Dacia Duster 1.0 tce - výbava

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ferka
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.01.2008 17:42
Zdieľať na Facebook

Dacia Duster 1.0 tce - výbava

Príspevok od používateľa ferka »

Zdravím, zaujímam sa o daciu duster v základe, chcem sa spýtať či príprava na rádio obsahovala aspoň repro vo dverách auta? píšte len reálnu skúsenosť až nejaká vôbec bude dakujem
pidizvi
Príspevky: 3404
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Telefonat do dacie je ti zatazko?
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

V dnešnej dobe kupit auto ktore nema repraky v aute si neviem predstavit hole bose,navrat do 85 roku :38eb:, rychlostnú paku to bude mat by ma zaujímalo viac...
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

V 2011 som vlastnil Duster tretiu výbavu arctica a mala len kabeláž. Rádio ani repro nebolo. Tak v základe možno ani tú kabeláž nebudeš mať.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Som si pozrel terajší katalóg Duster tak v základe ta kabeláž tam asi bude, no repráky by som nečakal.
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Mozno ze lepsie bez reprakov ako s nejakymi sunkami. Dnes uz za velmi rozumnu cenu sa daju kupit velmi slusne repraky, tak isto aj radio. Dovolim si tvrdit, ze cena za zvlast kupene kvalitne repro plus radio bude nasobne nizsia nez priplatkova vybava s radiom... (aj ked tam bude nieco naviac, nielen radio...). A pri kupe v autohifi shope to vela firiem v cene aparatury aj nataha kable a zapoji.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
ferka
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.01.2008 17:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ferka »

neni problem telefonat, bol som aj osbne 2 krat v predajni , nevedia ci tam budu repro , lebo ze zaklad este ani nepredali, ponukaju mi 2 supen vybavy kde je radio a nastavitelna sedacka a volant +2tis ,problem je ze musi ist cely dverovy tapacir dolu , nie ako na starom modely len mriezky, dakujem za postrehy
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tá holota ale nemá ani klimatizáciu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

ferka napísal:problem je ze musi ist cely dverovy tapacir dolu
Aký je v tom problém? :41c2:
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Presne ako pise Cicmanec, aky problem? V prvom prispevku som ti napisal, ze vacsina firiem s autohifi ti repraky s radiom nielen predaju, ale aj osadia, zapoja, nainstaluju... a urcite nie za 2000eur!
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
CAMLS
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 23.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CAMLS »

Jasné, za 2000e by to bola ina muzika :)
Ale v tej cene je aj výškovo nastaviteľná sedačka a pozdĺžne a výškovo nastaviteľny volant....samozrejme že aj tak je to prehnaný príplatok, ale riskovať kúpu auta, že si nebudem vedieť potom dobre nastaviť posed kôli šetreniu na cene by som nechcel....to by ma teda viac zaujímalo než repro....
LEGEND 295konikov 4x4 aktivny zadny diferak + LPG BRC + privstrek benzinu, olej 5W-50/0W-40
340 000km

LEGEND 295k 4x4 aktivny zadny diferak + LPG BRC + privstrek benzinu, olej 0W-40
pidizvi
Príspevky: 3404
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Akoze ta holota je plnka oproti nejakej fabii junior z 2003.
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

Ja som niekedy kupoval thaliu takú v základe a neboli tam repráky ale predpriprava teda káble tam boli takže to bolo jednoduché stačilo dať dole mriežku a strčiť káble prisroubovat repráky a bolo to daster to bude mať podobne
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja neviem, chlapci fakt chcete take auta kde riesite ci vobec maju nejaky tukabel ? Auticka kde zavres dvere, ktore sa s kovovym cinkotom plechu 0.4mm odrazia a rozozvucia na pol minutu ?

Ja osobne by som si stokrat radsej kupit X-rocne ojazdene auto za rovnake prachy, nez novu Daciu kde budem musiet dorabat reproduktory do dveri, zadne prave sedadlo, rucnu brzdu, hmlovky, o vyhrievanom sedadle hadam ani nesnivame, klimatizacia je pomaly nepredstavitelny luxus, atd, atd... ano ja viem ze sa tie Dacie predavaju, ale preboha to uz vam je nedostupnych posratych 1000 alebo 2000 eur navyse za normalne auto s daleko vacsou uzitkovou hodnotou (ktore ako bonus nebude hnusne s absolutne najlacnejsimi materialmi a chemickymi smradlavymi plastami ) ?
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Uplny suhlas, ale je to vec nazoru, niekto proste potrebuje nove, aj ked na to nema a siaha po tom najlacnejsom co na trhu je. Za priplatok co pytaju za autoradio, nastavitelnu sedacku a volant, som si kupil komplet jazdenku, vsetko spominane ma vo vybave a daleko viac, este mi ostalo 500e. Nechvalim sa, neriesim ze mam stare auto alebo skarede, ci nekomfortne atd atd... len chcem poukazat ze aj takato moznost je a vobec nieje zla... jazdim denne, aj dovolenky v chorvatsku, auto poskytuje co potrebujem a verte ze mnoho novsich mu nesiaha ani po clenky. Jeho vyhody a jednoduchost mi vyhovuje, prevadzka a servis za bagatel. Ked dosluzi, za podobny peniaz kupim dalsie a opat mam par rokov vystarane a este zdaleka pod rozpocet novej dacie, a hlboko pod rozpocet podobnych trocha lepsich znaciek.... Na obstaranie neriesim uver, nerozbijam prasiatko, a ak by som uz velmi velmi potreboval nove, pozriem po 4-5 rocnom rovnakom aute, ktore bude uz za polovicu noveho ale stale takmer v stave noveho. A ked si niekto mysli ze s novym autom niesu starosti, alebo ze zaruka vsetko poriesi, casto sa trpko sklame... Kazde, aj nove auto je loteria! Vyberajte pomerom cena/uzitok, to co nova dacia ponuka zvladne bezne auto s prehladom za tretinu obstaravaciej ceny.

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných