Chewrolet rezzo 2.0 + LPG vadný vstrekovač

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nmh
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.02.2014 09:30
Zdieľať na Facebook

Chewrolet rezzo 2.0 + LPG vadný vstrekovač

Príspevok od používateľa nmh »

zdravim,

obraciam sa na Vas s prosbou o pomoc,ide o vozidlo Chewrolet Rezzo(Daewoo Tacuma) 2.0 + LPG rv. 2005,ide o matkine vozidlo,vozidlo ma LPG z vyroby zn. NECAM .

Zhanam teda LPG vstrekovac,prípadne niekoho kto sa tým zaoberá a vedel by to vyriesit za rozumnu sumu,k dostaniu su vraj len v Holandsku,nakolko je tam holandsky system LPG. (fotky vstrekovacu mozem zaslat)


Pridavam aj vyjadrenie firmy zaoberajucou sa montazou LPG v HC:

posielam Vám fotky z Vášho auta: 721,722,723,725 vstrekovac a 726,727 a 729 filter.

Podla dodávatela tieto vstrekovace sa už nepredávajú, výrobca má za ne náhradné typy.

Žial predbežná nových vstrekovacov je cena za 4ks + vložka filtra je 475,- bez DPH bez práce a zatial neviem za aký cas by som ich vedel zohnat.
Na tento systém nemáme software ani diagnostický kábel. Dalšia možnost je zohnat pôvodný použitý a iba ho vymenit (najlacnejšia verzia).
Alebo prehodit celý systém.

Cenu nového systému si prosím dohodnite s pánom Byst... (cena cca 500,-€ bez DPH komplet s prácou záruka 2roky)
Naposledy upravil/-a nmh v 26.03.2014 14:46, upravené celkom 1 krát.
nmh
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.02.2014 09:30
Zdieľať na Facebook

fotky ak to pojde zobrazit

Príspevok od používateľa nmh »

[/img]http://burton122.rajce.idnes.cz/vstrekovac


este doplnim ked ide auto na plyn tak ho trha, nejde 3ti valec
aspon podla vyjadrenia mechanika, kontroloval ostatne je ok,na benzin ide bez chyby.

udaje zo stitku motora:

C 3280 P0697
TYPE: MG 11404 NJ 119
No Serie KL 1 UF 757 15 K189 350
ESS/GPL

G7R - 010060
Class 2A
11OR 000009
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Mali sme doma Tacumu, tiež z Holandska, ale s iným systémom LPG, tam montujú rôzne systémy, ktoré obvykle nemajú nič spoločné s tými, ktoré sú v týchto končinách používané.
Tiež sme mali raz problém, žiadna dieľňa čo sa zaoberala servisom LPG s tým nechcela nič mať, až som natrafil na jedného staršieho pána, je to síce taký naturista, ale má technický cit a aj to vyriešil. Ak si z Ba a okolia, môžem dať kontakt na neho v SS.

Alebo ak nenatrafíš na nikoho, kto bude ochotný sa tvojim autom zaoberať, tak potom doporučujem to, čo ti poradili aj v zverejnenej komunikácii, t.j. dať prerobiť celý systém v motorovom priestore na komponenty, ktoré sú na Slovensku bežné. Nádrž a potrubia samozrejme zostanú pôvodné.
Pravdepodobne by s tým nebol ani formálny problém, pretože v dokladoch od vozidla zrejme nemáš presne zapísané komponenty LPG systému.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

sorry chlapci, za spam...wilz potesil si ma naturistom :), toto slovo pouzival casto moj dedko, odvtedy som ho az doteraz nepocul/nevidel...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
nmh
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.02.2014 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nmh »

Kazdy kontakt a rada dobra,mozes mi poslat nanho ten kontakt?

Ako to vlastne vyriesil? Je skoda menit cely system ked je vadny len 1vstrek ☺

Vdaka
ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

A preco jednoducho nevymenit vsetky 4 vstrekovace za bezne pouzivane s podobnym prietokom? Na nieco som zabudol?
nmh
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.02.2014 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nmh »

Pretoze matka radsej za 500-600€ pojde na dovolenku ,nenajazdi zas tolko ,aby to malo tak rýchlu návratnost ,auto bolo zakúpené za cenu benzínového ziadne iné chyby nema,len ten vstrekovac takze,nový system sa bude montovat v krajnom pripade pokial ina moznost nebude.

V holandsku su vraj tieto diely bezne dostupne ak by tam niekto mal siete pomohlo by to .

Od toho je tu myslim toto forum,aby si ludia pomohli v pripade moznosti :300f:
berkym1
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 27.08.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berkym1 »

Sám som dlhoročným užívateľom tohoto korejského nezmaru. Rovnaký motor, LPG systém Landirenzo. Ke´d som ho pred troma rokmi kúpil, mal som rovnaký problém. Auto občas trhlo, nakoniec prestal fungovať celý lpg systém. po zdlhavej diagnostike, keď už chceli "majstri" meni´t celý lpg systém mi jedenšikovný elektrikár na základe meraní určil ako chybnýlpg vstrekovač. Ke´dže Landi renzo tu nikto nepredáva išiel som cestou hľadania použitého dielu. Nakoniec sa mi to podarilo cez inzertný portál v česku. kúpil som dva použité za cca 20€, namontoval a odvtedy som najazdil 120 tkm bez jediného problému. Moja rada: sadnút k netu a prešmejdiť všetky polské, české a holandské inzertné portály.
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Asi tak... Inak bez diagnostiky na tvoj systém veľa nevybavíš, lebo vstreky po montáži treba kalibrovať. :41c2:
plesina
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.07.2010 17:13
Zdieľať na Facebook

par minut na allegre:

Príspevok od používateľa plesina »

http://allegro.pl/wtryskiwacz-koltec-ne ... 03569.html

ako objednat: google -> tovar z polska

PS: uz vela krat som tam zonhal nieco co sa tu nedalo
nmh
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 04.02.2014 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nmh »

berkym1 napísal:Sám som dlhoročným užívateľom tohoto korejského nezmaru. Rovnaký motor, LPG systém Landirenzo. Ke´d som ho pred troma rokmi kúpil, mal som rovnaký problém. Auto občas trhlo, nakoniec prestal fungovať celý lpg systém. po zdlhavej diagnostike, keď už chceli "majstri" meni´t celý lpg systém mi jedenšikovný elektrikár na základe meraní určil ako chybnýlpg vstrekovač. Ke´dže Landi renzo tu nikto nepredáva išiel som cestou hľadania použitého dielu. Nakoniec sa mi to podarilo cez inzertný portál v česku. kúpil som dva použité za cca 20€, namontoval a odvtedy som najazdil 120 tkm bez jediného problému. Moja rada: sadnút k netu a prešmejdiť všetky polské, české a holandské inzertné portály.

berkym1 - Uvidim co mi ponúknu z ČR,písal som do NL aj do FR a ešte jedna vec je potrebné zohnať k tomu diagnostický kábel? som v tomto celkom laik ..

plesina - skusim im tam napisat co mi na to polsky obchodnici povedia
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní