Covid 19, verzia 3

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa gnagy »

Presne tak. Čím viac dezolátov, tým menej dezolátov. Je to určite paradox svetového rozmeru, že najväčšieho dožadovania sa práv majú tí, ktorým uniká dodržiavanie povinností.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

Chlapi budem sa snazit o neutralitu ako len bude mozne, mozno sa nezdrzim :-)

Na zaciatok mi prosim ukazte a vysvetlite v ktorom obdobi roka a rokov nastal hromadny ubytok obyvatelstva. Ja som asi zle hladal, tak davam prilezitost lepsim.

Tu si mozete prezerat kedy bolo kolko obyvatelov na Zemi a este raz najdide mesiace a roky kedy zrazu ubudlo neprimerane vela ludi (zomrelo vela ludi). Dakujem

http://obyvatelstvo.population.city/world/

Joj aby bolo jasne - verim ze sa zhodneme ze ak tu vycina smrtiaci virus ktory kosi hlava nehlava, tak celkom logicky v case kosenia musi byt obrovsky ubytok ludstva na Zemi. Či ?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nezamýšlaj sa nad štatistikami....

Ja si myslím že každý pozná vo svojom okolí niekoho kto covidu podlahol a pritom to nikto nečakal, pretože tá osoba nemala dovtedy žiadne vážne zdravotné problémy, ani vek prekračujúci bežný dôchodkový vek...
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

Ivko

Statistika je sice tiez o cislach ale je to nejaky nazvyme to predpoklad.
Ale pozor, POCET OBYVATELOV Zeme je uz MATEMATICKY vyjadrena premenna ktora sa meni v čase a hovori o POČTE OBYVATELOV a to nie je tipovanie vysledkov volieb ale REALITA k danemu dnu, mesiacu, roku, da sa to hodit do grafu. Mne sa nechce kreslit graf ale podla mojho kukania do tejto veci to vyzera na vodorovnu ciaru ktora nerusene jemne klesa takmer neviditelne za napr. poslednych 10 rokov. To mi dalo dovod dat prispevok a nech niekto najde kde to KLESLO lebo ja som nic take nenasiel. To je cele.

Skuste najst :

http://obyvatelstvo.population.city/world/

Poznal som osobne 35r. cloveka ktory podlahol po druhej davke vakciny, skolaboval v ten vecer a ja nepoznam nikoho ineho co by zomrel v suvislosti s Covidom. Zomrel dalsi 42r kamarat ale nie na Covid, zomrel 50r. v rodine, nie na Covid. Synova prababka zomrela na starobu vo veku 90r nie na kovid. Poznam vela starostov a ani jeden nepotvrdil ze mu vymrela podstatna cast obce nejako podozrivo. Zavolaj na hociktory obecny urad a daj mi vediet v ktorej obci zomrelo viac ludi ako po ine roky, velmi mi tym pomozes. Pozeral som Zilinu, tam nedochadza k presunom ludi ako medzi KE a BA a tam tiez nic za posledne roky.
Som bezradny, nenasiel som nic. Skuste najst aspon vy, mne sa nepodarilo.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa mp3turbo »

samozrejme ze kovid neexistuje, to nas len Sorošov bratranec chcel vsetkych penetrovať 5G chemickými sietami !

Krcmu zavreli tak nema co na robote kkt sprosty Sorošov.





>> Poznal som osobne 35r. cloveka ktory podlahol po druhej davke vakciny, skolaboval v ten vecer

naozaj ? Lebo takychto "ja osobne poznam" pripadov som osobne zazil uz tolko ze ani nechcem pocitat. Mas garantovane ze by ten clovek neskolaboval aj bez tej hnusnej fujfuj vacikinácie ze ? Lebo este nikto nikdy PREKVAPIVO nezomrel na mozgovu porazku, bez ockovania.

Lebo este nikdy nikoho nevystrelo na infarkt, len tak, cez den bol v robote, vecer padol pri jedle na stol pred svojou zenou a bolo po nom. Naposledy mojho celozivotneho kamarata otec minuly mesiac, infarkt, hotovo. Bez ockovania, vies ?


http://www.nczisk.sk/aktuality/Pages/St ... -2019.aspx

Najčastejšími diagnózami, kvôli ktorým boli pacienti hospitalizovaní (okrem tých, ktoré sa netýkajú priamo chorobnosti, ale súvisia s pôrodom, narodením dieťatka a hospitalizáciou zdravej osoby s pacientom), boli srdcové zlyhanie (28 773 hospitalizácií), mozgový infarkt (21 881), bolesť chrbta – dorzalgia (16 972), žlčové kamene (16 649) a predsieňová fibrilácia a flater (16 416).


Mojmu bratovi zomrela v jeho byte 27 rocna dievcina pracujuca v Slovenskej Poistovni, Bratislava, tipni si ci po ockovani alebo po problemoch s dychanim. Ano samozrejme to nebolo ockovanie. Telefon na brata ti dam, sprostredkuje ti kontakt na pozostalu rodinu keby si mal zaujem.

U mna v panelaku na prvom poschodi (Petrzalka) mali v januari rodinnu oslavu. 20 ludi. 7 z nich umrelo samozrejme na kovid, KED MAS ZAUJEM, SPROSTREDKUJEM TI STRETNUTIE S PANI SUSEDOU A MOZES SA KLUDNE POROZPRAVAT. ONA SVOJ BOJ O ZIVOT VYHRALA, STYRIA DALSI S NOU, ALE AKO PISEM SEDEM ISLO DOLE.

CHOD SA JEJ OPYTAT NA KOVID, MOZES. A boli to vsetky vekove skupiny, ludia z Bratislavy, aj mimo Bratislavu cize nemozes povedat ze "jaaaaj oni vsetci cely zivot pracovali v uholnych baniach" alebo nejaku podobnu mudrost sveta.

Ked uz budes s mojim bratom vypravat o tej 27rocnej kočke, kludne sa ho opytaj ako jemu osobne - zdravemu hokejistovi - pacilo tri dni sa PLAZIT medzi obyvackou a kuchynou, lebo chodit NEVLADAL. Hovori ze nikdy nevidel nikoho plazit sa na Mount Everest, ale on sa plazil za posratým čajom, nevedel rozpravat dve rozvite vety do telefonu. Nastastie ziadne vaznejsie skusenosti v mojej priamej rodine a kamaratmi nemame.


Len kvoli zaockovanym - tej zhruba polovici sveta ktora je mudrejsia - sprostacikovia neockovani mali stastie ze to s virusom dopadlo ako to dopadlo. Ze oslabil, ze sa nevedel tolko rozsirovat, ze nenapachal tolko skody. Nenechaj sa pichnut, do tela chemiu v ziadnom pripade.

A ked budes mat daledy v zivote zdravotne problemy, slepe crevo, rakovinu, rozdruzgane koleno, rozhodne nechod za dochtormi lebo oni su vsetci svine platene firmafarmami teda farmafimami ! Sorosov bratranec kam sa len pozres, este aj na hrade, len ako to ten k0k0t stiha vsetko... to by ma zaujimalo.


Nikto netvrdi ze miliarda ludi umrela. Prepac ale ked umre 5 milionov alebo 10 milionov ludi, to si na 8 miliardovej statistike nevsimnes. A takyto pocet mrtvol v suvislosti s kovidom, na kovid, pred kovidom, po kovide, ponad kovid, poza kovid, nazyvajte si to vo svojej "skupine" ako len chcete, to sa ti zda malo ? Nesignifikantne ? Bagatel ?

SAmozrejme predpokladam ze ty, vedec studovany, rozhodne vies zagarantovat celemu svetu ze sa s tymi ludmi nestane volaco zle v dlhodobom horizonte. Lebo poznas vela virusov ktore napadnu mozog tak, ze strasis chut, čuch alebo nieco podobne zanedbatelne ze ? Lebo mas dlhodobo premakane ze taky virus nemoze zanechat nejake stopy v mozgu, a ze cojaviem za 5-15 rokov nebudu nadmerne kôrnatieť nejake nervove vlákna, synapsy alebo aky ancikrist, ze ti ludia nebudu v masovej miere fasovat Alzhajmery, Sklerozy a podobne chuťovky...

ze ? Mozes nam to v pohode zagarantovat ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

Petersen999 napísal: 26.02.2022 11:39 ...velmi mi tym pomozes. Pozeral som Zilinu, tam nedochadza k presunom ludi ako medzi KE a BA a tam tiez nic za posledne roky.
Som bezradny, nenasiel som nic. Skuste najst aspon vy, mne sa nepodarilo.
Ja ti garantujem že tu u nás v obci zomrel vedúcej pošty manžel, nič mu nebolo z covidu si nerobili ťažkú hlavu a jeden den ho zobrala do nemocnice sanitka a další den ho odvážal pohrebák. No jeho žena (vdova) odvtedy trošku zmenila rétoriku...
Vo vedlajšej obci 2km daleko zomreli 3 členovia zo 4 člennej domácnosti, dvaja rodičia a jeden syn cez 40. Ano tí rodičia neboli najmladší ani možno najzdrajvší, ale píšem ti to preto, lebo sa to dá považovať za rodinnú tragédiu.
Čo som mal kedysi vedúceho, už nejakú dobu pracuje inde, ale jeho covid vytrápil tak že bol dva týždne na plúcnej a dalšie dva mesiace sa dával dokopy...

No a potom veeeeelmi dobre poznám množstvo zdravoťákov, kedže chodím na brigádu do jedného strediska kde oni chodia zasa do služby vykonávať zdravotnú službu (polámané ruky, klúčne kosti, nohy sú úplnou samozrejmosťou a víkend bez sanitky býva výnimkou) a od nich mám tolko informácii že by ti bolo niekedy do plaču.

Ano v súčasnej dobe sa už takmer nestretávam s tým že by ludia umierali, ja sám som práve teraz covid pozitívny aj napriek tomu že som 3x očkovaný, ale prežil som to skutočne so soplom a bolesťou hlavy. Keby som očkovaný nebol, tak by som mal možno iný priebeh.
Človek čo ma nakazil napriek očkovaniu 3x, mal ten priebeh horší, brutálna únava, slabosť niekolko dní po sebe, aky by mal priebeh bez očkovania tiež nevie nikto predpovedať

PS: každopádne poradil by som ti nemudrovať do vecí ktorým sa nerozumieš a ani ťa nemajú čo trápiť, nie si lekár, nepracoval si ani v nemocnici na covid oddelení
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

Mp3
Neviem komu to adresujes ale dam ti tip a to vôbec nesrandujem.
Ak bola party 20 ludi po ktorej 7 zomrelo na kovid, daj mi info, posuniem novinam, ak to bude pravda, pipne ti tolko na učte ako nikdy.
Obavam sa ze to pravda nebude. Ak by bola, je to vo vsetkych mediach SVETA ale nemozu pisat uplne bludy cize to musi byt aspon trochu pravdive.

Posli kontakt na tu pani, aj jej sa zlepsi život po rozhovore ako aj tebe. Pozor NESRANDUJEM !!!

Bolo to uz teda v mediach ?

Media uz nevedia co vymysliet, herci na lôžkach a ine divadielka tak by si radi zaplatili nieco co ma gule. A kupia to v zahranici, tu sa nejedna o drobne fazulky. Daj kontakt na pani. Ak sa neozve psychiatria alebo hospic pre dusevne narusenych v telefone, rad sa opytam na detaily, ak to bude davat aspon zrnko zmyslu, posielam novinarov.

Dik
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

ivko1 napísal: 26.02.2022 13:01
Petersen999 napísal: 26.02.2022 11:39 ...velmi mi tym pomozes. Pozeral som Zilinu, tam nedochadza k presunom ludi ako medzi KE a BA a tam tiez nic za posledne roky.
Som bezradny, nenasiel som nic. Skuste najst aspon vy, mne sa nepodarilo.
Ja ti garantujem že tu u nás v obci zomrel vedúcej pošty manžel, nič mu nebolo z covidu si nerobili ťažkú hlavu a jeden den ho zobrala do nemocnice sanitka a další den ho odvážal pohrebák. No jeho žena (vdova) odvtedy trošku zmenila rétoriku...
Vo vedlajšej obci 2km daleko zomreli 3 členovia zo 4 člennej domácnosti, dvaja rodičia a jeden syn cez 40. Ano tí rodičia neboli najmladší ani možno najzdrajvší, ale píšem ti to preto, lebo sa to dá považovať za rodinnú tragédiu.
Čo som mal kedysi vedúceho, už nejakú dobu pracuje inde, ale jeho covid vytrápil tak že bol dva týždne na plúcnej a dalšie dva mesiace sa dával dokopy...

No a potom veeeeelmi dobre poznám množstvo zdravoťákov, kedže chodím na brigádu do jedného strediska kde oni chodia zasa do služby vykonávať zdravotnú službu (polámané ruky, klúčne kosti, nohy sú úplnou samozrejmosťou a víkend bez sanitky býva výnimkou) a od nich mám tolko informácii že by ti bolo niekedy do plaču.

Ano v súčasnej dobe sa už takmer nestretávam s tým že by ludia umierali, ja sám som práve teraz covid pozitívny aj napriek tomu že som 3x očkovaný, ale prežil som to skutočne so soplom a bolesťou hlavy. Keby som očkovaný nebol, tak by som mal možno iný priebeh.
Človek čo ma nakazil napriek očkovaniu 3x, mal ten priebeh horší, brutálna únava, slabosť niekolko dní po sebe, aky by mal priebeh bez očkovania tiež nevie nikto predpovedať

PS: každopádne poradil by som ti nemudrovať do vecí ktorým sa nerozumieš a ani ťa nemajú čo trápiť, nie si lekár, nepracoval si ani v nemocnici na covid oddelení
Ty si pracoval v nemocnici na covid oddeleni ?
Si lekár ?
Vies mna vsetko zaujima a prepac ale to je moja osobna vec co ma zaujima. Ono ked ta budu zaujimat veci ako mna, mozno zistis ze svet nie je len to co ide v TV markiza. Ale ak si zachytil tu tragediu v obci, daj mi nazov obce, zavolam starostovi.
Inak teraz som 4 dni Covid. Prvy den nebol prijemny, dalsi uz pohoda lesna. Neviem co bude, no rovnako to ma syn ktory je o 30 rokov mladsi. Akurat ja som si dal nieco o com tu radsej nepisem a nemam uz nic a on trpi lebo nechcel. Tak trpi. Slobodna volba.
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

Chcem vela ? Odpoved na toto ?

http://obyvatelstvo.population.city/world/
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa ivko1 »

V dobe minulej som pracoval aj v nemocnici, ale to je už dávno...
Čo je na Markíze ma nezaujíma...
Názov obce, aby si zavolal starostke...
A ty si kto?
Si nejaký rodinný príslušník, že máš nejaký nárok na informácie o dotyčných osobách?
Takže dozvedel by si sa čo? Úplne nič...

Zaujímaš sa o veci ako Kotleby, strkajú nos a mudrujú do vecí po ktorých je ich velké H
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Nahádže sem desiatky neuveriteľných príbehov bez akéhokoľvek zdroja či možnosti overenia, keď ale niekto napíše 100x uveriteľnejšiu story od miliónkrát dôveryhodnejšieho človeka tak ju zrazu chce silou-mocou overovať. Načo? Olé dezolé neuverí ani keď sa to stane vo vlastnej rodine, takže tomuto by tiež neuveril ani keby mu to starosta podpísal vlastnou krvou. :::
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

Ivko
To uz neries, staci nazov obce mozes aj SS nemusis verejne. Starosta obce ma prehlad a skecneme, ja nie som zvedavy na intimnosti obyvatelov ani ich osobne udaje.
Ako som pisal, poznam vela starostov, niktory z nich nepovedal ze ma zrazu colen 1% obyvatelov fuč mimo normalu. Ved starosta to presne vie. Ma na starosti vsetko v obci predsa... Nie ?

Vacsinou ked idem k nim tak nemaju ani nahubky a vedia svoje... Vacsina z nich patri k najinteligentnejsim a najsikovnejsim v obci. A ked som sa ich pytal co to za divadlo s hromadnym testovanim tak povedali mi to co mi povedali ....
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

cicmanec2 napísal: 26.02.2022 14:18 Nahádže sem desiatky neuveriteľných príbehov bez akéhokoľvek zdroja či možnosti overenia, keď ale niekto napíše 100x uveriteľnejšiu story od miliónkrát dôveryhodnejšieho človeka tak ju zrazu chce silou-mocou overovať. Načo? Olé dezolé neuverí ani keď sa to stane vo vlastnej rodine, takže tomuto by tiež neuveril ani keby mu to starosta podpísal vlastnou krvou. :::
Cico ja chcem pocut pravdu, aky je problem Ivko posle nazov obce do SS a Mp3 posle kontakt na pani z Petržky. Aky problem ?
Ktoru cast mojich teorii by si rad mal vysvetlenu ? Ved poloz slusnu otazku a ja v tom pripade odpovedam vsetkym. Ja tu nechcem povedat ze tu nie je Covid ved sam ho aktualne mam.
A mam teda osobnu skusenost. Uz som ju opisal.
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Ved daj aj ty zopár kontaktov na tých tvojich doktorov a neviem koho to kde-kade poznáš, aby sme si aj my mohli overiť tie tvoje rozprávky. Ale ešte raz opakujem - olé dezolé ako ty by tomu aj tak neuveril! Takže znova len zbytočne rozdúchavaš tému, ktorá už raz bol zmazaná. Presne pre takých kreténov ako si ty.
Petersen999
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 25.02.2022 14:07
Zdieľať na Facebook

Re: Covid 19, verzia 3

Príspevok od používateľa Petersen999 »

cicmanec2 napísal: 26.02.2022 14:37 Presne pre takých kreténov ako si ty.
Cico nadavam ti ? Nadaval som tu v teme niekomu ? Mne sa zda ze nadavas len ty.
Ja chapem ze mas svoj nazor, ja ti ho dokonca neberiem ani nevyvracam. Bud taky dobry ostanme pri pointe.
Mp3 jasne napisal ze da kontakt. Cakam.
Cico pozri, pripustme ze sa mozem mylit ja aj ty. Toto dokazes uznat alebo si myslis ze mas vzdy pravdu ?
Lebo ak si neomylny, potom neviem preco nie si uplne inde...
Cize cico - si neomylny ?

Pozrel si ten link vôbec ?

Ja som tu nenapisal ci som za a ci proti očkovaniu....
Ja tu hladam ludi ktori su ochotni diskutovat bez UTOKOV. Ak chces utocit a nadavat ludom, prosim nepis tu nič a len sleduj diskusiu ak nejaka bude.
Zamknuté

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných