Citroen C3 - zasyčanie pri cúvaní

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

skartmoon
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.02.2017 20:15
Zdieľať na Facebook

Citroen C3 - zasyčanie pri cúvaní

Príspevok od používateľa skartmoon »

Ahojte, dnes som si všimol jednu zvláštnu vec na mojom novom Citroen C3 1.2. Auto jazní OK (cca 4000 km), len dnes sme boli sme na nákupoch a dvakrát som mal cúvať do úplne mierneho brieška z parkoviska (pri obchodoch) a keď som stlačil spojku a pridal plyn, auto sa nedostávalo do otáčiek, ale zaznel divný zvuk ako keby sa vypustil niekde vzduch (divné zasyčanie). Následne som vyhodil rýchlosť a dal znovu spiatočku spojka a plyn a druhýkrát auto už išlo bez problému. Neviete prosím v čom to mohlo byť? Pri rozbiehaní vpred sa nikdy nič také nestalo.

ďakujem za každú radu.
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Mas nove auto ktore treba este zabehnut,cize ja by som bol na tvojom mieste v klude.Nova spojka tiez potrebuje cas kym si trosku zvykne a celkovo vsetky komponenty na aute.So vzduchom tam nema byt co,jedine tak vzduch.podvozok ktory v C3 -ke asi nemas.Netreba sa hned z prvej priciny zlaknut,ak tato skutocnost(pri cuvani) bude nadalej pretrvavat,az potom by som sa obratil na predajcu(servis). :2f93:
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Treba vybrat hada z kufra.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

EASY206 napísal:Mas nove auto ktore treba este zabehnut,cize ja by som bol na tvojom mieste v klude.Nova spojka tiez potrebuje cas kym si trosku zvykne a celkovo vsetky komponenty na aute. :2f93:
:3020: a co chces zabehavat na tom ze chlap zakvaltoval spiatocku a auto neslo do otacok?
stevesigma
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 29.10.2010 08:27
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevesigma »

Mne jedna zena na krizovatke nacuvala do naraznika. Mozno to je nejaka nova vychytavka od citroenu proti nahodne hodenej spiatocke. Je to auto cervene?
mikodo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 23.01.2017 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikodo »

V poslednom case sa to ale dost casto stava. Asi to bude ako nase zeny hovoria v mode :2f93:
roning86
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.11.2015 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roning86 »

Ak sa smiem spytat Ty mas uplne tu Novu C3? 110koni?
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní