Honda diesel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miky939
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.04.2008 03:31
Zdieľať na Facebook

Honda diesel

Príspevok od používateľa miky939 »

Rozmyslam kupit taku 8 az 10 rocnu Hondu civic na naftu neviem sa rozhodnut ci je to dobre auto ci nie je poruchova nevie mi niekto poradit?Uvazoval som este o volve S40.
CrazyCheezy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.01.2007 15:27
Zdieľať na Facebook

Re: Honda diesel

Príspevok od používateľa CrazyCheezy »

volvo jednoznacne nekupuj boli tho dobre auticka ale uz vysli z mody a na servis su velmi drahe skus radsej kupit normal civic thak rok 96 a vyzsie ale nie diesel, benzin papa 6-7 l a tho nie je nic si myslim ale s dieselovym motorom tham skusenosti nemam len s benzinom a tie boli velmi pozitivne
sugovec
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 16.04.2008 10:14
Zdieľať na Facebook

Re: Honda diesel

Príspevok od používateľa sugovec »

Mal som hondy dve obidve boli benzin a mozem povedat ze boli super, ak chces Civic tak ano ale benzin, 8 - 10 rokov dozadu Honda ani nerobila diesel motory, zacali az v poslednych piatich rokoch a da sa povedat ze dobry motor prisiel na trh teraz CDti ale stale to nie je o tom co nemci...
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: Honda diesel

Príspevok od používateľa Papek23 »

no trosku sa mylis hondy sa robili s diesel motorom 2.0 td ale je ich moc malo a nestoja za vela.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Honda diesel

Príspevok od používateľa ivko1 »

Aby som to upresnil ani Honda ani Volvo nemali v tej dobe vlastné dieslove motory. Honda ma motor Rover 2.0TD a Volvo ma motor od Renaut 1.9D alebo TD
janik1300cm3
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 24.08.2006 22:42
Zdieľať na Facebook

Re: Honda diesel

Príspevok od používateľa janik1300cm3 »

coloman: volvo mozno hej ale Hondicka je super aj ked by som sa tiez radsej priklonil k benzinovemu agregatu ako k dieslovemu sak 1,5 ma 85KW a spotreba uplne super a vie sa to aj hybat:33:
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných