Chrysler Voyager 2,5 crd - nechce nastartovat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Chrysler Voyager 2,5 crd - nechce nastartovat

Príspevok od používateľa fon66 »

Zdravim dnes som kupil svoj prvy voyager 2,5CRD rv2002 prisiel som domov vypol a uz nenastartoval:toci,toci a nechyti.kukal som na nadrz a ide do nej taka tenka hadicka-bola dierava tak som ju vymenil a auto chytilo asi 10x co som to skusal no isiel som sa previest prisiel domov vypol a po chvili uz zase nenastartoval.cez sprej chyti a ide pekne no vypnem a nenastartujem.Za radu vopred dakujem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Pozorne by som to okolo paliva pokontroloval všetko na čo dovidím....najskorej asi dakde sa to zavdušňuje ešte...
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ja by som to vratil. :2f93:
MiroslavRybar
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 11.07.2006 19:01
Zdieľať na Facebook

voyager

Príspevok od používateľa MiroslavRybar »

Nazdar,bud je to cidlo railu,alebo cidlo na cerpadle. popripade jeden vstrek prepusta do prepadu a nedrzi tlak na rampe.
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

Ahojte včera mi zase chytalo,okolo palív.filtra to je vlhké skúsim este tem vymenit.dnes rano sadnem do auta a nechytí zapnem kľúč nechám čerpadlo nach tlačí cca 10 az 15sekund a auto chytilo normálne.takze sa bude podľa mna zavzdusnovat
rb-digital-sk
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 03.10.2014 18:25
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rb-digital-sk »

na tychto autach byva problem s palivovym filtrom, jeho vymenou zaroven s vymenou oleja sa da predist roznym problemom
ako sa motor sprava pri plnom vykone ?
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

Pri plnom výkone ide pekne cca od 1900ot zapne turbo a ked ho potiahnem aj do 4000ot tak ide dobre netrha ťahá pekne plynule
rb-digital-sk
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 03.10.2014 18:25
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rb-digital-sk »

na štart je potrebné splniť isté podmienky
- musí nastať synchro vačkového a kľukového hriadeľa
- musí byť dosiahnutý minimálny požadovaný tlak paliva

rád tu už odznelo dosť, treba vyskúšať, prípadne zájsť na diagnostiku a sledovať ktorý údaj je mimo tolerancie
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

Mne sa práve zdá ze ked to nejde tak aj čerpadlo nejak dlho tlačí,včera mi to naštartovalo bez problémov aj teplé no dnes rano studené nechcelo tak som zapol kluc nechal kým čerpadlo dotlacilo a hneď chytelo.dnes budem mať filter novy tak ho vymením aj prepadove hadicou a uvidim.diagnostika asi iba originál čo? Neoriginal mi vypísala bez zavad
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

Ahojte neviete mi poradiť ako vymazem chybu cez cez kľúč?za radu vopred dakujem
fon66
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 26.11.2009 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fon66 »

Ahojte taaakze auto mi nechce naštartovať vecsinou za tepla-točí točí a nic.nerobi to ale pravidelne iba raz zacas chybu mi vypisuje P1130 nízky tlak paliva.ked to nejde tak na ovzdusnovaku čo je pri motore nafta ide .keby ale išli trysky do prdele tak by to robilo stále nie?občas ked nejde tak som mu skusel trosku šperku vstrieknut do sania a hneď chytilo ale dva krát mi už nechcelo ani tak az po chvíli.som stoho nahor:(je nejaká diagnostika do notenooku čo funguje na chrysleri IV?za radu ďakujem
MiroslavRybar
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 11.07.2006 19:01
Zdieľať na Facebook

voyager

Príspevok od používateľa MiroslavRybar »

Ja mam z mojim zase taky problem. S autom idem po dialnici alebo to je jedno,a zacnem ho vytacat do vysich otacok tak ho za jazdy vypne. Musim pockat minutku,nastartuje a idem dalej. pokial idem fotrovsky tak ide v pohode. A teraz babo rad. Uz som vymenil vsetky cidla.
MiroslavRybar
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 11.07.2006 19:01
Zdieľať na Facebook

voyager

Príspevok od používateľa MiroslavRybar »

Nevyhoda toho auta je ze nieje dobra diagnostika,a asi ju ani mikto poriadne nema. Neviem skalibrovat vstreky a ine veci. ja si skor myslim ze odchaca cerpadlo v rovode. Len dufam ze sa mylim lebo rozvody na tom aute je daco uzasne.
twingo.rk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 29.12.2010 02:23
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twingo.rk »

Diagnostika je tam DRB III a len málokto ju má doma. Ale o nej sa tu na fóre popísalo už dosť.
To zlé štartovanie a vypínanie za jazdy môže mať na svedomí snímač polohy kľuky...
MiroslavRybar
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 11.07.2006 19:01
Zdieľať na Facebook

voyager

Príspevok od používateľa MiroslavRybar »

aj to cidlo som vymenil a nepomohlo.

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní