Čierny fľak pod autom

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kikacu
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.05.2013 15:26
Zdieľať na Facebook

Čierny fľak pod autom

Príspevok od používateľa kikacu »

Ahojte, chcem sa len opýtať jednu vec, pod mojím Peugetom 206 som našla včera dva fľaky, len som nevedela, čo je to, tak som dnes dala podložku a mala som dva menšie čierne fľaky. Je to diesel. Neviete mi povedať, prosím čo je to? Čo sa týka kontrolky hladiny oleja, nič mi nepípa.

Prikladám aj obrázky, čo som teraz nafotila :)

Ďakujem všetkym :)

http://uloz.to/xVi6hswJ/imag0263-jpg
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

vyzera to ako olej. Ak mas niekoho, nech sa ti pozrie na parkovisku, odkial to cca ide. Inak chod do servisu co najskor.
Pochybujem, ze v 206 je senzor na hladinu oleja, skor len na tlak a to uz bude neskoro. Ak zvladnes, skontroluj si mierkou hladinu oleja, asi bude na minime.
kikacu
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.05.2013 15:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kikacu »

Kurník, toho som sa bála, že to bude fakt ten olej, no nič, idem teda dnes hneď do servisu, nech sa mi na to pozrú :) A ďakujem za radu ;) A nevieš prosím ťa, prečo to vyteká? Niečo je deravé? či?
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Keď pod tvojím autom netrafil čerta šľak ,tak je to olej.
Môžeš mať slabo dotiahnutý olejový filter, uvolnenú , nie moc hadicu, mne takto tieklo keď som ma "o" krúžok prasknutý. V servise viďáz aby ti za takúto prkotinu neúčtovali pol auta.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

to ste mali vidiet moju feldu po kupe tam bolo minimalne 5 - 6 takych flakov ako no obrazku a neriesil som to iba olej dolieval ked bolo treba, filter bol dotiahnuty dobre ale tieklo to cez gufera a tesnenia :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Raz sme takto vyliali na firme na parkovisku kolegovi pod X5 asi zo pol litra oleja, to bola sranda... parkovisko sme potom samozrejme upratali :41c2:
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

kikacu..,skoda,ze nie som tvojim pikacu,najprv by som si klakol pred tebou a potom pri tvojom narazniku...
Mensie flaky este nic neznamenaju,moze to byt netesnost,ale moze to byt aj predzvest zavaznejsej zavady.Z tvojho stroheho prispevku je velmi tazke posudit...
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní