Citroen Xsara Picasso 2.0HDI r.v2002 - spojka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

michalidess2
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 13.03.2010 10:43
Zdieľať na Facebook

Citroen Xsara Picasso 2.0HDI r.v2002 - spojka

Príspevok od používateľa michalidess2 »

zdravim....rad by som sa spytal majitelov picssa ako im ide spojka....ked som kupil auto tak sa mi zdalo ze ide tazsie ale myslel som si ze to ma tak byt ale ked som ju za pol roka vymenil tak prvy mesiac isla lahucko az do teraz ,ide ako ta stara....len porovnavam spojku v picase so spojkou vo fabii,octavii a v peugeote a tie idu uplne lahucko....tak by som rad vedel ako ide vam.....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Povedal by som že Picasso nie je priamo ukážkove lahká spojka oproti iným spojkám,ale ide lahko aj u staršej spojky.
michalidess2
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 13.03.2010 10:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalidess2 »

ako ona nejde tazko ale tazsie ako u inych aut....
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Na každom aute ide spojka inak....to mi ver....kde je etalón čo je ľahko a čo už ťažko....
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To bude tým že Picasso je celé divné, na pedále sa tam netlačí ani tak od seba ako z vrchu, to je auto fakt uvarené na rýchlo len na vyplnenie medzery v ponuke ako konkurent Scénicu či iným MPV, ale velmi nepodarený, od nedostatočného kúrenia HDi , zlého výhladu cez stlpiky, nepohodlnými sedačkami vzadu, spomenuté pedále, a výmena žiarovky v prednom svetle je tiež ako bonus...
gavly
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.07.2010 12:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gavly »

ja má picasso uz dva roky, nemam problem ani s kúrením ani s pedálmi, a ani s výhladom cez stlpik.......pri Tvojom probléme, skús vymenit olej v prevodovke---
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných