Čo si to dovoľuješ?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Čo si to dovoľuješ?

Príspevok od používateľa vsevetko »

PREČO IŠIEL V OBCI 107 KM RÝCHLOSŤOU?
VEĎ SA PREDSA PONÁHĽAL....

Našťastie, zastavili ho policajti a uložili mu mastnú pokutu.

Dopravní policajti namerali 36 ročného vodiča Mercedesu Benz v obci Malženice (okr. Trnava). Skutočne si to v obci šinul rýchlosťou 107 km/h! Za prekročenie rýchlosti o 57 km si vyslúžil blokovú pokutu 750 Eur. A jeho pokora? Arogantné správanie s otázkou policajtovi, „čo si to dovoľuješ?“. Keďže pokutu nemal na mieste čím zaplatiť a bol mu zadržaný vodičský preukaz.

Našťastie, že mu cestu neskrížilo žiadne dieťa, ani dôchodca alebo cyklista... Ako by asi stihol zareagovať na náhlu okolnosť v takej rýchlosti? Veď 50-ka v obci má svoje opodstatnenie a ak si niekto myslí, že nie, mohol by aspoň brať ohľad na ostatných.

https://www.facebook.com/KRPZTT/posts/422864954978159
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

boli casy, ked by si to policajt nedovoli na velky merceedes, asi mu tato zamladi tak povedal ze to ma tak byt...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

na 50ke - za rychlost 55-60,by som daval 20e - vela ludi sa pouci,kto to uz spravi,alebo ho chytia 2 a viac krat,by som dal 50-100e a stale viac a pouci sa,co jazdi od 60-80,vie o tom ze ide rychlo 200-300e a cim viac krat,tym viac e,hovado co jazdi 80 a viac 400-1000e a ak ho chytia 2x,tak 2000e a vodicak na rok,ak to spravi znova,3000e a vodicak na 3 roky,atd - kolko hovad arogantných by zmizlo.a tu nieje ziadny problem - staci sa postavit na hoci aku cestu - tolko somarov co tak jazdia - vecer maju tisice eur a za furik vodicakov - neverim,ze toto by im niekto vycital - ked sa zabije take hovado mi nevadi,ale ked si to odnesie nevinny to mi vadi.za alkohol - kto ma trochen zostatkovy-to sa moze stat 500e,kto ma trochen viac 1000e a vodicak na pol roka,kto ma nakupene 2000e a vodicak na 3 roky,sfetovany dementi,ci zapricini,alebo nie,nehodu - 1000e vodicak na rok - ak ma nehodu 2000e a vodicak na 5rokov,ak to spravi znova 3000e a vodicak uz nikdy.tak by sa upratali cesty.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zo všetkým plne súhlasím,ale všetká tá arogancia a pohrdanie zákonom predpismi atd začína.a treba pomenovať na plnú hubu je počiatok je tam,že si ľudia ktorý by mali byť vzorom,vytierajú zadok úplne všetkým,a dávajú tým legitimitu a vzor každému na mozgu vyplienenému blbovi.Žiadať od ľudí aby boli slušný,aby dodržovali zákony,etiku,základnú slušnosť sa dá až denne nebudú mať na tanieri čo kde a koľko sa ukradlo,ako sa z ľudmi jedná a dá jednať,ako zákon neplatí na každého.Toto je iba logický dôsledok
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Keby to bolo na mne, tak takým brutálnym spôsobom zdvihnem pokuty, že 90% vodičov by sa bálo sadnúť za volant.

Dostal €750 za prekročenie rýchlosti o 57km/h a za vetu policajtovi "čo si to dovoluješ" by som mu v momente zhabal jeho auto a dal na predaj. Vznikol by najväčší autobazár na Slovensku a volal by sa Skonfiškované autá po vagabungoch. Vagabund by mal prednostné právo si svoje bývalé auto odkúpiť naspäť za jeho aktuálnu tržnú cenu. A potom by to bola spravodlivá pokuta - pretože €800 je výsmech pre niekoho, kto jazdí na Ferrari. Ale €200 000 už nie je, však? :) To už aj pre milionára sú veľké peniaze. Ale €800, je ako pre mňa 10 centov.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

mjz napísal:na 50ke - za rychlost 55-60,by som daval 20e - vela ludi sa pouci,kto to uz spravi,alebo ho chytia 2 a viac krat,by som dal 50-100e a stale viac a pouci sa,co jazdi od 60-80,vie o tom ze ide rychlo 200-300e a cim viac krat,tym viac e,ho*** co jazdi 80 a viac 400-1000e a ak ho chytia 2x,tak 2000e a vodicak na rok,ak to spravi znova,3000e a vodicak na 3 roky,atd - kolko ho*** arogantných by zmizlo.a tu nieje ziadny problem - staci sa postavit na hoci aku cestu - tolko somarov co tak jazdia - vecer maju tisice eur a za furik vodicakov - neverim,ze toto by im niekto vycital - ked sa zabije take ho*** mi nevadi,ale ked si to odnesie nevinny to mi vadi.za alkohol - kto ma trochen zostatkovy-to sa moze stat 500e,kto ma trochen viac 1000e a vodicak na pol roka,kto ma nakupene 2000e a vodicak na 3 roky,sfetovany de***,ci zapricini,alebo nie,nehodu - 1000e vodicak na rok - ak ma nehodu 2000e a vodicak na 5rokov,ak to spravi znova 3000e a vodicak uz nikdy.tak by sa upratali cesty.
Moja teta dostala v Dánsku pokutu za 51km/h v meste. Limit je 50km/h. Netvrdím, že to schvalujem, ale aj takéto niečo existuje. Mimochodom pokuta bola v prepočte €200. A predpokladám, že to nebol ojedinelý prípad, pretože každý deň stretávam vodičov, ktorí idú 38km/h, 43km/h a pod. a na okreske kde je 80km/h jazdia 60-kou, 70-kou. Dnes som takých stretol troch... Takže jazdia radšej menej, ako viac, aby náhodou neboli mesiac o suchom chlebe a tvrdom syre :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Gabo a ako by si riešil situáciu ak ťa napríklad iný vodič na križovatke vytiahne z auta a začne mlátiť??? Keď som bol mladší tak som v BA aspoň raz týždenne dostal pár faciek (samozrejme ja som začal) :40bd: :40bd:
Velmi často ma nutká, ak idem v dedine 56 a niekto ma brutalne obieha dať mu bodyček a potom tvrdiť ,že som sa zlakol. lol Keže všetci tu viete aké autá preferujem ,lahko sa to môže stať skutočnosťou. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Prečo to nepovie policajtovi v Čechách, Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, v Nemecku? Lebo je frajer iba doma, kde zákon pre určitú sociálnu vrstvu obyvateľstva neplatí. A policajti určitá skupina má tiež zákony iba určitú sociálnu vrstvu. Keby frajera šlahol obyčajný nadstrážmajster do CPZ za verbálne napadnutie na 24 hodín, hneď by sockárom klesol hrebienok. :40bd:
Ale nakoniec, ako dopadol policajt Tiefenbach či ako sa volal. Pyxa na neho zaútočila a zvrtlo sa to voči nemu.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

robi taxikara a sudi sa, pokial viem :-\ , ale kludne to moze dopadnut tak, ze sa mu poskladame aj na slusne odskodne...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zase volanie po stredovekych trestoch... :::

Skalní členovia tohto fora ma opäť /ne/sklamali.....

za mňa len toĺko, každý nech si jazdí AKO CHCE :28b7:

Ale keď sa niečo stane , nech nesie aj zodpovednosť, za to, čo spravil !

Toto je primitivna policajna buzeracia ::: meranie za kričkom pri tabuĺke koniec obce...
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

laco-vatsiu blbost by si uz nevedel napisat???kazdy jazdi ako chce?Toto je co za k..inu?Si normalny?Zodpovednost berie kazdy.A keby "trafil" jeden idiot za volantom tvoje dieta /ak mas,ale pochybujem s takym mentalom/,mozes sa vys..at na zodpovednost,svoje dieta uz neuvidis?pochopil si aspon co som ti napisal?
Co policajna buzeracia?Maju pravdu a aj by som si prial ovela viac policajtov na cestu,jednoduche je na nich dopyt.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

VYZÝVAM MODERATORA ABY LACO1871 MAL SEM ZAMKNUTY PRÍSTUP!
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

laco1871 napísal:Zase volanie po stredovekych trestoch... :::

Skalní členovia tohto fora ma opäť /ne/sklamali.....

za mňa len toĺko, každý nech si jazdí AKO CHCE :28b7:

Ale keď sa niečo stane , nech nesie aj zodpovednosť, za to, čo spravil !

Toto je primitivna policajna buzeracia ::: meranie za kričkom pri tabuĺke koniec obce...
Toto môže napísať iba cct!
mirootom
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.05.2017 08:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirootom »

Neviem, ja si zase myslim, ze vodici by mali byt viac zodpovedni. Nehovorim, ze treba ist vzdy 50 presne, aby sa rucicka ani nepohla alebo pre istotu v obci nastavit tempomat, ale odtial potial, mohla sa kadeco stat, keby niekoho zrazi tak ho zabije. Je fajn mat krasne a rychle auto, ale s takym tiez treba vediet nakladat.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

trucker-za pisanie blbosti sa este neudeli karta,keby sa delila,tak laco uz ma davno v kazdej farbe,a pristup na forum zakazany.
Ak dobre viem tak mozog a rozum sa vyvija v 8 a 9 mesiaci tehotenstva.Neverim ze taky clovek prezil "vyvijanie" osmy a deviaty mesiac v brusku vlastnej matky.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných