Citroen C5 2009 - USB

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Grepo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.09.2019 00:08
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 2009 - USB

Príspevok od používateľa Grepo »

Zdravím všetkých. Mám citroen c5 2009 bez vstupu usb a telefonovať sa môže len ked sa použije sim karta. Nemate niekto skúsenosť alebo radu ako to vyriešiť ? Ci nový panel, alebo... Vďaka za rady ????
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

3 sekundy na Googlei

https://www.incarconnections.co.uk/citr ... 3-oem.html

Na hudbu prehrávanu cez USB by som sa vykašľal. Stačí Ti bluetooth modul a Spotify v telefóne.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Ak ti ide len o telefonovanie, čo som pochopil z otázky, nepotrebuješ žiadne kraviny ako ti radí Dep, ale napríklad telekom ponúka druhú kartu s tým istým číslom a aktivuje sa vždy tá ktorá sa prihlási druhá do siete, to znamená že sadneš do auta, aktivuje sa ti tá v aute, a keď vypneš mala by sa asi aktivovať tá v mobile... ale možno ho budeš musieť znovu prihlásiť do siete... neviem, zisti si to
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Mam v aute autotelefon, riesil som to SIM-dvojickou, druhou simkartou s tym istym cislom, v telekome mi ju vydali na pockanie za nejake drobne, nepamatam presne kolko... Dal som ju do telefonu v aute, druhu mam vo svojom mobile. Funguje to tak, ze vzdy je aktivna ta karta, z ktorej uskutocnis posledny hovor alebo sms. Cize, ked idem na dlhsiu trasu, z autotelefonu staci prezvonit (nemusi zazvonit, staci ze vytocis cislo a hned zrusis) niekoho a uz mi ostava aktivna karta v autotelefone. Pred tym ako vystupim z auta, prezvonim z mobilu a aktivuje sa SIM v mobile.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných