Citroen XANTIA 1.8 i

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomi1981
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 18.04.2007 09:31
Zdieľať na Facebook

Citroen XANTIA 1.8 i

Príspevok od používateľa tomi1981 »

Idem kupovat toto auto. Ake mate skusenosti vy s tymto autom? Ako spolahlivy je motor? Na co si treba davat pozor a venovat najviac pozornosti?
Dakujem za postrehy.
berzerker
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 15.03.2008 22:45
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen XANTIA 1.8 i

Príspevok od používateľa berzerker »

tomi1981 napísal:Idem kupovat toto auto. Ake mate skusenosti vy s tymto autom? Ako spolahlivy je motor? Na co si treba davat pozor a venovat najviac pozornosti?
Dakujem za postrehy.

priprav sa na kvalitnu spotrebu...
SALMA306
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 16.09.2007 14:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SALMA306 »

JA SOM TENTO MOTOR A AJ AUTO MAL A BOL SOM SPOKOJNY A IDE TO VELMI DOBRE
tomi1981
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 18.04.2007 09:31
Zdieľať na Facebook

?

Príspevok od používateľa tomi1981 »

... a aká je teda spotreba??? Toto ma tiez velmi zaujima, pretoze kazdy ma nohu inak tazku ....
Inac...rozvody s u remen alebo retaz ? Dakujem
bowrock
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.05.2006 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bowrock »

Takže mám xantiu práve s týmto motorom..výkon slušný, spotreba vôbec nie je taká strašná ako by sa mohlo na citroen zdať. Na dlhsiu trasu sa dá zajazdit na 5 -5,5l ale tá kombinovana sa pohybuje od 7,4 do 8l. Problémy sa zatial týkali len odpruzenia a co sa týka samotneho motora tak jedna vada ktorú mi nikde nevedia opravit - start za studena bez plynu nie je mozné..
tomi1981
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 18.04.2007 09:31
Zdieľať na Facebook

ssssss

Príspevok od používateľa tomi1981 »

bowrock napísal:Takže mám xantiu práve s týmto motorom..výkon slušný, spotreba vôbec nie je taká strašná ako by sa mohlo na citroen zdať. Na dlhsiu trasu sa dá zajazdit na 5 -5,5l ale tá kombinovana sa pohybuje od 7,4 do 8l. Problémy sa zatial týkali len odpruzenia a co sa týka samotneho motora tak jedna vada ktorú mi nikde nevedia opravit - start za studena bez plynu nie je mozné..

Viac budem jazdit dlhe trate mimo mesta...cize som velmi spokojny s tymito skutocnostami :zg282: S tymi startami sa na to pozriem pri kupe...budem pri predavajucom rano o siedmej :d :D
LexIcon
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11.02.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LexIcon »

na tvoju otazku: auto ma samozerejme rozvodovy remen
sepleta
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01.02.2007 14:17
Zdieľať na Facebook

Re: Citroen XANTIA 1.8 i

Príspevok od používateľa sepleta »

tomi1981 napísal:Idem kupovat toto auto. Ake mate skusenosti vy s tymto autom? Ako spolahlivy je motor? Na co si treba davat pozor a venovat najviac pozornosti?
Dakujem za postrehy.
kukni sem

http://www.xantiaclub.cz/view.php?cislo ... 2004080201 ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných