Čo mi dalo forum na autobazar.eu?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tom2014
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 16.01.2014 17:48
Zdieľať na Facebook

Čo mi dalo forum na autobazar.eu?

Príspevok od používateľa tom2014 »

Pozdravujem všetkých. Vážení automobiloví nadšenci, fanúšikovia automobilizmu, automechanici, diagnostici, pretekári, proste všetci prítomní. Vy ma nepoznáte ale ja Vás poznám veľmi dobre (teda aspoň tých skalných....). Fórum na stránke autobazár.eu navštevujem vyše 5 rokov. Nebol som registrovaným členom ale počas tých 5 rokov neprešiel deň kedy by som bol na sieti a pritom neklikol na toto fórum. Nie som automechanik som fanúšik a milovník automobilov. Podstatné však je prečo som nestále navštevoval forum? Je to práve vďaka Vám. Na tomto fóre vďaka vaším postrehom, názorom, radám som za tých 5 rokov získal toľko užitočných informácií a vedomostí že za z automobilového laika stal pokročilejší automobilový užívateľ. Počas celého obdobia som preklikal množstvo tém zaoberajúcich sa konštrukciou motorov, skúseností majiteľov, zabavných príhod, smutných konštatotvaní a pod. Dovolím si tvrdiť že vdaka tomuto fórum som získal poznatky ktorými som zaskočil aj "starých" mechanikov resp. som lepšie zapadol do kolektívu šialencov automobilizmu,ale tiež som sa tu výborne zabavil a zasmial. Nadobudnúte vedomosti som využil či už pri hodnotení, kúpe a predaji automobilov a tiež som sa snažil pomoct iným ľuďom na základe vašich postrehov. Ešte raz ďakujem všetkým. Nebudem menovat aby sa niekto neurazil. Prajem všetkým prispievateľom veľa trpezlivosti s nováčikmi, veľa dobrých rád, odporúčaní, postrehov aby sa úroveň tohto fóra neustále zvyšovala a aby toto fórum nestratilo nič zo svojej povesti dobrého radcu. Nech sa darí.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ďakujem za pochvalu :-\
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Ďakujem za pochvalu
_________________

Nemyslel nikoho konkrétneho
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Fórum má jednu kolosálnu chybu.Príliš ľudí má potrebu sa vyjadrovať k veciam o ktorých nemajú ani poňatie.Tým devalvujú obsah
Chýb je ale viac,a čo je strašné,sú priamo produkované ľudmi ktorý hľadajú pomoc.Aby niekto nevedel,že prvý predpoklad aby mu ktosi vôbec mohol pomocť,je napísať zrozumitelne čo za problém vôbec majú.Aké auto,aký ročník,aký kód motora,proste údaje,popis,myšlienka
Nula celá,nula,houby,nič tak vyzerá cca 80 % vstupov.
Našťastie sa človek v boji zocelí,a naučí sa ako to riešiť...prečíta,a odpovie,alebo ignoruje.
Jedna z chýb je tiež,že ľudia nie sú schopný rozumieť napísanému textu.Proste nerozumejú písmenkám a a ako to potom vyzerá,tak to stačí čítať.Katastrofa.
Ak by som mal zhodnotiť roky späť,tak ako jedna z najvypuklejších zvláštnosti je to,že viac toho čo napíšem zmažem,než pošlem "do tlače" To je asi dané tým,že pred poslaním si to prečítam.Ak mám pocit že píšem negramotným,nepošlem,a už nie raz som už poslané zmazal.Tláchať a mlátiť slamu,tam ja byť nemusím.Dopisovať si z niekým kto nevie čítať je tiež utrpenie.
Ak my niečoho ľúto rozhodne je,tak toho že najlepší to už vzdali,čo chápem,ale aj tak mi je ľúto
Takže milý Tom,tak vyzerá fórum z druhej strany
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

makrela napísal:Ďakujem za pochvalu
_________________

Nemyslel nikoho konkrétneho
tento rok som si dal predsavzatie že budem namyslený . .. tak mi to nekaz :40bd: :40bd:
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..dakujem aj ja...,za pochvalu... :-\
martinpb
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: 15.01.2011 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinpb »

aby som odpovedal na zadanie témy : dalo mi možnosť spoznať množstvo veľmi dobrých ľudi a kamarátov.. a jedného veľmi zlého.. na začiatok to bol chat-kde som sa tiež spoznal so starými členmi tejto komunity-a potom večerné 3hod. skype hovory))), veľa všeobecných vedomostí o automobilizme ale aj zo života obyčajného vodiča.. veľa priateľov z AU mi pomohlo aj s odchodom mojej jedinej dcérky.. priniesol mi asi 3x stretnutie na AU.eu zrazoch,kde bola super zábava- tescofajka alebo bikyhi uno s kamenmi pod kolesami či prvýkrát v závodnom aute Scorpiho... jedným slovom ovplyvnil môj život na modro pozitívne... a myslím teda viem že ostanem fanúšikom stránky, fórumu dokedy jeden z nás nezgegne.. tiež nebudem menovať priatelov-lebo ste to vy všetci.. :300f: :-/ :rouler:
tomi24
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: 06.06.2013 02:28
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi24 »

toto forum navstevujem tiez dlho, no registroval som sa len nedavno. rady ktore som potreboval som sa docital, pripadne sa niekoho opytal. nie som automechanik, ale vela veci som si dokazal opravit, alebo zohnat sam vdaka tomuto foru a ludom, ktory poznaju problematiku a nemaju v hlave nasr*ne. takze dakujem vam. :)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

neviem co tu z toho robite vedu, take pekne napisane od "tom2014", suvisle, dlhe, bezchybne a prijemne, chodi sem roky :42f8: , sak napisem po troske aj somarinu, nech je sranda ne lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

...pamatam si na svoj prvy prispevok tu na fore, nieco som sa pytal ohladne cviciska v autoskole a Rudo ma hned dal dole lol
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

a dneskaj ho zato kartujes :40bd:
za co dostal ??? pastikarsku temu laki zamkol bezdovodne, tak som sa nedozvedel :(
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ja som ho nevykartoval, to bol Atlas :4012:

niekoho poslal do pa a pi :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

no toto...Rudy a nadavky ?? neverim, keby aj nahodou uslo, tak to bola urcite provokacia a zasluzil si :3c90:

davam zanho spolocensku zaruku na zmiernenie trestu :-\

som tu skoro furt, nechapem ako som takuto vyznamnu udalost prepasol...kde si mozem precitat ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

kde si mozem precitat?
v lubovolnej teme, kde sa nejaky usiak pyta na nejaku kravinu :d :D

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných