Čo Vás v poslednej dobe nahnevalo?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Čo Vás v poslednej dobe nahnevalo?

Príspevok od používateľa Sliedic »

Táto téma je inšpirovaná od iných podobných, ktoré som videl na rôznych diskusných fórach. Napíšte, čo Vás v poslednej dobe nahnevalo.

Viete, čo nahnevalo mňa? Ale môžem si za to de facto sám, keď som to víno kupoval... Nepozrel som sa, akým spôsobom ho otvorím. Nemá totiž korok, ale na tom som prišiel po pekných asi 8 minútach, za ktoré som sa tú diablovu fľašu skúšal otvoriť... Vonkajšia ochrana proti otvoreniu je tak dokonalá, že som ju ani ja nedokázal normálnym spôsobom otvoriť a teraz mám na jednej ruke 1 krvavý prst, na druhej ruke dva na dvoch rôznych miestach. Keď sa darí, tak sa darí.

Je to podobné, ako keď sa snažíte otvoriť napr. plast nejakej malej elektronickej veci, napr. nový USB kľúč. Nožnice, nôž, hrubá fyzická sila, nadávky a usb kľúč je po pár pekných minútach vonku. V tom lepšom prípade nedorezaný.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Tak bohužiaľ ľudská hlúposť.. lol
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Marek trošku viac o tom napíš... Nech vieme, čomu sa vyvarovať. Každý človek na svete urobil veľa vylomením za svoj život... Druhá vec je, či sa k tomu prizná :-)
rudolfo63
Príspevky: 9946
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

fuuha..,tak to by bolo na 10 stran tych vylomenin...A nasralo ma v zivote vela veci..,dalsich 10 stran..
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ked sa niekto predomnou vlecie a brzdi premavku :3c90:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Slovenská Republika so 150-timi dementnými darmožráčmi v parlamente + zopár desiatok vo vláde,neschopným súdnictvom,nespravodlivým sociálnym zvýhodňovaním lenivcov a poberačov dávok,korupciou,klientelizmom a celkovým úpadkom morálky ľudskosti a dobrých mravov.Nakoľko sme štát v ktorom sa nedarí banánom,ale zemiakom,premenoval by som túto republiku na tzv.Zeniaková republika s myšlienkovou náveznosťou na parazita manderlinku zemiakovú,ktorá požiera výhonky a tak zahubí rast plodu. A pretože parazitov tu máme neúrekom navrhujem voľný predaj zbraní a zákon o ochrane majetku tak ako v Izraelskej kolónii zvanej USA :3c90:
rudolfo63
Príspevky: 9946
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..mna dneska vytocila polovicka..,rano sa chystala do kostola..,hodinu bola v kupelni..,skoro som sa pos.ral...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Rudi, nie je lepsie chodit na hajzel, ako do kupelne s takym problemom? :d :D


mna nasrali dnes policajti aktivni, ktori merali na vjazde do trnavy, kde mi za tabulou namerali 59 km/h, a nedalo sa im vysvetlit, ze fakt ma to mrzi, ale veziem mladeho na lyziarsky, a z pol cesty sme sa museli vratit, kedze si zabudol lyziarsku bundu doma..

ci sa to nejako neda..

no nedalo sa..mrzi ma na tom len to, ze to bolo fakt tesne za tabulou..

ked som siel nazad, stali uz o 400 metrov dalej, hlbsie v meste...co je podla mna ok..

viem, robili si len to, co maju...ale trosla ludskosti a pochopenia by nezaskodilo... :41c2:
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

scorpi ale su aj take byty/domy kde mas kupelnu a hajzel v jednej miestnosti ( videl som to na vlastne oci) :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Dokonca na ministerstve ďelaj machry a hajzle majú na chodbe. :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A vari si čakal iný výsledkok? :41c2:
rudolfo63
Príspevky: 9946
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ja teda uvdomely nie som a ani nechcem byt...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Veď práve. Mňa tu štve tá komunistická cenzúra. Štve ma, že niekto, inak úplne bezmocná 0 ak dostane len trochu moci, hneď je minimálne vládcom vesmíru. A jej jedno či je to niekto tu, alebo mestský policajt, ktorý sa konečne dostane k slovu lebo pred tým ho ako tak počúvala maximálne lopata.

Rudo nazdar [img]http://www.offroadforum.cz/images/smilies/pivo.gif[/img]
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

sice netusim, kto a co pomazal, ale priatelia, trosku sebareflexie tiez nezaskodi...toto je prioritne forum, ktore sa ma venovat autam...to, ze su tu sekcie, ktore sluzia aj na ine debaty, je nepopieratelne, a pokial viem, kym neporusuju prispevky pravidla fora, cize nie su urazlive, vulgarne a podobne, nie je dovod mazat ich...cize tak..ale ak sa rozputaju vasne, tak je samozrejme potrebne urobit opatrenia, ktore tieto vasne "uhasia"..

takze predpokladam, ze slo o nieco taketo..

mimochodom, tiez nie som zrovna nadseny vysledkom volieb, ale rozhodli sa ludia..teda vacsina..vyse miliona ludi...co nie je malo , a asi treba toto rozhodnutie akceptovat a dufat, ze snad to nebude tak zle... :41c2:
rudolfo63
Príspevky: 9946
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ale nooo..,ziadne vasne tu nie su..,je to normalna vymena nazorov..kortesovacka...
ACON..,sevas starky...

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných