Citroen C5 III - servisny manual

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

DjPorky
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 16.10.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 III - servisny manual

Príspevok od používateľa DjPorky »

Zdravím kde by som mohol stiahnúť servisný manuál na C5 III. 2008. Niečo ako je "Jak na to" aby som tam našiel čo sa ako rozoberá a tak a hlavne el. schému. Dakujem
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nic take neni.
Ale co sa tyka casti, tak nejaky naznak ako co je zlozene najdes na stranke service.citroen. com
Aj s cislami dielov, aj podla VIN.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

A myslis ze nieco take najdes vo formate pdf, ci niekde daku literaturu? Haynes vydaval publikacie, avsak na C5 X7 akosi nic.
Co je dostupne bezplatne, tak jedine citroen.service, kde po registracii ma aspon casti auta, nieco na sposob koncernovej Etky, uzivatelske prirucky a podobne.
Veskera technicka dokumentacia je samozrejma dostupna v sekcii predplatene sluzby.
cviro123 vies o niecom inom?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

ja si myslím,že Edicia Jak na to ? bude stale pokračovať

a modely novších ročníkov budu tiež pribudať ,

len treba počkať

myslím,že tam je nejaký predpis,že automobilka neda dokumentaciu o svojich modeloch na voľné širenie skor ako po určitých rokoch od vyjdenia modelu
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

servisna dokumentacia je online, katalog ND je zdarma, za technicku dokumentaciu si treba zaplatit.. da sa online

service.citroen.com - dokumentacia, kde sa staci registrovat ako nezavisly predajca

c5club.cz - navody a forum C5károv.. niektorý tam maju pristup aj k networkservice databaze a vedia ti zistit kompletnu historiu auta, vsetky faktury a servisne listy od kupy auta

schemu zozenies stiahnutim Sedre+Citroen documentation backup ,, alebo platena verzia tech dokumentacie, schemy niesu univerzalne, su zavisle na VINku a roznej vybave auta

v neposlednej rade.. ti bude treba na vacsinu vecí diagnostika.. vačšina ludí kupuje čínu, a je lepšie si priplatit za "znackovu čínu" D nech ti to nenarobi haluze v jednotkách tzn.. full PCB, verzia C a DiagBox verzia 7.58 je posledna plne pouzitelna
AutoSpecial.top
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 4 neregistrovaní