CO S CESTNYMI PIRATMI...?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9950
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

CO S CESTNYMI PIRATMI...?

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Je jasne,ze policia nie je schopna urobit poriadok na nasich cestach uz dlhe roky...Ak policia nedokaze a nestiha robit pracu,asi treba najst ine sposoby...V zahranici nie je nic vynimocne,ze udrziavat poriadok na cestach velmi vydatne pomahaju...zivnostnici...,ktori v aute maju namontovane certifikovane a zaplombovane zariadenie zaznamenavajuce porusovanie predpisov aj prekracovanie povolenej rychlosti s urcenim presnej polohy...Zaznamenane prehresky potom odovzdavaju sudu,ktory uz len urcuje vysku pokuty alebo v pripade zavaznejsieho porusenie zakona aj verejno-prospesne prace ci dokonca trest odnatia slobody...Ak by taketo vozdla jazdili aj po nasich cestach a zaznamenavali by vsetky priestupky a najme nasilne spravanie cestnych piratov,netrvalo by dlho a bol by na nasich cestach poriadok...
Na primitivov a aroganciu totiz ziadne akcie,pri ktorych deti rozdavaju dobrym a zlym vodicom jablcka a citrony,isto nefunguju...Aky je vas nazor...?
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Ak by to bolo mozne legislativne upravit aj u nas, tak ja by som si to dal urcite namontovat a zadarmo by som poskytoval takyto material policii.
*
Momentalne mi staci, ze viem, ze vsetci tito vodici trpiaci komplexom pojdu do pekla :3c90: :3c90: :3c90: .
A to nie som ani veriaci ...
kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

Asi by to bol veľmi účinný spôsob. Mne by sa to celkom videlo, dnes sa väčšina správa slušne len keď musí...
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných