Čo nespíte?:-))

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1
10%
7
70%
Pracujem
1
10%
0
Žiadne hlasovania
0
Žiadne hlasovania
1
10%
 
Celkom hlasov: 10

foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Čo nespíte?:-))

Príspevok od používateľa foter »

Založil som tú tému pre tých ktorí nespia. Môžte tu prispievať po 23:00 do 6:00 ďakujem za pochopenie :3035: Všetky príspevky mimo tento čas budú bez milosti zmazané :40bd: Všimol som si že dosť príspevkov tu na fóre pribúda po polnoci... Som zvedavý kto sa tu ďalší pripojí do nočnej diskusie a prečo nespí? lol
Naposledy upravil/-a foter v 07.06.2015 06:37, upravené celkom 2 krát.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Chodim neskoro spat s viacerych dovodov.

Som "nocny vtak" (neskoro ide spat, neskoro vstava), mam to uz od mala. Uz ako kojenec som mal problemy zaspat pred polnocou, snad mi to nejako silno nepoznacilo psychiku. :-)

Mam rad noc a jej atmosferu, vsade ticho, klud, cerstvy vzduch (aj teraz sedim na balkone a relaxujem), pohodicka, predstavivost pracuje naplno, nejaka cigaretka, pohar vodky alebo glg piva, dobra knizka, dobra hudba, po vyplate sem-tam aj montecristo ("kazda vyplata je bohatstvo") proste klud v tejto uponahlanej dobe.

A najma to ze mam od kazdeho svaty pokoj!!!
Nikto pomne nic nechce, nikto o nic neziada a ani sa nepyta a neotravuje a robim si len to co chcem.

Z toho praktickeho hladiska ocenujem najma to ze autoumyvarky, pumpy, cesty su prazdne, ziaden stres ani nervozita, v pohodicke sa da umyt auto, natankovat, nakupit...
Nadrobit si nieco do prace, pripadne sa vzdelavat.

Vynikajuci cas na prechadzky ktore mam rad, ci uz je to park, historicke centrum, vilove stvrte...

A ten najdolezitejsi dovod - ako povedal klasik: "Na spanok... bude dost casu v hrobe"
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Foter prepáč,ale myotis tuším píše o mne.To je neskutočné,mama mi ho zatajila,viem iba o sestre.V noci sa najlepšie robí,premýšla,relaxuje,naj čas pre všetko kde sa nikto nemoce
Spíš...nežiješ
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Napisem v noci, vcul mi to zmazes lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Keď som ešte chodil do školy spávať som chodil o 23:30 a vstával o 5:10 v sobotu som si vždy pospal 8 hodín a v nedeľu už sa mi zase nechcelo :d :D :d :D bože ako mi bolo dobre teraz len spím ledva sa o 8 ráno donútim vytrepať s postele :d :D :d :D
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

doteraz som sedel s dcérou na terase a počúvalo sme Jula alias pytóna, pili sme vínko a sledovali zásnuby 2 ježkov ;-) No už idem do hajan, zajtra máme náročný deň, otec má 80 ... tak dobrú
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Prechádzať sa po parku o 02:00 musíš mať odvahu myotis :40bd: :40bd: :40bd:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Acon gratulujem otcovi. Nech si drží zdravie.

Ja chodím veľmi neskoro spať a veľmi skoro vstávam. Spávam 5 až 7 hodín.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Veľa jazdim v noci,alebo dlho do večera.Začnem vykon o 9:00,tak jazdím do polnoci. Medzi tým nakladám,alebo vykladám. Alebo bé je správne plavba loďou do/zo Swerige. Večer sa nalodím,kusok počas plavby spím,a potom dorobiť pauzu podľa AETRu a ideš ďalej. Trelleborg, Ystad, Rostock, Gedsar,Kiel,Lubeck-Travemunde,Sasnitz,Swinoujscie tam spinkávam nad ránom.
Teraz ani za b.oha doma na širokej posteli neviem zaspať. Asi mi chyba buchot na parkovisku. Dobré nadránom kolegovia.
Niekedy aj za volantom sa da spať.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

vlastimil213 napísal:Prechádzať sa po parku o 02:00 musíš mať odvahu myotis :40bd: :40bd: :40bd:
Ked sa clovek prestane spoliehat na represivne zlozky a postara sa o svoju bezpecnost sam tak si moze robit co sa mu zapaci ;-)

Slusny clovek by nemal svoje aktivity obmedzovat kvoli nejakym grazlom.

Dnes je naozaj fajn, skode ze tu niekde na okoli smrdi pripalene jedlo :-)
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Nic som nezakvakol, lebo skoro vsetko sedi :), zase ked vas pani citam, mozem sa ist s ostudou smykat :), najskor len nieco porobim pracovne, alebo si len tak volaco kukam na webe, obcas popisem s kamaratom za velkou mlakou. Vzdy som bol nocny vtak - od skolskych cias, zvykol som sa ucit po nociach, naopak ranne vstavanie neznasam...ako naschval nase deti su opacne extremy a sikanuju nas denne o 5:30, takze budik je nadbytocny a ma to najma na mna uspavaci efekt v poobednom case...priznavam slofika cez vikend, ale stane sa aj v praci lol, nastastie mame zasadacku zariadenu prislusnym gaucom a kolegovia este stale nachadzaju dost tolerancie k mojmu chrapaniu :), ponocnym a namesacnym zdar!
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

trpim nespavostou dlhe roky,chdim spavat o 2-3-tej vstavam o 6-7-dmej,takze po 3-4 hodinach spanku...Neitim unavu.Mali ma v parade dochtori,psychologovia,psychiatri a fakticky bez vysledku.Predpisali Oxazepan,ale prestal som to brat,pretoze som citil unavu a malatnost...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Rudo a to sa chváliš, alebo sťažuješ ;-)
Inak, bohaTvojho, musel si sa odsťahovať? Každý týždeň jazdím cez Kriváň a myká mi volant...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

toto je ideálny čas na počúvanie hudby. Kľud, ticho, tma, nerušená akustika https://www.youtube.com/watch?v=KxgWAK3 ... N&index=15
https://www.youtube.com/watch?v=IKuyCcH ... xtrNIcplPN
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Oleg...,dam Ti potom adresu,kde ma mozes navstivit...

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných