Citroen C4 1,6 VTi Image - súchanie pri 2. prevodovom stupni

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

okuliare1112
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.04.2009 13:31
Zdieľať na Facebook

Citroen C4 1,6 VTi Image - súchanie pri 2. prevodovom stupni

Príspevok od používateľa okuliare1112 »

Zdravím, mám problém s tým, že pri rozbiehaní a zaradení druhého prevodového stupňa počuť prerušované šúchanie, ktoré pri vyšších otáčkach zanikne.Uvedená závada bola riešená aj pri garančných prehliadkach aj v servise. Avšak závadu nezistili a tým ani neodstránili. Vozidlo má najazdených 19 000 km.

Stretol som iného majiteľa s podobným problémom, ktorý mi povedal že tento problém tiež riešil a problém bol vo vôle ložiska pravej prednej poloosi.

Prosí o informáciu, ak niekto má/mal podobný problém.

Ďakujem.
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ak to je v zaruke, tak trvaj na tom, aby zavadu odstranili. Nerozumiem, co si myslel tym, ze "zavadu nezistili" - neprejavila sa alebo sa prejavila a oni nezistili pricinu a nechali to tak. To, ze su lenivi zistovat pricinu, je ich problem, treba sa stazovat. Ak sa to deje vzdy, tak prevez prijimacieho technika a presne mu ukaz, co to robi.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja Ti Karle nevím,ložisko poloosi , Mnohým a často ukazujem že ho majú úplne vylietané,a...treba nechať tak. keď znovu prídu,často majú kopec desattisícom km viac, a to ložisko sa stále nevysypalo.Dokonca ho nebýva počuť.Doporučujem poloos vytiahnuť a preveriť,je to za chvílu,istota je istota.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných