Citroen Jumper - montaž drev.obkladu v uložnom priestore

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aline73
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 03.01.2012 16:32
Zdieľať na Facebook

Citroen Jumper - montaž drev.obkladu v uložnom priestore

Príspevok od používateľa aline73 »

Prosim poradte kde alebo kto by vedel namontovať dreveny obklad uložneho priestoru,podlahu mam,ale steny su len do vyšky asi 1m.
.vysšie už len plech.Je to Citroen Jumper r.v.2008,13m3.L3H2.Za radu vopred ďakujem.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

namontujes si to aj sam s nejakou pomocou . pred pol rokom sme to robili na iveco aj s namorenim dreva do farby auta to trvalo dva dni . cez noc to schlo . takze neni to nic narocne staci ti drevotrieska a nity a vypilovackou si to spravis
konotuning
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 28.11.2005 08:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa konotuning »

Spravíš to hravo aj sám , stačí trochu zručnosti ako kolega napísal , mysli však na to že tie dosky čo to vážia a každé kilo navrh ti znižuje nosnosť :zg282:
roman-kolik
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 02.05.2011 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman-kolik »

Ak nie je clovek uplne lavy tak si to spravi aj sam ja som si to robil na dvoch autach sam -fiat ducato a iveco daily na podlahu je dobre vyrobit si nejake sablony napr. z papiera alebo kartonu lebo tazko namerat vsetky zahyby a potom podlatoho vyrezat, podlahu som polozil na pu penu a prisroboval az do plechu ciernymi srobmi do sadrokartonu pri upinani stien si dajte pozor aby ste nepresli na druhu stranu treba volit spravnu dlzku srobov alebo pri nitovani vrtat pomaly listy pred dverami su dost drahe ale da sa tam dat plechovy profil UD a zrezat z neho jednu stenu alebo si dat ohnut klampiarom nieco podobne nic zlozite
roman-kolik
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 02.05.2011 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman-kolik »

Ale stale sme panovi neodpovedali na otazku kte alebo kto by vedel namontovat to.Ak si na to netrufate mozem vam to namontovat aj ja nechate u mna auto na nejake 2-3 dni alebo vikend ja vam za ten cas mozem pozicat moje iveco daily 2002 12m3 samozrejme podla toho odkial ste ja byvam v trencine .Upozornenie pre moderatora fora toto nie je pokus o nejake kseftovanie chcem len pomoct a nepytal by som za to peniaze
aline73
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 03.01.2012 16:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aline73 »

Dik za dobre rady a navody ako to ,zbuchať,ak sa nimi budem riadiť dufam že to dopadne OK.Ešte raz pekny dik,inač som z KE, ale pekne ďakujem .
Rybyz
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.09.2008 16:52
Zdieľať na Facebook

cislo motora

Príspevok od používateľa Rybyz »

prosimvas vedeli by ste mi poradit kde najdem cislo motora? otec si kupil jumpera a nemozeme ho najst. dakujem
IP
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 16.04.2009 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa IP »

Hlavne neprevrtaj elektroinštaláciu !!!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní