Citroen C4 picasso 1,6 hdi 80 kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gajdosikpatrik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 26.05.2008 18:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Citroen C4 picasso 1,6 hdi 80 kw

Príspevok od používateľa gajdosikpatrik »

Zdravím chlapíci. Záhadné auto s ešte zahadnbejsim chováním ma privedie k rozvodu... (s mimochodom dobrou zienkou) ... auto slabo taha...Po ubrati plynu ešte ide cca bez brzdenia motorom 1-2 sekundy, a až potom s jemným trhnutim začne brzdit... (motorom). Ked sa udržiava rýchlosť cca 50 km/h tak si viete predstaviť tu jazdu... ale tak raz za týždeň sa umudri, a ťahá ako besne bez problémov. Egr vycisteny, podtlak na turbe funguje... fap dnes zregenerovany a stále nic...som už zufali... chlapci pomozte... dám dám vaše duše omšu odsluzit... dakujem
gajdosikpatrik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 26.05.2008 18:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gajdosikpatrik »

.. a e spotreba z 5,5l na 7,2... kua...
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Diagnostika sa riesila,ci nie?Kym diagnostika nenapovie co mu je,mĂ´zeme tu hladat pricinu do nekonecna.Podla popisu to mĂ´ze byt kludne aj vaha vzduchu.
gajdosikpatrik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 26.05.2008 18:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gajdosikpatrik »

Zdravím , dnes som bol na diagnostike s motorom v citroene, a vraj mam korekcie davky vstrekovaca na jednom valci zle. A to nasledovne : 1 valec -0,49 2 valec -0,16 3 valec 0,92 a 4 valec -0,16. Vraj tretí vstrekovač je zly.
Odpozoroval som za ten čas čo sa trapim s tým, že to nerobí stále. Raz ano, raz nie. Ked to robí tak počujem ako keby dunenie ( len neviem či z výfuku alebo sania ) a ide to slabšie. Spotreba stale na 7 litroch. Ked to nerobí a ide dobre , tak je priemer 5,5.
Váhu vzduchu som dal už druhu.

PROSIM PORADTE AK VIETE,dakujem vopred za každu radu...


P.s. Ešte ma napadlo, že v januari vo velkom mraze som išiel, rozbiehal som sa so studeným motorom a cca pri 40-ke mi dvakrat vyplo motor, a rozsvietila sa kontrolka chyby motora. Po prijazde do servisu kontrolka zhasla a viac sa nerozsvietila, tak ani nevedeli pozriet čo to bolo...
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných