chybovy kod P20E8 - opel zafira, 2014, diesel, 100kw

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomddo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.06.2018 21:21
Zdieľať na Facebook

chybovy kod P20E8 - opel zafira, 2014, diesel, 100kw

Príspevok od používateľa tomddo »

ahoj,
riesil uz niekto podobny problem ? Chybovu hlasku Prilis nizky tlak redukcneho cinidla (Adblue). Chyba v mojom pripade sa prejavuje svietiacou kontrolkou motora na pristrojovej doske a hlavne zvysenou spotrebou Adblue, cca co som tak odsledovat 7,5L adblue na 500-1000km, z vyfuku sem tam ide biely dym a koncovka vyfuku je biela od vyzrazaneho adblue.
Ked som bol s autom na servis/diagnostiku v servise Bosch, po 2hod mi povedali ze asi treba vymenit Adblue čerpadlo. Nebol som spokojny s tym ako ta cela diagnostika prebiehala, chlapci vyzerali ako keby prvykrat nieco take riešili..Tak som radsej vymenil servis a isiel inde. V druhom servise mi povedali, ze cerpadlo Adblue je OK, pracuje spravne, predohrev aj nadrzka na Adblue OK, spojovacia hadicka tiez OK, ze treba vymenit vstrek - Injektor. Ktorý davkuje stále, akoby sa nedal/nevedel zavriet. Tak som vymenil vstrek, avšak problem nezmyzol ani po vymene vstreku a zresetovani adaptacných hodnot. Takze som opat na zaciatku a hlavne mam toho už plné zuby..[/b]
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní