dá sa dat podomácky robena bugina na C značky?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andrej9923
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.09.2017 18:04
Zdieľať na Facebook

dá sa dat podomácky robena bugina na C značky?

Príspevok od používateľa andrej9923 »

Dobrý, mam takú otázočku stavam si doma buginu a chcel bi som sa spýtať či je možné aj takéto vozidlo dat na C špztky, foto ako to bude asi vyzerať: https://www.google.sk/search?q=dune+bug ... 6DonXhQgM:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Myslím , že skôr nie. Z výzoru toho vozidla je jasné , že neslúži na polnohospodárske účely.
Čo ma velmi mrzí , rozmohlo sa medzi slovákmi udávanie kvoli C značkám.Aj u mňa sa zastavil chlapík v civile preukázal sa ako policajt a chcel aby som mu ukázal na aké práce a kde používam svoje traktory domácej výroby. Keď som ho povodil po roliach a v háji , dal mi podpísať papiere , že udanie bolo preverené a poskytol mi aj meno človeka ktorý to nevedel preniesť cez srdce. Ten istý človek nahlásil mládencov na motorkách za rušenie počas nedele. lol Nuž čo každý sme nejaký.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco, a ten krivak ešte chodí po svojich? :4012:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak by to bol ojedinelý prípad tak jedna popapuli by to vyriešila. Lenže čo si píšem s chalanmi na inom fore , tak zisťujem že takéto prípady sa množia. Dokonca v jednej nemenovanej dedine turisti dotlačili miestne zastupitelstvo k tomu aby vydalo zákaz používania domáceho náradia v nedelu. Takže žiadne kosenie trávy , pílenie dreva , striekanie stromkov. lol Inak pokuta. :40bd: Aj dediny sa menia na moderný obraz - namiesto okopávania kukurice budeme sedieť pri fejsbúku. :40bd: :40bd:
Takže pre zadávatela - darmo to aj prihlásiš ,ak to bude susedovi vadiť - nezajazdíš si na tom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Tieto samochody a práce v záhradách a dvoroch rodinných domov na dedinách a v mestách mi osobne nevadia. Vadia mi nevyhonení kanci na rôznych jednostopých zázrakoch, potencionálni zavodníci typu msr.Peter Baláž. Pán Baláž zvyčajne po preteku dostal veniec na bedne na krk, no títo kanci ich majú zavesené na kríž nad hrobovým miestom.
A keď mu poviem, aby sa spýtal tatka ako urobil hlupáka nerozumie otázke.
Najlepšie je tej hrči u.j.ebať pred krčmou,v strede dediny, tesne pred polnocou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných