Čierne fólie na zadné svetlá

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pigurko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 20.07.2009 11:43
Zdieľať na Facebook

Čierne fólie na zadné svetlá

Príspevok od používateľa pigurko »

Zdarte machri!Chcem si kupit auto riadne sa mi paci ale ma cierne folie na zadnych svetlach.Je to tak isto ako ked tie folie idu na skla?Treba mat certifikat na to alebo to tam nemoze byt vobec?Dakujem za radu!!
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Si si isty ze su tam folie!!!! Tie svetla su bud striekane na cierno alebo su original od vyroby. :41c2:
saurus
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 23.07.2008 15:24
Bydlisko: SA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa saurus »

Podla mna ak je to zatmavovacia folia a nechces mat problemy s policajtmi, tak si ju po kupe ihned odstran... urcite to nepomaha bezpecnosti premavky (znizena viditelnost a ucinnost svetiel) a aj policajti to moc neuznavaju :3020: ... folie sa moc na svetla nepouzivali, skor sa krytky zadnych svetiel striekali (zatmavovali) sprejom ale to bolo este za cias, ked vacsina z nas jazdila na skodovkach typu 120 alebo favorit a tuning bol na Slovensku v plienkach... nastastie dnes uz mame na trhu mnozstvo tuningovych svetiel aj s certifikatmi :2f93:
pigurko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 20.07.2009 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pigurko »

dobre dakujem za odpovede,pomohli ste mi.Inak vazne som nevedel isto ci su to folie alebo co tam je.Kazdopadne treba certifikat alebo dat dole co?Lebo od vyroby tam isto take svetla niesu.
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

PIGURKO: Najlepsie je napisat o ake auto sa jedna mozno ze su tam original tmave zadne svetla. priklad: GOLF4 ma zadne svetla aj tmave.
ickokvicko
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 16.05.2007 08:56
Zdieľať na Facebook

nem-problem

Príspevok od používateľa ickokvicko »

folie to urcite niesu. bud su cierne z vyroby alebo si ich niekto nastriekal... cez STK s tym ale legalne neprejdes

nieje to ale ziadny problem...ta cierna farba ide krasne dole s odstranovacom starych naterov (kupis vo farby-laky predajniach) svetla to neposkodi a ostanu krasne skoro ako nove...mam vyskusane, neboj
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Re: nem-problem

Príspevok od používateľa pedro727 »

Ja som to zasa skusal s odstrnovacom a rozleptalo mi to svetla,ale v podstate maju chalani pravdu je to nasrtek na tych svetlach
ickokvicko
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 16.05.2007 08:56
Zdieľať na Facebook

odstranovac

Príspevok od používateľa ickokvicko »

treba pouzit odstranovac ktory nelepta plasty...je ich vela druhov....na 100% mi to zo svetlom nic nespravilo..iba krasne vycistilo
dragoo
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 08.06.2008 15:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dragoo »

V podstate to moze byt aj krasny dovod na kupu peknych novych cirych, alebo ake sa ti uz pacia tuningovych ....vatsinou polozka okolo 100e :d :D
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

hlavne je, aby poriadne svietili. inaksie moze dojst k smrtelnemu urazu.
minule som takeho videl, jedine svetlo co mu vzadu bolo vidiet bola LED brzdovka, ktoru asi zabudol prestriekat
pigurko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 20.07.2009 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pigurko »

dikes vam mno ved ja mu povim nech to da dole alebo nech mi to zobere z ceny a ja si kupim pekne cire uudene...:)
VOLVO42
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 19.05.2008 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOLVO42 »

folie sa pouzivaju bezne na zadne svetla su to origo len na svetla su cierne a svetlo to nijak neomezuje
rudi77
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 10.04.2009 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudi77 »

asi sa nedajú zohnat nejaké tuning svetlá na xantiui :D x2 veľa by som chcel :D
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

je to mozne, asi sa nedaju ked vravis... :41c2:

skus napisat viac, co zhanas... DRL? zadne? predne? led? ... ?
Matiass28
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.06.2014 13:02
Zdieľať na Facebook

folie na svetla

Príspevok od používateľa Matiass28 »

Zdravim chcem sa vas opitat mam passat b.5.5 mam na zadnych svetlach folie a chcem ich dat dole mohly by ste mi poradit ako ich mozem dat lahko dole alebo ci su na to niejake pripravky vopred dakujem

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní