citroen c5 2.2 hdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vladicko83
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.01.2007 01:01
Zdieľať na Facebook

citroen c5 2.2 hdi

Príspevok od používateľa vladicko83 »

Dobry den, idem si kupovat c5 r.v. 2001 2.2hdi. Mohli by sta mi poradit nieco o tom aute?
Dakujem
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Znamý mal C5 2.0HDI a ked ju chcel predat tak sa jej nemohol zbaviť, nie preto že by bola zlá , ale je to nezaujímavé auto "ťažko predajné" Xsara je úplne niečo iné
tomi11111
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 30.01.2006 10:07
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi11111 »

nazdar, toto auto je celkom v pohode, akurát musíš rátať s vyššou spotrebou ako pri 2,0 hdi.
ku kúpe by som si zobral určite niekoho, kto sa citroenom vyzná, aby ti pozrel hydrauliku. pokiaľ bolo o to auto starané, tak budeš spokojný, pokiaľ nie, tak ťa to čoskoro dobehne prachy do opráv budú dosť vysoké
tomi11111
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 30.01.2006 10:07
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi11111 »

audi22 napísal:ja mam c5 2,0 hdi r.v. 2003 najzadenych 200 tis. km ale je to fajn auto treba uz sice donho nieco sem tam vrazit ale nezere vela ani ked ho kus pridusis pri 160 km/h ukazuje pocitac 7,5 - 8 l. stalo sa ze behom 3 mesiacov menili 3x krat klinovy remen uz zacina odchdzat klima treba vraj novy kompresor co fuka vzduch za cca 25 tisic. ale co sa tyka pohodlia aj vpredu aj vzadu je to dobre
a čo si s tým remeňom mal? ja som niečo podobné riešil na xantii, a bola zlá remenica na altíku.
a inak kompresor, čo fúka vzduch???
tomi11111
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 30.01.2006 10:07
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi11111 »

audi22 napísal:nejaky kompresor co fuka studeny vzduch alebo nieco take tak to povedali v citroene. ak klimu vypnem tak prestane to a niekedy fuka iba teply vzduch na vodica a na spolujazdca studeny /dvojzonova je/ huci to trosku. no raz roztrhlo remen koli tomu ze mi tam vosiel sneh s kamienkami a ostatok nevedia jednoducho ho roztrhlo uplne az dymylo
dal by som si skontrolovať remenice, mohla sa pri tom prvom roztrhnutí niektorá poškodiť a teraz robí galibu.
a tú klímu ti pozerali len v citroene alebo si s tým bol aj u nejaké opravára klím, dosť často títo ľudia vedia dobre poradiť, ja som pri oprave klímy (zlé ložisko v remenici) ušetril dosť peňazí,keď mi to robil jeden takýto pánko, v citroene by som sa nedoplatil, lebo oni hneď všetko menia za nové, tak isto by som si tam nikdy nedával robiť hydrauliku, ale to sem nepatrí:)
valjent
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 04.01.2007 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa valjent »

Treba sa pozrieť sem http://www.citroeny.cz/forum/viewforum.php?f=9
tam sa riešia všetky veci..........
valjent
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 04.01.2007 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa valjent »

TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

my mame tiez C5 2.2HDi 16V Exclusive 2002.. je to uzasne auto..nase nemalo zatial vela poruch..zaseknute zadne lave dvere, vybity stabilizator..a preblikavajuce svetla..ale ak vahas..nevahaj :D c5 ma skvele jazdne vlastnosti..nepoznam pohodlnejsie auto..
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 70 neregistrovaných