Chvrolet Cruze 1.8 16V - kurenie

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zajo1969
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.07.2010 12:55
Zdieľať na Facebook

Chvrolet Cruze 1.8 16V - kurenie

Príspevok od používateľa zajo1969 »

Zdravim,
mam Cruze sedan r.v 2011, benzin. Zaciatkom roka som si zacal vsimat, ze mi do kokpitu auta prudi velmi teply vzduch aj v pripade ak je vonku chladnejsie. Klimatizaciu mam vypnutu, teplotu nastavenu na 15st, vonkajsi teplomer ukazuje 20st, ale do vnutra mi fuka pocitovo ovela teplejsi vzduch ako tych 20st. Dokonca rozdiel je aj v teplote na strane vodica a spolujazdca. Na strane vodica je podstatne teplejsi ako na strane spolujazdca.
Takisto aj stredovy panel na lavej strane, pri vodicovej pravej nohe je velmi teply, niekedy tam nohu vodic opretu ani neudrzi. V zime sa to dalo este vydrzat, ale teraz v lete je to horror.
Mate s tym niekto skusenosti, mohol by som si skontrolovat, pripadne opravit nieco aj vlastnorucne?
Klimatizaciu davam cistit aj plnit do servisu kazdorocne, ale myslim, ze to nema vplyv na kurenie, ci?
Dakujem za vase rady
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jako u kazdeho crepu, volake klapky vzuchove mas zaseknute, polamane, na tom ani neni nic cudne, kedze je to vsetko klumprd plast, nestoji to tak vela, horsie ze skoro isto pristrojovka dole :-), to su tie panske povozy "vo vybave"...uzivaj
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
zajo1969
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.07.2010 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zajo1969 »

Na pozadi tvojej odpovede @bajo777 som vyrozumel, ze s tym neurobim nic, len dat do servisu, alebo sa potit dalej. Dakujem :zga28:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ale coby, az je volake forum chevy skus tam, urcite nejsi sam...mozno motyka vystreli a vyrobca myslel ze to treba menit...ale ne srandujem vyrobcovi to je jedno :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

zajo1969 napísal:Na pozadi tvojej odpovede @bajo777 som vyrozumel, ze s tym neurobim nic, len dat do servisu, alebo sa potit dalej. Dakujem :zga28:
jo to je ono lol :d :D ved zapni klimu tak ci tak ak mas napr automatiku na 20 stupnov tak teply vzduch sa miesa s tym z klimy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný