové prohlubni zvrchu, ale dostaneš se tam i jednoduše. Stačí vypálit autogenem díru uprostřed zadních sedaček - ty sedačky ale vyndej aby ti neshořely. Dej vědět, jak jsi dopadl .
Čau Hujer.
Si děláš pr..l ne? Já měl za to že je dole? Tou ďuznou pod sedačkama jsem taky čučel a nic jsem neviděl. HMM zítra to prubnu zas. A to ti žikam jak tam nebude tak to už budou dva pyva!
Celu diskusiu najdete tu: http://www.autoklubdacia.cz/forum/viewt ... ?f=5&t=616
Obrázok
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Však asi vieš prečo to tam tak napisal - jednoducho je to blbo umiestnene a musi sa zhadzovať nadrž.
Ja sa na to pozriem buduci tyzden a dam vedieť či tam ten filter bol, popripade sem hodim foto.
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný