Combi v cene okolo 5-6tis

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
ulgo0908
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 14.08.2016 17:37
Zdieľať na Facebook

Combi v cene okolo 5-6tis

Príspevok od používateľa ulgo0908 »

Pozdravujem vas,

hladam combi v uvedenej cene, mal som passat b6 2.0 tdi 103 kw.. podvozkom zle jazdne vlastnosti , buchotanie.. nepohodlne.

Benzin / diesel nerozhoduje.. skor by som uprednosnil benzin, nemam ale prehlad ktore motory su spolahlive. Ake benzinove combi by bolo fajn?

Aku mam na vyber alternativu? Superb? Mondeo? c5?
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Volvo v70? Benzinovych zial na nasom trhu niet.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Odporúčam Honda Accord Tourer. Mal som ročník 2007 a bolo to moje najlepšie auto v živote. Životnosť dielov veľmi vysoká, ani pri 250.000km nič nebúchalo, nič nevŕzgalo a vlastne na aute bolo všetko pôvodné okrem olejov a filtrov (a bŕzd) :-)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Scania L124, rv 2003 v roku 2014 mala nagulané 2440000km, áno takmer štvrť milióna a tahala jak besná, pravidelný servis, len interiér bol už nespôsobilý, sedačky, postel humus. Kabína a rám šasi boli ok,čo sa čudoval ak švédsky kontrolór na stk.
A Honda je známa svojou kvalitou.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Raz si ju kúpim znova :-)

Obrázok Obrázok Obrázok
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
jerry.di.96
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 05.08.2013 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerry.di.96 »

Máš tie tri preferencie kombi, spoľahlivosť a pohodlie.

Do 6000 euro - nájsť už len nejakého mačkopsa - čo je pohodlný ako C5 exclusive s Hydractive a spoľahlivé ako nejaká benzínová japonská blbuvzdorná atmosféra, do ktorej sa leje len phm a vymieňa olej s filtrami

Asi jedno čo to konkrétne bude, do 6000 euro by som sa orientoval na to, čo nájdem v maximálne skvelom technickom stave.

Ja osobne - by som vzal tú citronádu, po presadnutí z VW group je po masochizme. :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, tatkotom a 25 neregistrovaných