Chrysler Voyager 2.8 CRD - problémy so štartovaním

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

longines
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.12.2008 15:57
Zdieľať na Facebook

Chrysler Voyager 2.8 CRD - problémy so štartovaním

Príspevok od používateľa longines »

Viete mi niekto poradiť ako odstrániť problém pri štarovaní Vojagera 2,8 CRD, rok 2006. Niekedy musím dlhšie podržať štartér aby vozidlo naštartovalo a niekedy sa mi stane že pretočím kľúčikom do štartovacej polohy a motor vobec nepretočí dokonca sa ani nerozsvietkia kontrolky ako keby tam nebol akumulator, potom vytiahnem kluč zo spínačky a skúšam to opäť a asi po 5 tom raze sa rozsvietia kontrolky a motoro naštartuje.

Ďakujem
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Podla popisu myslim ze mas vadny imobilizer, alebo spinaciu skrinku najskor daj elektrikarovy odpojit imobilizer, este ma napadlo zla kostra --teda skontrolovat ukostrenie
longines
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.12.2008 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa longines »

OK ďakujem pekne za radu
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

2.8 CRD zle štartuje

Príspevok od používateľa twingo.rk »

GV 2.8 CRD, r.v. 2005, pri štartovaní musím trochu stlačiť plynový pedál aby som naštartoval a je jedno, či je motor studený alebo teplý. Vie mi niekto poradiť?
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Začiatkom leta som chcel skontrolovať vstreky, no predtým som vymenil olej, filtre atď., a zrazu to šlo ako hodinky. No zo zimou to začína znova. Nie stále, a občas aj začne dymiť. Myslím, že to budú asi tie vstreky. Na Chrysler-clube som našiel taký domáci test, tak vyskúšam. Moc som nepomohol...
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný