Dacia Duster 2018 - prefukovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

wilz napísal:
logan668 napísal: Skúsim aj ja najprv tu fľašu.
Tak myslím že súdruhovia v Rumunsku mohli tiež na niečo podobné dôjsť, aby išiel nejaký teplý vzduch aj tým smerom k šoférovi.
Rumunský súdruhovia neexistujú v "prípade Dacie"o všetkom rozhodujú súdruhovia v Renaulte, Dacia je proste Lowcostová značka a nemá viac menej žiadne práva v rozhodovaní o výbave a smerovaní svojich modelov.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Tesla pre svoje auta nabijanie zdarma -to bolo ich kredo potom to upravili na 400kw hodin rocne a teraz fuk vsetci platit a ak je cena ako pisu nadomnou tak spanom bohom taketo auta nacom sa teda usetri
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nebodaj mas dojem, ze ich budu predavat (aj ine znacky nez spominana Tesla) za ucelom, aby si usetril? :40bd:
V prvom rade ide o jejich ziskovost, plusove cisla, cisla a nic ine…
A aky marketing k tomu pouziju, to je vec kazdeho, no Tesla sa ukazala a aj inym, aky vyvoj to bude mat.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Za darmo ani kura nehrabe, na svete nieje nič ZADARMO ani nikdy nebolo ani nikdy nebude . To sa len dakomu môže tak zdať ,že volakedy bolo...
A že téma je o zimnej nohe , ja mám skúsenosť že niektoré autá kúria lepšie a iné horšie, ak máš pocit že Ti prefukuje niekde na nohu tak predsa sa to musí dať zistiť aj rukou či tam niekde pri lavej nohe fúka studený vzduch .A možno Ti netesnia dvere možno fakt je problém v klapke alebo je niečim zablokovaný výduch s kúrenia na nohy , a ak si strčíš hlavu k pedálom tak to možno aj odhalíš. Len dnes je doba najprv preberať všetko na internete ako si lahnúť do auta pod auto zohnúť sa ,alebo nebodaj si zamazať ruky ...PS, nič v zlom .
dagobert
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 19.03.2012 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dagobert »

Vyskusaj ci to robi aj namieste ked sa auto nehybe. Ked ano tak bude nieco s kurenim, klapkami atd. Ked len za jazdy tak moze byt fakt len zle dana nejaka zaslepka alebo guma okolo kabelaze.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

bajo777 napísal:
mastik29 napísal:A co je vysoka spotreba, za akych podmienok, kedy, kde???
Ludia su uz zmagoreny z tych cisiel.
Chces nizku, ci ziadnu spotrebu benzinu, nafty, LPG, CNG tak si kup elektromobil.
A aj tak to bude prd platne, zas budu nekonecne teny o dojazde...
ja som to niekde cital, ze tesla zdrazela eletriku na superchargroch u nas :41c2: , tusim z cca 25 na 32 eur za zhruba 400km ? to teda neni ziadna vyhra v spotrebe z mojho pohladu urcite :-\
tesla nezdrazela elektrinu tesla s tym nema nic.ani fico s tym nic nema.to nas talian zdvihol ceny.ten talian ktory to vlastni.

v usa v californii stoji dobitie 20 minutove 7 euro co je na dojazd nieco okolo 190-200km
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Manžeta okolo stĺpika riadenia je neporušená?

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní