Dacia Dokker - skĂşsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

axarydax
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 15.05.2007 14:47
Zdieľať na Facebook

Dacia Dokker - skĂşsenosti

Príspevok od používateľa axarydax »

Zatiaľ tu nemáme tému ohľadom nového modelu Dokker. Je niekto šťastným novým majiteľom, alebo ho priamo poznáte?

Nemám pochybnosti o užitočnosti tohto auta pre istú cieľovú skupinu - ale ak to niekto má, alebo má priame skúsenosti, tak sem s nimi. :)
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Dokker je nové auto, takže krátkodobé skúsenosti tých čo ho majú, budú porovnateľné s tvojou skúsenosťou keď si zájdeš do predajne tých áut a objednáš sa na skúšobnú jazdu.

Aj tak je tvoj osobný dojem neprenosný od niekoho iného, rozdielnosť vnímania takého auta je podstatne väčšia než prípadný rozdiel dojem ktorý vzbudzujú u rôznych ľudí autá vyšších kategórií.
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

ahojte,

nemam skusenost, ale videl som ho v bielej farbe s tmavymi sklami a sakra mu to seklo.

dnes rano som siel v kolone za a vedla noveho loganu, tmavo modra farba, kokso.. krasny kus auta..

a sanderu v tej sedej metle to naozaj pristane.. klobuk dole..

takisto si nemozem pomoct ked vidim citroen c'elise v ciernej metle ...alebo peugeot 301 tmavomodra metaliza..som beznadejne zamilovany :)

Som za kombinaciu japan technika, francuzsky dizajn.. hlasujme ;)

Vdaka Bohu za lowcosty, aspon sa je za cim obzriet ;)
mustafaibrahim
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 07.03.2012 07:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mustafaibrahim »

vidim ze sado-maso vecne zive !
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

dokker som na ceste

Príspevok od používateľa sarusian »

nazivo v KE este nividel, ja osobne mam on zaujem, ale az asi na buduci rok, kedze podla niektorych zdrojov by mal dojt na trh uz s tovarenskou prestavbou na lpg
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

sarusian,

dizajn je jedna vec..su pekne tie auta, ale co mna osobne odradza je ten smrad v interieri.. mam obavy, co je to za svinstvo.

Dalsia vec je uroven spracovania..videl som na youtube video, kde nejaky rus opisuje a ukazuje chyby na svojom logane - niektore veci su fakt odflaknute asi :( to je skoda.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No veď zase len tak pre nič-za nič nie je také auto predávané za polovičnú cenu nejakého iného, rovnako veľkého a aj podobne vyzierajúceho.
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

V principe by sa dala nizsia cena pochopit tym, ze tam nebol ziaden vyvoj motorov a prevodoviek, resp. podvozka a dalsich prkotin, prebratych z inych modelov + nizkonakladova vyroba v ekon.-slabsich destinaciach.

Skoda tych detailov...
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sarusian »

stanno napísal:sarusian,

dizajn je jedna vec..su pekne tie auta, ale co mna osobne odradza je ten smrad v interieri.. mam obavy, co je to za svinstvo.

Dalsia vec je uroven spracovania..videl som na youtube video, kde nejaky rus opisuje a ukazuje chyby na svojom logane - niektore veci su fakt odflaknute asi :( to je skoda.
no sedel som v tom u predajcu, a nezdalo sa mi, zeby to tam
az tak smrdelo, resp. skusal som seat ibiza st, suzuki sx4,
p301,p2008, fiat qubo,fiat bravo a ver tomu, ze na kazdom mi nieco nevyhovalo, aj u dokkra musim robit nejake kompromisy, ale ten to prebija cenou :D a vnutornym priestorom - na druhej strane ak vydrzi podla zaruky aspon 5 rokov, tak to nie je az taka zla kupa za tie peniaze

ono k tomu loganu - predpokladam ze myslis na lada lagrus - ten sa vyraba v autovaze v rusku a poviem jednu skusenost nemeckeho managera, ktory v rusku robil a charakterizoval to tak - ak nemec najde maticku, dvyhne ju a hlada odkial odpadla, ak ju najde rus /vo vela pripadov aj slovak/, tak ju odkopne pod stroj, aby ju nikto nevidel. :D
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

trošku som nepochopil .... porovnávaš daciu dokker s p301, s p2008, suzuki sx4 ???? čo akože nechápem. Ty chceš nejaký typ auta, ale sa teda riadiš cenou ??? Nechápem .....
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

dokker je tak

Príspevok od používateľa sarusian »

na 60%, preto skusam aj ine, ktore pripadaju v uvahu - nie je to obmedzene na prevedenie - moze to byt kludne sedam, kombi..., kedze ako som pisal, aj u dokkra su veci, ktore sa musia prekusnut - nie som tlaceny do kupy, ale na jar by som to chcel riesit
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

kedysi som uvažoval o citroene berlingo a to len z toho dovodu ,že to bolo rozhodne najlacnejšie nové auto na trhu tejto veĺkosti

ale odradil ma typ karoserie, tato karosieria mi vobec nesedí,

preto som kupil ševrolet Orlando, rozhodne vyzerá lepšie ako Dacia Lodž

ale ak niekto chce vyslovene také auto toho typu ,
tak myslím,že Dacia dokker je dobra voĺba

aj ked teraz si myslim,že ešte lepšie by bolo Orlando v prevedení Van (dve sedačky vpredu + ložna plocha)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Porovnať cenovku dacie a Chevroletu Orlando .... no asi by som mal 3 dacie na každú situáciu v živote jedno :-)
mchael
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 06.12.2012 14:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mchael »

Buď ešte niekto nešiel v novom aute, alebo sa kupujú jazdenky, ale každé nové auto smrdí podobne tak aký problém?
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Vôni nového auta sa nič nevyrovná :d :D :d :D

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný